Інтелектуальне управління тепличним господарством

Інтелектуальне управління тепличним господарством

Рівнини провінції Альмерія на півдні Іспанії є домом для теплиць, площа яких сягає 31 000 гектарів. Ці підприємства виробляють 3,5 мільони тон фруктів та овочів на рік та являють собою одного з найбільших постачальників фруктів та овочів в Європі. Фермери в цьому посушливому регіоні отримують лише 213 мм опадів на рік та справляються з нестачею води за допомогою технології крапельного зрошення. Завдяки цьому сільськогосподарське виробництво перемістилося в теплиці, де фермери впроваджують інтелектуальні додатки IoT, які підвищують врожайність.

Advantech вперше почала допомагати іспанським фермерам у 2018 році, об'єднавши ШІ (штучний інтелект) з рішеннями Інтернета речей для теплиць.

Інтелектуальне управління тепличним господарством

Проект був реалізований завдяки запиту на інтелектуальні додатки IoT з боку великих сільськогосподарських корпорацій в тепличному секторі Альмерії. Місцевий системний інтегратор, що спеціалізується на тепличних технологіях, запустив інтелектуальну систему прогнозування росту в 2018 році. Система поєднує бездротову технологію Інтернета речей Advantech, яка дозволяє фермерам миттєво збирати дані про навколишнє середовище та рост врожаю в теплицях в режимі реального часу.

Дані з теплиць відправляються в централізовану систему у штаб-квартирі компанії для аналізу. Потім система допомагає оцінити строки та об'єми виробництва для окремих теплиць та сільськогосподарських культур.

Це дозволяє менеджера заздалегідь планувати виробничі графіки для заводів з переробки та логістиці.

Юань Лі, менеджер з продажів продукції Advantech Europe, заявив: «Ця інтелектуальна система забезпечує більш точне планування та більш швидке реагування протягом усього галузевого ланцюжка поставок».

Система точно оцінює об'єм виробництва, дозволяючи операторам теплиць доставляти врожай незабаром після його збору та швидко готувати логістичні послуги. Це також допомагає координувати виробничі лінії та людські ресурси на переробному підприємстві, що попереджує втрату врожаю та гниття.

Система також збирає довгострокову інформацію, яка відноситься до ланцюжка поставок, щоб фермери мали змогу використовувати цю інформацію для прогнозування майбутнього ринкового попиту та розробки відповідних виробничих планів. Це дозволить уникнути перевиробництва й відповідного обвалу цін, екстрених продажів та відмови від врожаю.

Система також може точно прогнозувати потреби у робочій силі та допомогти менеджерам теплиць оптимізувати розподілення людських ресурсів, зменшуючи проблеми управління людськими ресурсами.

Наприклад, система дозволяє точно планувати потреби в людських ресурсах, дозволяючи адаптувати їх кількість до сезонів та запобігати надлишкам або їх нестачі. Це також гарантує робітникам стабільність роботи після прийому на роботу.

Вигоди від впровадження інтелектуальних рішень Advantech для Інтернету речей

Юань Лі допоміг просунути цю інтелектуальну систему в Іспанії, співпрацюючи з місцевими відділами продажів Advantech Europe.

Він відмітив, що його бабуся і дідусь були фермерами, які використовували традиційні методи протягом всієї своєї кар'ери. Вони спирались на особистий досвід, щоб визначити свої потреби у зрошенні та добривах, не використовували технології та увесь процес був доволі трудомістким.

Пан Лі додав, що як інженер він тепер може використовувати технології для покращення стратегій вирощування сільськогосподарських культур.

Дійсно, можливість розрахувати розподілення води при зрошенні допомагає економити воду, використовувати тільки правильну кількість необхідних добрив, економить ресурси та знижує витрати.

Так само збір врожаю в оптимальний час підвищує якість врожаю. В цілому, точне прогнозування вимог до логістики знижує кількість відходів та викидів вуглецю. Ці переваги дозволяють користувачам насолоджуватись високоякісними фруктами й овочами за доступною ціною. Система також сприяє екологічній стійкості у важливому секторі європейського сільського господарства.

Advantech вважає, що сільське господарство в Альмерії - це лише перший крок до розповсюдження рішень IoT на велику кількість інших країн. Широко застосовуючи інтелектуальні сільськогосподарські додатки, можна досягти цілей виробництва продуктів харчування, а також екологічної та соціальної стійкості, що є безпрограшним варіантом для всіх.

Інформація про використані в системі продукти:

WISE-6610 - Промисловий шлюз LoRaWAN IoT

WISE-4610 - Удосконалений бездротовий модуль вводу/виводу LoRa

WISE-2410 - Промисловий розумний датчик вібрації LoRaWAN

НаступнийРозумна іригаційна Система