Збільшення ефективності сільськогосподарських роботів

Збільшення ефективності сільськогосподарських роботів

Вступ

Сільськогосподарська галузь стикається з проблемою нестачі робочих рук, оскільки кількість людей зайнятих у сільському господарстві скорочується, населення мігрує до міст, кількість літнього населення країни збільшується тощо.

Однак технології штучного інтелекту та робототехніки пропонують залучати роботів до збирання врожаю.

Використання сільськогосподарських роботів не лише вирішує проблему, а й підвищує ефективність та знижує виробничі витрати аграрного сектору.

Ультракомпактна система інтерфейсу штучного інтелекту MIC-710AILX - це потужне рішення, призначене для ідентифікації та збору зрілих плодів з високою точністю та ефективністю в режимі 24/7.

Використання робототехніки та штучного інтелекту в сільському господарстві — це тенденція, яку не можна ігнорувати, оскільки фермери прагнуть підвищити продуктивність та розширити свої можливості зі збирання врожаю.

Системні вимоги

У теплицях потрібні сучасні роботи-збирачі, які замінять ручну працю, яка зараз використовується для збирання врожаю. Завдяки робототехніці та обробці зображень ці роботи можуть ідентифікувати стиглі плоди та збирати їх індивідуально, підвищуючи ефективність та точність збору. Це універсальне рішення також підходить для інших застосувань, що робить його чудовим вибором для сільського господарства загалом.

Опис системи.

Для створення автоматизованої системи збирання плодів у теплицях необхідне поєднання апаратного та програмного забезпечення. Крім камери глибини до роботизованої руки прикріплена друга камера для точного позиціонування з близької відстані. Завдяки чудовому візуальному розпізнаванню, шестибічному огляду та точності операцій ідентифікатор забезпечує повне перетворення координат та визначає координати плодів та положення стебел.

В основі автоматизованої системи збору лежить MIC-710AILX - потужна ультракомпактна система виводу штучного інтелекту на NVIDIA® Jetson Xavier™ NX. Дані збираються за допомогою датчика захисту від падіння, двомірного лідара та тривимірної камери. Датчик захисту від падіння попереджає систему про аварії, а двомірний лідер спрямовує роботизовану руку. Зображення плодів виходять за допомогою модулів освітлення та світильників, а також 3D-камери. Моделі штучного інтелекту MIC-710AILX використовуються для визначення зрілості.

За допомогою цієї системи збір врожаю можна автоматизувати, що знижує потребу в ручній праці та одночасно підвищує ефективність та точність.

Впровадження проєкту

MIC-710AILX використовує моделі штучного інтелекту для аналізу плодів та визначення стадії їх зрілості. Як тільки плід визначається дозрілим, роботизована рука автоматично збирає його. Роботизована рука збирає врожай прохід за проходом, 24 години на добу, 7 днів на тиждень, переміщаючись по рейках.

Системна діаграма

Чому рішення Advantech?

Використання технологій штучного інтелекту та робототехніки може допомогти вирішити проблему зниження здатності збирати врожай. Робототехніка може значно підвищити ефективність сільського господарства, а система інтерфейсу MIC-710AILX, керована штучним інтелектом, може підвищити продуктивність точно визначаючи зрілі плоди для ефективного збору. Це лише одна з багатьох переваг використання передових технологій для підвищення потенціалу та ефективності ведення сільського господарства.

ПопереднійІнтелектуальне рішення для індустрії вирощування орхідей
НаступнийІнтелектуальний моніторинг урожайності лимонів