Промислові системи нанесення порошкового покриття 4.0

Промислові системи нанесення порошкового покриття 4.0

Вступ

Нанесення порошкового покриття являє собою процес, під час якого металева частина покривається високоякісним, надійним шаром більш ефективним і екологічно безпечним. На відміну від звичайної рідкої фарби, яку ми звикли наносити у вигляді розчину, нанесення порошкового покриття, як правило, здійснюється електростатичним методом, а потім піддається термообробці. Цей метод нанесення на поверхню захисного шару популярний не тільки для промислової продукції, але і для товарів домашнього використання й автомобілів.

Задача

Нанесення порошкового покриття являє собою досить важкий процес, який містить систему доставки порошку, пістолети-розпилювачі, пристрої для керування, гідроциклонні установки, фарбувальні кабіни, датчики руху, автоматичні руків'я, що рухаються й камери для сушіння. Системи для промислового нанесення порошкового покриття можуть коштувати мільйони євро та їх компоненти повинні злагоджено працювати, щоб досягти максимальної ефективності і якості нанесення. Більш того, заміна порошку і/або частин, які потрібно покрити шаром, являє собою справжній виклик для системних операторів. Їм потрібно налаштовувати систему на ходу, щоб мінімізувати витрату порошкової речовини й оптимізувати якість покриття. На практиці для завчасного реагування та зміни необхідних налаштувань необхідний ретельний процес, продуктивність покриття та моніторинг якості. Однак із кількома системами покриття та зміною персоналу важко підтримувати безперервність інформації та забезпечити оптимальну роботу та доступність системи.

Рішення

Сьогодні спостерігається зростання популярності промислових систем для нанесення порошкового покриття 4.0, в яких для порівняння з традиційними системами, доданий компонент дистанційного підключення через стільниковий 4G LTE зв’язок. Нові або застарілі системи можна оновити за допомогою Промислових Стільникових Роутерів або Мережевих Інтерфейсів, які можна під'єднати до автоматичних пристроїв контролю. Дані пристрої забезпечують надійний і безперебійний канал підключення між системою, виробником системи і системними операторами, а також менеджерами по продукції, послугам, контролем за якістю або процесом, за допомогою спеціальної платформи IoT, яка виступає в ролі користувацького інтерфейсу.

Топологія

Переваги

  • RUT240, що підтримує 4G LTE дає можливість прямого підключення системи до виробника, що своєю чергою забезпечує підтримку в режимі реального часу і налаштування, щоб допомогти системним операторам у розв'язанні проблем, які з’являються в процесі нанесення покриття.
  • Wi-Fi забезпечує локальне підключення для системних операторів, щоб вони могли візуалізувати системні дані, використовуючи портативні пристрої.
  • Системні оператори мають різні зобов’язання і можуть бачити на спеціальній панелі необхідні дані в режимі реального часу, які дають своєчасне повідомлення, з приводу обслуговування, ефективності і якості нанесення покриття.
  • Власники систем можуть отримати повну інформацію, що стосується використання їх обладнання, з метою запобігання несанкціонованого використання дорогих систем нанесення порошкового покриття.
  • RUT240 сумісний з Системою Дистанційного Керування Teltonika (RMS), що дає можливість не тільки спостерігати або керувати роутером, але і встановлювати пряме підключення до системи нанесення порошкового покриття через безпечний канал зв’язку.

Чому Teltonika Networks?

Дистанційне керування і спостерігання за роботою промислової установки потребує наявність надійного, безпечного і простого у використанні обладнання, яке буде забезпечувати промисловий зв’язок. RUT240 від Teltonika Networks відповідає усім вищеперерахованим вимогам, має розширені Промислові й Мережеві протоколи, такі як Modbus, SNMP, MQTT і підтримує роботу різних VPN сервісів для забезпечення додаткового рівня безпеки даних. RUT240 сумісний з Teltonika RMS, це говорить про те, що вам буде зручно спостерігати або керувати як за роутером, так і за пристроями, які були підключені до роутера з будь-якої точки, навіть без IP-мережі загального використання.

ПопереднійCincoze покращує автоматизований процес сортування спаржі
НаступнийМашинний зір для автоматизованого контроля в інтелектуальному виробництві