Наша компанія

НАША КОМПАНІЯ

ПРОКСИС™ постачає обладнання та Програмне Забезпечення для потреб промислової автоматизації будь-якого масштабу і сфери застосування, а також надає професійні консультації щодо підбору такого обладнання та пошуку найбільш відповідних альтернатив у разі потреби.

Девіз ПРОКСИС™ простий і зрозумілий  - Коли вибір очевидний.

Адже головним і беззаперечним плюсом нашої роботи є якість в усьому: від спілкування із клієнтом під час першої консультації до замовлення і доставки товару замовнику.

Кожна ланка процесу співпраці з ПРОКСИС™ спирається на принципи максимальної корисності, лояльності та зацікавленості у клієнті.

Тож якість і довговічність - це головний пріоритет підбору обладнання.

А великий асортимент дає можливість знайти товари, які задовольняють будь-які потреби  клієнтів, такі як ціна, гарантії, широкий діапазон застосування, економічність, потужність обчислень та інше.

Ми пропонуємо обладнання відомих виробників Advantech, Belden, Hirschmann, Portwell, iBase та інші, а саме:

  • Промислові комп'ютери і комплектуючі для АСУ та АСУ ТП зі складу;
  • Промислові комп'ютери ПРОКСИС® власного виробництва;
  • Промислові монітори і панельні комп'ютери для виробничих умов;
  • Промислове мережеве обладнання для енергетики і транспорту;
  • Компоненти промислових комп'ютерів - корпуси, процесорні та об'єднувальні плати, ІП;
  • Процесорні плати та блоки для вбудованих додатків;
  • Комутатори, сервери і системи зберігання для верхнього рівня АСУ та АСУ ТП;
  • Інтерфейсні плати та модулі для зв'язку між компонентами промислових автоматизованих систем;
  • Плати введення/виводу і обробки електричних сигналів від датчиків і виконавчими механізмами, нормалізатори сигналів;
  • Модульні розподілені системи вводу-виводу і управління

01.

Більше 10 років в енергетиці.

02.

Здійснюємо неможливе!

03.

З нами ви заробите більше!

Виробники та бренди

ADLINK

Визнаний лідер в галузі вбудованих рішень, вимірювальних плат і перетворювачів. Найвища якість і надійність рішень.

Advantech

Широкий спектр послуг, промислове обладнання, програмне забезпечення, вбудовані системи, системи автоматизації, глобальна логістична підтримка

CHENGTEC

CHENGTEC - компанія, що спеціалізується на виробництві пристроїв та датчиків для вимірювання рівня вібрації 

Cincoze

Постачальник обладнання широкого спектру в області промислових обчислень

ELGENS

Виробництво комп'ютерного обладнання. Новий Тайбей, Тайвань

Fortinet

Розробка і просування рішень в області інформаційної безпеки: міжмережевих екранів, антивірусних програм, систем запобігання вторгнень

HIRSCHMANN

Один з лідерів серед виробників активного мережевого обладнання для промислових мереж передачі даних Industrial Ethernet.

HP Enterprise

Провідні позиції серед постачальників серверів, систем зберігання даних, дротового і бездротового мережевого обладнання, конвергентних систем, програмного забезпечення і послуг.

Indukey

Німецький виробник захищених клавіатур та маніпуляторів з високоякісної нержавіючої сталі, силікону та скла для важкої та харчової промисловості, медицини

LILLIPUT

LILLIPUT пропонує повний спектр технічних послуг у галузі досліджень та розробок, включаючи промисловий дизайн та проектування структури системи, проектування друкованих плат та апаратне забезпечення, розробку вбудованого та програмного забезпечення, а також системну інтеграцію.

NODKA

Відомий китайський виробник промислових рішень для вбудованих систем та безвентиляторних панельних ПК

PLANET

Один з провідних постачальників продуктів для мереж на основі IP технології, включаючи керовані і некеровані рішення, POE і бездротові пристрої.

Ronds

Компанія Anhui RONDS Science & Technology Incorporated є одним із лідерів за виробництвом датчиків та систем вібромоніторинга в Китаї

Teltonika

Teltonika - виробник телекомунікаційного обладнання. Заснована в 1998 році. Головний офіс - в м. Вільнюс.

Vecow

Високотехнологічний виробник вбудованих комп'ютерів для промислової автоматизації, систем машинного зору і відеосистем на транспорті.

Winmate

Виробник і постачальник захищених рішень для оборонної галузі, транспорту, нафтогазової промисловості - моніторів, панельних комп'ютерів, планшетів

X-Key

Новий китайський виробник захищених клавіатур та маніпуляторів з нержавіючої сталі та силікона для обороної, важкої та харчової промисловості.

ПРОКСИС™

Поставки промислових комп'ютерів власного виробництва під торговою маркою ПРОКСИС-Універсал для всіх секторів енергетики та промисловості.

Статуси, партнерство і сертифікати

Висока кваліфікація персоналу і партнерські відносини з виробниками підтверджуються відповідними документами і званнями. Для покупця це гарантія якісного обслуговування, можливість прямого контакту з виробником для отримання технічно перевіреного рішення за справедливою ціною.

Advantech Distribution CP certificate

ПРОКСИС ™ отримує сертифікат партнера компанії Advantech з правом дистрибуції продукції Industrial IoT і Embedded IoT в Україні. Таким чином Advantech відзначає високі заслуги ПРОКСИС™ в розвитку ринку, просуванні продукції Advantech в Україні та підтримки локальних партнерів всіх рівнів. ПРОКСИС™ забезпечує перед- і післяпродажну підтримку, гарантійне і післягарантійне обслуговування.

HIRSCHMANN Preffered Distribution Partner (Silver)

Компанія Hirschmann, що входить до групи компаній Belden, зазначила ПРОКСИС™ статусом Preferred Distribution Partner, що є визнанням високої компетентності в підборі рішень, перед- і постпродажної підтримки, а так само логістики. Кваліфіковані фахівці ПРОКСИС™, завжди допоможуть розібратися і знайти правильне рішення в різноманітті обладнання Hirschmann.

HPe by Sophela business partner

Роботу HPE неможливо уявити без партнерів. Партнерська програма HPE Partner Ready це давня історія надійної співпраці між виробником і партнерами, одна і найтриваліших і шанованих партнерських програм в сфері ІТ. Партнери HPE є системними експертами і кваліфіковано виконають ваші замовлення по підбору, проектування або просто поставлять вам обладнання.

X-Key (China) Limited

X-Key (China) Limited - це інноваційна компанія з більш ніж 7-річним досвідом розробки та виробництва надійних промислових, військових і медичних клавіатур / клавіатур, всіляких пристроїв введення та банкоматів EPP.