ADLINK Technology, Inc.

Визнаний лідер в галузі вбудованих рішень, вимірювальних плат і перетворювачів. Найвища якість і надійність рішень.

Лідери в Промисловому Впровадженні

ADLINK здобула великі знання і досвід в області комп'ютерних програм, які дозволяють надавати нашим клієнтам сучасні комп'ютерні продукти, що підтримуються професійними консалтинговими та OEM-сервісами.

Це дозволяє ADLINK надавати продукти найвищої якості та продуктивності з довгими життєвими циклами, які потрібні нашими покупцями вбудованих і прикладних комп'ютерів. Завдяки придбанню Ampro Computers і вбудованих комп'ютерів LiPPERT, ADLINK також пропонує широкий спектр міцних конструкцій Extreme Rugged ™ і промислових продуктів, включаючи одноплатні комп'ютери, COM і системи. Асортимент продукції включає:

Вимірювання і автоматизація

Продукт ADLINK для вимірювання і автоматизації (MAPS) призначений для надання надійних високоякісних продуктів для промислового управління введенням-виводом, управління рухом, цифрової обробки зображень, збору даних і модульних програм.

Наш всеосяжний пакет продуктів вимірювання і автоматизації, готових до застосування платформ і простих у використанні пакетів програмного забезпечення з вбудованим сервісом з доданою вартістю постійно задовольняє вимогам замовника для систем промислової автоматизації, систем машинного зору і автоматизованого випробувального та вимірювального обладнання. З урахуванням вимог клієнтів ADLINK продовжує розробляти нові карти збору даних PCI Express, пристрої захоплення кадрів для додатків з високою пропускною здатністю, контролери і платформи PXI / PXIe, які підходять для будь-якого профілю від початкового рівня до високої продуктивності, більш швидкі карти D / IO, дигітайзери зі збільшеним дозволом і найдосконаліші контролери руху в галузі.

Каталог продукції

ADLINK ACL-8216 Пристрій ACL-8216 має гнучку конфігурацію на аналогових входах. Він забезпечує  аналогові входи з 4 програмованими діапазонами для біполярних входів.

Багатофункціональні DAQ-карти ACL-8216

ADLINK ACL-8216 Пристрій ACL-8216 має гнучку конфігурацію на аналогових входах