Промисловий Інтернет речей

Забезпечення промислових ІТ і промисловості 4.0 з орієнтованими на сектор рішеннями та інтелектуальної автоматизацією

Приклади та рішення >> Промисловий Інтернет речей і промисловості 4.0

Промисловий Інтернет речей

Інтернет речей (IoT) кардинально змінює бізнес і технологічні вимоги в бізнес-ландшафті. Інноваційні рішення, які інтелектуально контролюють і керують дистанційними датчиками і пристроями, є революцією в обчислювальних засобах підприємства. Ці інтелектуальні системи наступного покоління збирають, аналізують і дозволяють організаціям діяти на значні обсяги необроблених бізнес-даних, створених величезною кількістю кінцевих точок, для поліпшення бізнес-аналітики та автоматизації бізнес-процесів. Архітектори мережі та системи повинні реорганізувати ІТ-інфраструктуру, щоб пристосувати та підтримувати Інтернет речей.

Edge Device-to-Cloud - майбутнє IoT!

Edge Device-to-Cloud - майбутнє IoT!

Рішення Advantech «від пристрою до хмари» дозволяє периферійним пристроям безпосередньо передавати дані на хмарні платформи. Вони також дозволяють використовувати інструменти хмарної платформи для статистичного аналізу та візуалізації даних, щоб користувачі могли відразу зрозуміти стан обладнання і середовища. 

Платформи Edge Gateway допомагають зробити машини інтелектуальними

Платформи Edge Gateway допомагають зробити машини інтелектуальними

Поява інтелектуальних машин дозволяє виробникам машин впроваджувати нововведення неможливими раніше способами, наприклад, щоб гарантувати, роботу з максимальною ефективністю практично без простоїв машин та іншого автоматизованого обладнання.

Створення розумних фабрик як метод диверсифікації виробництва

Створення розумних фабрик як метод диверсифікації виробництва

Під впливом Індустрії 4.0 і IoT промисловість готова перейти на розумні фабрики. Першим кроком в процесі трансформації є збір даних виробничої лінії з мережі автоматизованого обладнання.