Автоматизація в сільському господарстві і АПК

Автоматизація в сільському господарстві

Приклади та рішення >> Автоматизація в сільському господарстві і АПК

Автоматизація в сільському господарстві  і АПК

Автоматизація торкнулася не тільки сфери промисловості та енергетики, а й іншої важливої галузі економіки - Агропромислового комплексу і сільського господарства зокрема. Використання технологій точного землеробства та Інтернету речей стає вже традиційною програмою розвитку найбільших агропромислових компаній світу. Якісне збільшення росту продуктивності сільського господарства, стабільні результати, мінімізація витрат врожайності і підвищення конкурентоспроможності підприємств є логічним результатом впровадження інновацій та сучасних систем обробки даних в сільському господарстві і супутніх виробництвах.

Віддалений моніторинг і контроль теплиць

Віддалений моніторинг і контроль теплиць

Для людей, які живуть і працюють у великих містах, вирощування власних фруктів і овочів - це мрія, яку часто важко реалізувати. Але як щодо оренди теплиці і можливості віддаленої посадки насіння, обприскування водою і внесення добрив через веб-сторінку, а потім спостереження за тим, як ростуть ваші культури, за допомогою потокового відео з IP-камери?

Розумна Іригаційна Система

Розумна Іригаційна Система

Advantech Wzzard LRPv Node і SmartSwarm 243 Gateway можуть допомогти мінімізувати втрати зрошувальної води, використовуючи технологію LoRa для створення ефективної та економічної системи