Промислова автоматизація

Промислова автоматизація

Приклади та рішення >> Промислова автоматизація

Промислова автоматизація

Компанія Advantech є провідним постачальником промислових рішень, більш ніж 25-річним досвідом створення міцної і надійної промислової продукції. Рішення Advantech для ринку заводів і промислової автоматизації беруть початок від автоматичних випробувальних машин і машин інспекції, автоматизації виробництва та процесу упаковки. Advantech продовжує розширювати лінійку своєї професійної продукції для продуктів які відповідають Class I, Division 2 і мають сертифікат для використання в небезпечних середовищах.

Реалізація контролю Human-Robot і управління MES за допомогою комплексного промислового рішення HMI від Advantech

Реалізація контролю Human-Robot і управління MES за допомогою комплексного промислового рішення HMI від Advantech

Індустрія 4.0 змінює спосіб роботи обробної промисловості. Все більше виробників використовують передові технології, такі як робототехніка та системи автоматизації, для підвищення продуктивності і ефективності. В результаті, роль людино-машинних інтерфейсів (HMI) стає все більш важливою в цифровий пов'язаності людей і машин. Однак використання неправильного HMI може збільшити час розробки і збільшити витрати на впровадження.

Система прогнозування технічного обслуговування

Точна система прогнозування технічного обслуговування для світового виробника гвинтів та гайок

Світовий лідер у виробництві гвинтів спільно з Advantech займається процесом створення системи профілактичного обслуговування для складових машин. З виробничою потужністю 6,6 мільярда гвинтів в рік компанія сильно залежить від автоматизованого виробничого обладнання. Таким чином, високий ризик значних втрат в разі відмови обладнання. Раніше досвідченим технічним фахівцям доводилося буквально прислухатися до обладнання, що видає незвичайні звуки, і намагатися виявити джерело проблеми.

 

Рішення для автоматизації виробництва існуючого машинного обладнання

Рішення для автоматизації виробництва існуючого машинного обладнання

Все  більше перспективних компаній стають  на шлях перетворення для підтримки конкурентного рівня в майбутньому і  усвідомлюють важливість модернізації власних виробничих ліній до сучасного рівня технологічності.

Впровадження хмарних технологій у виробництво

Впровадження хмарних технологій у виробництво

Комплексне рішення Edge-to-cloud і професійні консультаційні послуги допомагають сталеливарному заводу впровадити обладнання для моніторингу та діагностики хмарної платформи

Система керування MES з оптимізованим промисловим панельним ПК Advantech

Система керування MES з оптимізованим промисловим панельним ПК Advantech

Промисловість поступово зміщується в бік «розумного заводу» в Промисловості 4.0 і в цехах з'явилося безліч цифрових додатків. Поширення цих додатків також призвело до появи нових моделей використання. Комп'ютери, встановлені на виробничих лініях, вже не є розкішшю,  а радше необхідністю, оскільки вони дозволяють операторам робочих станцій і лінійним керівникам краще координувати і контролювати виробничі процеси в режимі реального часу.

Моніторинг стану машини

Моніторинг стану машини

Вузли Advantech Wzzard LRPv і SmartSwarm 243 LoRa Gateway сприяють підвищенню загальної ефективності обладнання (OEО) за рахунок використання технології LoRa для створення надійної системи контролю стану машин. Ці продукти Advantech можуть бути встановлені як на виробничих майданчиках, так і в диспетчерських, щоб мінімізувати час простою, а їх функції надають користувачам різні переваги.

Рішення WISE-4000 для бездротових пристроїв в хмарі створює легку фабричну систему управління верстатом для малих і середніх металообробних заводів.

Рішення WISE-4000 для бездротових пристроїв у хмарі

Advantech за допомогою WISE-4000 розробив спрощену систему управління машинами від пристрою до хмари.

Бачити - значить вірити: просте рішення Advantech для автомобільної виробничої лінії

Бачити - значить вірити: прості рішення для візуалізації процесів для автомобільних виробничих ліній.

Технологія WebAccess / CNC від Advantech забезпечує підвищену ефективність виробничої лінії завдяки безперервному збору і візуалізації даних.

Історія успіху Winmate: панельний ПК з нержавіючої сталі IP69K з водонепроникним кабелепроводом для виробництва продуктів харчування

Історія успіху Winmate: IP69K для виробництва продуктів харчування

Комп'ютери з нержавіючої сталі, які можуть витримати інтенсивну очистку для гігієни харчової промисловості

Віртуалізована платформа (WISE-PaaS) дозволяє використовувати і модернізовувати роботу на текстильному заводі за допомогою технологій IoT

WISE-PaaS модернізує текстильний завод

WISE-PaaS відстежує активи за допомогою технологій інтернету речей, полегшуючи бізнес аналітику

Система управління виробництвом заморожених продуктів

Система управління виробництвом заморожених продуктів

Низька ефективність в системах безпеки харчових продуктів має фатальний вплив

Зварювальні роботи в Китаї

Зварювальні роботи в Китаї

Прискорення, посилення і підвищення продуктивності

IBCON використовує рішення Advantech  WebAccess для створення системи моніторингу заводського обладнання

IBCON використовує рішення Advantech

Промислова автоматизація в Тайланді