Віддалений моніторинг і контроль теплиць

Віддалений моніторинг і контроль теплиць

Для людей, які живуть і працюють у великих містах, вирощування власних фруктів і овочів - це мрія, яку часто важко реалізувати. Але як щодо оренди теплиці і можливості віддаленої посадки насіння, обприскування водою і внесення добрив через веб-сторінку, а потім спостереження за тим, як ростуть ваші культури, за допомогою потокового відео з IP-камери, коли ви час від часу наносите візит до ваших рослинам у вихідні або святкові дні збирати урожай і готувати овочі до свята? Група молодих тайваньських підприємців будує свої власні мрії, і мрії інших людей здійснюються шляхом здачі в оренду тепличних ділянок. Використовуючи новітні технології і функції Advantech, що надаються серією ADAM-6200 Ethernet I / O і програмним забезпеченням WebAccess 8.0 HMI / SCADA, вони створили рішення для автоматизації теплиць і віддаленого моніторингу, за допомогою якого їх клієнти можуть контролювати середу через віртуальну панель управління на комп'ютері, смартфоні або іншому веб-пристрої в режимі реального часу.

Системні вимоги

Замовник розділив свої теплиці на більш дрібні орендовані ділянки, що означало, що для кожної секції був потрібний незалежний набір систем агроконтроллера, включаючи датчики (для температури, вологості, pH грунту і т. Д.), IP-камери, автоматичні розпилювачі води, вентилятори і т. д. Від Advantech потрібне наступне: релейні модулі для дистанційного керування приводами обладнання, такими як водяні розпилювачі і вентилятори; модулі збору даних для зчитування і передачі даних датчика; і програмне забезпечення HMI-SCADA, що допомагає здійснювати віддалений моніторинг і управління, а також створювати користувацькі інтерфейси.

Впровадження системи

В рішенні були використані модулі віддаленого вводу/виводу серії ADAM-6200

Близько 40 Advantech ADAM-6266 були встановлені для управління реле, і біля 20 ADAM-6217 були розгорнуті для читання і збору даних з датчиків. Оскільки кожен з цих модулів має кілька каналів, кожен з них здатний контролювати кілька відсіків, кожний з яких керується різними людьми одночасно. ADAM-6200 мають вбудовані комутатори Ethernet і можуть підключатися один до одного в топології «гірляндного ланцюга» без необхідності підключення додаткових комутаторів Ethernet. Тим часом, ця топологія може заощадити за рахунок фізичних проводів. Щоб їх клієнти могли відстежувати точне стан своїх садів, наш клієнт встановив останню версію програмного забезпечення WebAccess HMI / SCADA, яке включає в себе пакет апаратно-програмних засобів і програмного забезпечення Advantech для діагностики SUSIAccess, щоб вони могли віддалено контролювати температуру процесора, вентилятор, швидкість і інші параметри обладнання в простому і економічному управлінні і обслуговуванні системи. Оскільки ADAM-6200 і WebAccess 8.0 підтримують новітній веб-мову HTML5 і архітектурний стиль веб-сторінок RESTful, наш клієнт може використовувати розроблену Advantech бібліотеку віджетів і редактор інструментальних панелей, щоб легко налаштувати бажану сторінку крос-платформної панелі інструментів для відображення динамічних даних на пристроях кінцевих користувачів (ПК, iPad, смартфон і т. д.).

Системна діаграма

Висновок

У минулому для контролю промислової автоматизації використовувалися спеціальні протоколи, такі як Modbus, для польового зв'язку. Але тепер з такими продуктами, як Advantech серії ADAM-6200, які мають вбудований комутатор Ethernet і підтримують http, клієнтські пристрої можуть безпосередньо зв'язуватися з модулями вводу-виводу без необхідності в перетворювачах даних або маршрутизації з системи SCADA. Розробники систем або постачальники послуг, які не знайомі з традиційними технологіями автоматизації, виявлять, що їм легше конфігурувати або розробляти свої додатки в середовищі на основі ІТ і в мережі. ADAM-6200 + WebAccess 8.0 - це незвичайна комбінація з простою установкою і швидким налаштуванням, яка економить нашим клієнтам багато часу на розробку і розгортання. Рішення Advantech також відрізняється масштабністю, доступністю і керованістю завдяки численним і простим у використанні функцій віддаленого управління і обслуговування. Компанія Advantech була обрана в якості постачальника рішень, тому що у них був попередній досвід роботи з рішеннями для віддаленого моніторингу теплиць, в тому числі для найбільшого тайванського виробника орхідей, і тому вони мають перевірену репутацію в наданні найсучасніших додатків для теплиць.

ПопереднійІнтелектуальний моніторинг урожайності лимонів