ПРОКСИС™ промислові комп'ютери і системи

Індустрія 4.0 Обладнання, програмне забезпечення для сучасних систем промислової автоматизації. Застосування IoT, BigData, модулей аналітики для побудови сучасного виробництва.

Новини

Новини виробників, технічні публікації та визначні події.

Новини, публікації та статті, виставки події

Читати далі...

Advantech підвищує продуктивність обчислень за допомогою настільних процесорів Intel® Core™ 14-го покоління.

19.02.2024 в Новини

Advantech оголошує про випуск нової серії вбудованих плат та інтелектуальних систем на базі настільних процесорів Intel® Core™ 14-го покоління.

ARK-2251: тонкий повнофункціональний безвентиляторний вбудований ПК для автоматизації та робототехніки

05.02.2024 в Новини

Advantech, провідний постачальник платформ і послуг AIoT, з радістю представляє ARK-2251, елегантний і повнофункціональний вбудований комп'ютер без вентилятора на базі процесорів Intel® Core™ i3/i5/i7 13-го покоління.

MIC-715-OX: надійна система штучного інтелекту для додатків важкої промисловості

23.01.2024 в Новини

Advantech, провідний постачальник промислових рішень у сфері штучного інтелекту, радий оголосити про випуск MIC-715-OX - інноваційної, захищеної периферійної системи штучного інтелекту для застосувань у суворих умовах.

Приклади та рішення

Готові рішення та реалізовані проекти з використанням IOT-технологій

Приклади використання IOT-обладнання та рішень в енергетиці, промисловості, автомобільному та рейковому транспорті, торгівельних мережах, цифровій рекламі, приладобудуванні та автоматизації технологічних процесів.

Читати далі...

Виробники та бренди

ADLINK

Визнаний лідер в галузі вбудованих рішень, вимірювальних плат і перетворювачів. Найвища якість і надійність рішень.

Advantech

Широкий спектр послуг, промислове обладнання, програмне забезпечення, вбудовані системи, системи автоматизації, глобальна логістична підтримка

CHENGTEC

CHENGTEC - компанія, що спеціалізується на виробництві пристроїв та датчиків для вимірювання рівня вібрації 

Cincoze

Постачальник обладнання широкого спектру в області промислових обчислень

ELGENS

Виробництво комп'ютерного обладнання. Новий Тайбей, Тайвань

Fortinet

Розробка і просування рішень в області інформаційної безпеки: міжмережевих екранів, антивірусних програм, систем запобігання вторгнень

HIRSCHMANN

Один з лідерів серед виробників активного мережевого обладнання для промислових мереж передачі даних Industrial Ethernet.

HP Enterprise

Провідні позиції серед постачальників серверів, систем зберігання даних, дротового і бездротового мережевого обладнання, конвергентних систем, програмного забезпечення і послуг.

Indukey

Німецький виробник захищених клавіатур та маніпуляторів з високоякісної нержавіючої сталі, силікону та скла для важкої та харчової промисловості, медицини

LILLIPUT

LILLIPUT пропонує повний спектр технічних послуг у галузі досліджень та розробок, включаючи промисловий дизайн та проектування структури системи, проектування друкованих плат та апаратне забезпечення, розробку вбудованого та програмного забезпечення, а також системну інтеграцію.

NODKA

Відомий китайський виробник промислових рішень для вбудованих систем та безвентиляторних панельних ПК

PLANET

Один з провідних постачальників продуктів для мереж на основі IP технології, включаючи керовані і некеровані рішення, POE і бездротові пристрої.

Ronds

Компанія Anhui RONDS Science & Technology Incorporated є одним із лідерів за виробництвом датчиків та систем вібромоніторинга в Китаї

Teltonika

Teltonika - виробник телекомунікаційного обладнання. Заснована в 1998 році. Головний офіс - в м. Вільнюс.

Vecow

Високотехнологічний виробник вбудованих комп'ютерів для промислової автоматизації, систем машинного зору і відеосистем на транспорті.

Winmate

Виробник і постачальник захищених рішень для оборонної галузі, транспорту, нафтогазової промисловості - моніторів, панельних комп'ютерів, планшетів

X-Key

Новий китайський виробник захищених клавіатур та маніпуляторів з нержавіючої сталі та силікона для обороної, важкої та харчової промисловості.

ПРОКСИС™

Поставки промислових комп'ютерів власного виробництва під торговою маркою ПРОКСИС-Універсал для всіх секторів енергетики та промисловості.

Нові товари на сайті

Каталог продукції