Обладнання для систем промислової автоматизації, АСУ та АСУ ТП.

Атомна та теплова енергетика, паливно-енергетичний комплекс, металургія, важке машинобудування, харчова і фармацевтична промисловість, міський, авіаційний та залізничний транспорт, торгівельні мережі та цифрова реклама.

Промислові комп'ютери і сенсорні монітори, панельні комп'ютери і робочі станції, компоненти для промислової автоматизації, корпусу, материнські процесорні плати, плати та модулі вводу-виводу електричних сигналів. Промислові комп'ютери ПРОКСИС-Універсал власного виробництва.

Здійснюємо неможливе!

Експрес-доставка в екстрених випадках. Швидка поставка під замовлення. Завжди великий вибір обладнання на складі. Планування запасів для підтримки виробничих програм.

Новини

Новини та публікації

Advantech - нове покоління маршрутизаторів Modbus

10.04.2019, Новини

Advantech запускає серію маршрутизаторів Modbus EKI-1220R, які були розроблені для забезпечення перетворення протоколів, функціональності маршрутизації і функцій безпеки.

Збірка термінів Ethernet

15.04.2019, Публікації

Цей глосарій являє собою набір найбільш поширених термінів, з якими ви стикаєтеся при роботі з Ethernet і мережею в цілому.

ПРОКСИС™ оголошує тиждень IIoT на виставці elcomUkraine-2019

05.03.2019, Події

ПРОКСИС™ проведе низку семінарів присвячених  сучасним рішенням автоматизації.

Нові товари на сайті

Потужний вбудований розширюваний комп'ютер Intel Core 6th Gen Advantech ARK-3520 з широким діапазоном температур для систем автоматизації, автоматизації виробництва і установки в шафу.

Потужний безвентиляторний комп'ютер ARK-3520

Потужний вбудований розширюваний комп'ютер Intel Core 6th Gen Advantech ARK-3520

Високопродуктивний панельний комп'ютер MTC-6021 з сенсорним дисплеєм 21", оснащений процесором Intel® Core ™ i7 / i5 / Celeron® 6-го покоління (Skylake-U)

21" Панельний комп'ютер МТС-6021

Панельний комп'ютер МТС-6021 з сенсорним дисплеєм 21", оснащений процесором Intel® Core ™ i7 / i5 / Celeron® 6-го покоління

Багатоканальний КВМ подовжувач консолі по звитій парі чи оптичному волокні GDSys DVI-Vision

КВМ подовжувач консолі DVI-Vision

Багатоканальний КВМ подовжувач консолі по звитій парі чи оптичному волокні GDSys DVI-Vision

Високопродуктивний панельний комп'ютер MTC-6019 з сенсорним дисплеєм 19", оснащений процесором Intel® Core ™ i7 / i5 / Celeron® 6-го покоління (Skylake-U)

19" Панельний комп'ютер МТС-6019

Панельний комп'ютер МТС-6019 з сенсорним дисплеєм 19", оснащений процесором Intel® Core ™ i7 / i5 / Celeron® 6-го покоління

Високопродуктивний панельний комп'ютер MTC-6017 з сенсорним дисплеєм 17", оснащений процесором Intel® Core ™ i7 / i5 / Celeron® 6-го покоління (Skylake-U)

17" Панельний комп'ютер МТС-6017

Панельний комп'ютер МТС-6017 з сенсорним дисплеєм 17", оснащений процесором Intel® Core ™ i7 / i5 / Celeron® 6-го покоління

Високопродуктивний панельний комп'ютер MTC-6015 з сенсорним дисплеєм 15", оснащений процесором Intel® Core ™ i7 / i5 / Celeron® 6-го покоління(Skylake-U)

15" Панельний комп'ютер МТС-6015

Високопродуктивний панельний комп'ютер MTC-6015 з сенсорним дисплеєм 15", оснащений процесором Intel® Core ™ i7 / i5 / Celeron® 6-го покоління(Skylake-U)

Цифровий матричний КВМ перемикач FullHD консолі по вкрученій парі чи оптичному волокні GDSys DVI-Center

Матричний КВМ перемикач DVI-Center

Цифровий матричний КВМ перемикач FullHD консолі по вкрученій парі чи оптичному волокні GDSys DVI-Center

Компактний комп'ютер від Vecow з захистом IP67

Компактний комп'ютер Vecow IP67

Компактний комп'ютер від Vecow з захистом IP67

Приклади використання промислових компьютерів та готові рішення, реалізовані проекти

Промисловий Інтернет речей

Промисловий Інтернет речей і промисловості 4.0

Забезпечення промислових ІТ і промисловості 4.0 з орієнтованими на сектор рішеннями та інтелектуальної автоматизацією

Навколишнє середовище та системи управління інфраструктурою

Навколишнє середовище та системи управління інфраструктурою

Навколишнє середовище та системи управління інфраструктурою

Промислова автоматизація

Промислова автоматизація

Промислова автоматизація

Виробники та бренди

ADLINK Technology, Inc.

Визнаний лідер в галузі вбудованих рішень, вимірювальних плат і перетворювачів. Найвища якість і надійність рішень.

Advantech

Широкий спектр послуг, промислове обладнання, програмне забезпечення, вбудовані системи, системи автоматизації, глобальна логістична підтримка

APLEX Technology

APLEX пропонує багато конкурентних рішеннь для клієнтів чи додатків системної інтеграції, в  тому числі вбудовані комп'ютерні платформи, людино-машинні інтерфейси (HMI), промислові дисплеї та інщі супутні продукти.

ARBOR Technology Co., Ltd.

Великий вибір вбудованих рішеннь з модульним дизайном та різноманітними типорозмірами для важких умов експлуотації в промисловості.

ETASIS Electronics Corporation

Проектування та виробництво високоефективних джерел живлення - одинарних,  подвоєних, відмовостійких, відкритих та безкорпусних для постійної та перемінної напруги

Fortinet, Inc.

Розробка і просування рішень в області інформаційної безпеки: міжмережевих екранів, антивірусних програм, систем запобігання вторгнень

Guntermann & Drunck GmbH

Лидируючий виробник KVM перемикачів та подовжувачів топ-класу для телекомунікаційоного, фінансового та авіаційного сектору.

HIRSCHMANN

Один з лідерів серед виробників активного мережевого обладнання для промислових мереж передачі даних Industrial Ethernet.

HP Enterprise

Провідні позиції серед постачальників серверів, систем зберігання даних, дротового і бездротового мережевого обладнання, конвергентних систем, програмного забезпечення і послуг.

IBASE TECHNOLOGY INC.

Виробник і постачальник широкого спектру одноплатних комп'ютерів, промислових материнських плат, вбудованих систем та панельних комп'ютерів

Indukey (Gett Group)

Німецький виробник захищених клавіатур та маніпуляторів з високоякісної нержавіючої сталі, силікону та скла для важкої та харчової промисловості, медицини

ISON Technology

Порівняно новий виробник Industrial Ethernet обладнання для самого широкого спектру задач - на транспорті, у видобувній та переробній промисловості, логістиці

PLANET

Один з провідних постачальників продуктів для мереж на основі IP технології, включаючи керовані і некеровані рішення, POE і бездротові пристрої.

Portwell, Inc.

Промислові комп'ютери, комплектуючі та замовлені розробки. Широкий спектр процесорних плат та вбудованих комп'ютерів.

SVEC

Промисловий піонер телевізійного обладнання і виробники професійних антен SVEC GLOBAL TV була заснована в 1991 році і займає лідируючі позиції у Китаї 

Vecow

Високотехнологічний виробник вбудованих комп'ютерів для промислової автоматизації, систем машинного зору і відеосистем на транспорті.

Wincomm Corporation

Виробництво захищених вбудованих панельних комп'ютерів і моніторів для харчової промисловості, медицини, рішення для зовнішньої установки

Winmate Communication, Inc.

Виробник і постачальник захищених рішень для оборонної галузі, транспортна, нафтогазової промисловості - моніторів, панельних комп'ютерів, планшетів

X-Key (China) Limited

Новий китайський виробник захищених клавіатур та маніпуляторів з нержавіючої сталі та силікона для обороної, важкої та харчової промисловості.

Компанія ПРОКСИС ™

Поставки промислових комп'ютерів власного виробництва під торговою маркою ПРОКИС-Універсал для всіх секторів енергетики та промисловості.

Телтоніка

Teltonika - виробник телекомунікаційного обладнання. Заснована в 1998 році. Головний офіс - в м. Вільнюс.