Створення розумних фабрик як метод диверсифікації виробництва

Створення розумних фабрик як метод диверсифікації виробництва

Під впливом Індустрії 4.0 і IoT промисловість готова перейти на розумні фабрики. Першим кроком в процесі трансформації є збір даних виробничої лінії з мережі автоматизованого обладнання.

Марко Чен, старший менеджер з продажу Advantech Industrial IoT Group, заявив, що потужність і якість є ключем до конкурентоспроможності та прибутковості компанії. Хоча деякі виробники впровадили MES, ERP або інші системи управління виробництвом, вони все ще покладаються на ручне введення даних для отримання інформації про заводське обладнання. Менеджери не мають можливості дізнатися про справжній стан виробничих ліній в режимі реального часу, використовуючи такі ручні режими роботи. Таким чином, мережеве обладнання є важливою сполучною ланкою для компаній, які хочуть посилити управління виробництвом і ефективно контролювати виробниче обладнання.

Випадок 1: Інтелектуальна система ваг Juyao Automation стабілізує якість продуктів харчування за допомогою програми автоматичного дозування

В останні роки виникла низка проблем безпеки харчових продуктів. У цій ситуації не тільки споживачі відчувають паніку, але і харчова промисловість також побоюється, що короткочасна недбалість може завдати шкоди діловій репутації і привести до зниження продажів. Щоб зберегти торговельну марку і створити гарну репутацію, в Тайвані провідні виробники продуктів харчування вирішили автоматизувати своє виробництво, ведучи повний облік виробничих процесів.

Системний інтегратор Juyao Automation, відповідальний за цей конкретний проект для виробника продуктів харчування, визнав, що, якби на виробничій лінії були встановлені машини зі штрих-кодом і ваги для платформи, сировину можна було б додавати точніше. Також, вся інформація про робочі замовленнях і дані формул могла бути призначена з центрального пульта дистанційного керування на лінію продуктів. Проте, заводське середовище не підходило для підключення до мережі, і персонал виробничої лінії включав як місцевих, так і іноземних робітників, що створювало мовні проблеми. Тому система повинна була бути оснащена голосовим модулем на декількома мовами, щоб за допомогою бездротової технології зв'язку нагадувати працівникам про правильні робочі процедури.

На щастя, завдяки бездротовому мережевому модулю Advantech серії EKI, комп'ютера з сенсорною панеллю і програмному забезпеченню InduSoft WebAccess на основі браузера, Juyao Automation розробила інтелектуальне рішення для масштабування і пакетування платформи, завдяки якому інформація про робочі завданнях і дані формул можуть безперешкодно передаватися на ділянку обробки через бездротову мережу, тому не потрібно ніяких мережевих кабелів. Всі периферійні пристрої, такі як сканери штрих-коду, голосові модулі, контролери PLC і модулі масштабування платформи, були легко підключені до системи. Система управління формулами в центральній диспетчерській також використовувала інтерфейс WebAccess на основі браузера як для аналізу даних, так і для створення виробничих записів. Вона також дозволяла менеджерам в будь-який час і в будь-якому місці дізнаватися про стан виробництва за допомогою своїх мобільних телефонів, планшетних комп'ютерів або інших пристроїв.

Марко Чен порівняв різницю до і після впровадження інтелектуального рішення, узявши за приклад пакет з приправою для локшини швидкого приготування. «Раніше при завантаженні кошиків над виробничими лініями матеріали розподілялися за різними формулами для кожної партії, а потім матеріали змішувалися вручну "на око", але це легко приводило до неоднорідності або інших помилок. Неточне змішування може привести до неприємного запаху локшини швидкого приготування, що може бути виявлений тільки покупцями. Це може стати причиною поганої репутації і навіть втрати наших клієнтів. Але з цією розумною платформою і системою дозування інгредієнтів зміст і вага пакетів приправи завжди відповідає формулі, зменшуючи можливість людської помилки і забезпечуючи якість продукту », - сказав Марко Чен.

Приклад 2: Інтелектуальна система управління формулами Streber-Tech забезпечує точний контроль коефіцієнтів хімічного прання для максимізації виходу

В процесі виробництва IC багато зусиль витрачається на досягнення чистоти, щоб забезпечити якість і надійність. З компонентами інтегральної схеми всі забруднення, що товщі і більше пилинок, повинні бути видалені. Чисте повітря так само важливе, як і розчинники. Перевірка чистоти проводиться для кожного етапу виробничого процесу, як до, так і після кожної операції. Концентрації розчинників і склад різних хімічних речовин визначають, чи можуть бути досягнуті нульові частки, нульові металеві домішки і нульові органічні залишки після очищення.

Використовуючи промисловий комп'ютер Advantech UNO-2483G і InduSoft WebAccess, Ethernet-комутатори серії EKI, а також цифрові і аналогові модулі вводу / виводу ADAM, системний інтегратор Streber-Tech Semiconductor розробив інтелектуальну систему інтеграції формул для тестування вологого прибирання. За допомогою цієї системи формула підтверджується скануванням штрих-коду, потоки хімікатів з обраних хімічних резервуарів поміщаються в резервуар і об'єднуються, потім розчин скидається в промивні резервуари, а відповідні дані про витрати завантажуються в систему. Тим часом тензодатчики, електромагнітні клапани, помпи, витратоміри та інші пристрої контролюються автоматично. Якщо в процесі очищення виникає якась неполадка, негайно звучить аварійний сигнал, що попереджає менеджера.

«Раніше миючі засоби змішувалися вручну, але співвідношення концентрацій кожної хімічної речовини не могло бути точно виміряне. Одного разу стався нещасний випадок, коли була отримана дефектна партія. Дефект був виявлений тільки після того, як товар був доставлений. Дана ситуація завдала значної шкоди виробнику. Після впровадження рішення по автоматизації управління, створеного Advantech спільно зі Streber-Tech, завод повністю освоїв процес очищення, а також продуктивність при виробництві була значно підвищена », - сказав Марко Чен.

Платформа WebAccess спрощує інтеграцію

Так звана мережа обладнання призначена не тільки для збору машинних даних; фактично будь-які дані, які стосуються виробничого процесу, які можуть бути перетворені в цифрові сигнали, можуть бути включені в цільові зібрані дані. Таким чином, в наших прикладах дані від системи ваг розумної платформи і системи розумних формул, згаданих вище, містять в собі інформацію з усіх пов'язаних датчиків: пристрій штрих-коду, ваги платформи, голосовий модуль, PLC, датчик навантаження, електромагнітні клапани, витратоміри та інші периферійні пристрої. Весь виробничий процес стає прозорим, що призводить до більш ефективного і гнучкого виробництва.

«Ключ до правильного впровадження Промисловості 4.0 і IoT лежить в інтеграції», - сказав Марко Чен. Для системних інтеграторів рішення WebAccess, а також широкий спектр апаратних продуктів і моніторинг в режимі реального часу, можуть задовольнити вимоги збору даних з виробничої лінії. Інструмент розробки панелі моніторингу в WebAccess дозволяє розробникам легше проектувати систему з більш простим інтерфейсом; він також підтримує OPC, SQL, ODBC і інші стандарти, що полегшує об'єднання в систему різних базових даних.

З точки зору виробника, швидке впровадження мережевих рішень для обладнання у відповідь на запити клієнтів може усунути проблему тривалих і схильних до помилок ручних операцій. Також дане впровадження може допомогти повністю освоїти планування робіт, доставку продукції, візуалізацію панелі моніторингу та реальну роботу - тимчасові і безпаперові режими роботи, які допомагають поліпшити якість виробництва

ПопереднійВпровадження рішення «все в одному» на виробничій лінії
НаступнийВиробництво пластику проходить цифрову трансформацію