Інтелектуальне рішення для вирощування орхідей

Інтелектуальне рішення для вирощування орхідей

Тайвань другий за величиною експортер орхідей у світі: кожна третя орхідея надходить із Тайваню, а річний обсяг виробництва становить близько 6 мільярдів тайванських доларів. Упродовж десятиліть промислового та технологічного розвитку тайванська індустрія орхідей продовжувала зміцнювати свої позиції на світовому ринку орхідей. У міру того, як сільськогосподарська галузь поступово впроваджує цифрові технології зниження витрат і підвищення врожайності, індустрія орхідей стикається з жорсткішою конкуренцією. Вибір найбільш рентабельної цифрової технології для управління виробництвом та розповсюдженням орхідей став найбільшим викликом для галузі.

Системні вимоги

Багато плантацій та теплиці були створені кілька десятиліть тому. У процесі цифрової трансформації в теплицях були встановлені різні сенсорні монітори та інтелектуальні обчислювальні процесори і велика кількість даних передається до віддалених центрів моніторингу та управління за допомогою мережного комунікаційного обладнання. Фізична проводка більш надійна для збору даних та передачі на великі відстані, проте вартість такої проводки у вигляді оптоволоконних та мережевих кабелів дуже висока. Зважаючи на потреби користувачів та бюджетні обмеження, команда Advantech запропонувала використовувати для передачі даних на великі відстані кабелі "кручена пара", які десятиліттями лежали під землею. Потім вони використовували IMC-150LPC для підключення до мережі Ethernet, щоб досягти найменших загальних витрат та швидких результатів для цієї теплиці.

Опис системи

IMC-150LPC - це Ethernet-подовжувач, який підтримує технологію передачі даних Ethernet на великі відстані, використовуючи існуючі кабелі витої пари для передачі великої кількості даних про стан навколишнього середовища та квіткової продукції, зібраних у теплицях, у віддалений центр управління. Менеджер центру управління може легко контролювати поточний стан кожної теплиці віддалено через зв'язок "один-множина", без необхідності витрачати час на дорогу. Це також скорочує кількість непотрібних перевірок, що значно знижує трудові, матеріальні та інші витрати на досягнення високоефективного централізованого управління.

Чому Advantech?

  • Advantech пропонує повний спектр варіантів передачі даних на великі відстані для задоволення потреб передачі даних між теплицями і центрами управління за допомогою передачі по Ethernet.

  • Ethernet-подовжувач IMC-150LPC підтримує передачу даних на відстань до 1000 метрів, щоб задовольнити потреби клієнтів передачі даних на великі відстані.

Супутні товари:

EKI-7712E-4FI

EKI-7710E-2C

EKI-7712G-4FMPI

EKI-7710G-2C

EKI-7708G

ПопереднійРозумна іригаційна Система
НаступнийЗбільшення ефективності сільськогосподарських роботів