Cincoze покращує автоматизований процес сортування спаржі

Cincoze покращує автоматизований процес сортування спаржі

Вступ

Велика європейська компанія-виробник сортувального обладнання для фруктів і овочів, прагнула допомогти своїм клієнтам досягти більшої операційної ефективності за допомогою інноваційних технологій. Для свого клієнта - виробника спаржі, вони створили проект по використанню спеціалізованої машини розпізнавання зображень для сортування.

Завдяки розвитку технологій машинного зору ручні операції тепер можна замінити автоматизованими, бо на відміну від людського ока, машинний зір не допускає помилок через втому, дозволяє заощадити час і трудовитрати. Автоматичний аналіз зображень дозволяє не тільки поліпшити контроль якості, але і підвищити загальну продуктивність. І вбудований ПК відіграє вирішальну роль в забезпеченні необхідної швидкості обробки зображень.

Оскільки компанія Cincoze має великий досвід в області вбудованих обчислень, виробник використав саме Cincoze DS-1002 в своєму проекті.

Вимоги замовника були наступні:

Робота в суворих умовах

В минулому замовник використовував традиційний стієчний промисловий ПК висотою 4U. Однак в умовах обмеженого простору це ставало великим недоліком. Компактний розмір вбудованого ПК вирішує проблему клієнта. Однак це ще не все - надійність вбудованого ПК є ключовим елементом для додатка, який містить в собі безвентиляторний, безкабельний, протиударний і вібраційний режими. А робота в широкому діапазоні температур надзвичайно важлива через велику кількість тепла, що виділяється в шафі управління.

Можливість розширення PCI / PCIe

Очищена спаржа транспортується на станцію оптичного розпізнавання, а звідти - в контейнер, який поділяється на різні рівні якості. Зображення спаржі знімаються камерами і передаються за сигналами Firewire, а цифровий ввід / вивід необхідний для подачі команди пневмоциліндру для доставки спаржі у відповідний відсік. Крім того, замовнику потрібно гнучке розширення для майбутніх потреб, оскільки системи сортування продуктів харчування можуть бути доопрацьовані для виконання більшої кількості задач.

Чому Cincoze?

Висока надійність

Захищений вбудований комп'ютер DS-1002 має пасивне охолодження без вентилятора, що дозволяє уникнути окислення при контакті з вологим повітрям. Він відрізняється високою стійкістю до ударів (50G) і вібрації (5G) та підтримує широкий діапазон робочих температур від -40 ° C до 70 ° C.

Дві плати розширення PCI/PCIe

Вибір DS-1002 був пов'язаний з можливістю розширення за допомогою двох плат PCI / PCIe: одна підключається до карти Firewire, інша використовується для карти цифрового вводу/виводу. Вбудований комп'ютер DS-1002 може мати додаткову потужну графічну карту, яка потрібна для розширених програм машинного зору.

Модульний дизайн, що модернізується.

DS-1002 - це масштабована і розширювана система. Крім того, вона надає інноваційні технології CMI (Combined Multiple IO) і CFM (Control Function Module) від Cincoze, що дозволяють розширювати ввід/ вивід і функціональні можливості за допомогою готових до використання плат розширення з портами GbE, послідовними портами, PoE і функцією моніторингу запалення.

ПопереднійМодернізація верстатів з ЧПК 
НаступнийПромислові системи нанесення порошкового покриття 4.0