Устаткування для інтелектуальних транспортних систем

Транспортні системи

Приклади та рішення >> Інтелектуальні транспортні системи

Устаткування для інтелектуальних транспортних систем

Інтелектуальні транспортні системи контролюють різні аспекти управління рухом на залізничному, автомобільному, авіаційному та водному транспорті. наприклад сигнали світлофора, стрілки на залізничних коліях, управління польотами, а також правила (в тому числі, правила фінансування системи: платні дороги, податок на паливо і т. і.).

Управління транспортною системою це сукупність заходів спрямованих на ефективне функціонування даної системи за допомогою координації, організації, упорядкування елементів даної системи, як між собою, так і з зовнішнім середовищем. Advantech пропонує свої розробки для модернізації транспортної інфраструктури: економічно ефективні платформи застосовні для використання на залізниці (на станціях, в поїздах, контроль шляхів), авто дорогах (контроль тунелів, інформаційні дисплеї, вхідний контроль, електронні платежі), а також, на інших видах транспорту.

Впровадження рішення Advantech для стільникових маршрутизаторів для моніторингу паромів у Сіднеї в режимі реального часу.

Моніторинг паромів у Сіднеї в режимі рального часу

Пароми Сиднею не тільки ефективние транспортне рішення, але й туристична пам'ятка.  Тому моніторинг і сбір інформації є важливою частиною якісної роботи

Рішення бездротового зв'язку від Advantech дозволяє використовувати мережу потягів на основі IP для дистанційного моніторингу в системі метро Бостона

Віддалений моніторинг в бостонській системі метро

Рішення бездротового зв'язку «потяг-земля» від Advantech

Інтелектуальна парковка з підключенням до хмари

Інтелектуальна парковка з підключенням до хмари

Віддалений моніторинг та керування