«Все в одному» на виробничій лінії для підключення всіх інструментів

Впровадження рішення «все в одному» для виробництва вантажних автомобілів

Готові рішення та реалізовані проекти з використанням IOT-технологій >> Промисловий Інтернет речей і промисловості 4.0

«Все в одному» на виробничій лінії для підключення всіх інструментів

Вступ

Пристрої класу IP часто впроваджуються в систему, яка працює в жорстких умовах. Дані швидко збираються уздовж конвеєра до фабрики MES, що дозволяє проводити глибший аналіз даних.

Системний інтегратор прагнув оновити своє обладнання функціями Промисловості 4.0, тому в якості їх постачальника був обраний Advantech.

Рішення Advantech дозволяють використовувати системи Промисловості 4.0 для кінцевого користувача, наприклад, панельні ПК можуть бути підключені один до одного за стандартними або пропрієтарними протоколами.

Клієнт

Італійська компанія, яка є найбільшим системним інтегратором і працює з основним виробником вантажних автомобілів у світі.

Завдання

Системний інтегратор хотів, щоб кінцевий користувач на виробничій лінії міг підключити всі свої інструменти, наприклад, електричну викрутку, сканер штрих-коду і вхідний сигнал від інших машин для інженерів, щоб швидко і легко збирати дані.

Було важливо, щоб система змогла відображати всі виробничі процеси на кожному етапі складання. На заводі використовувалося старе і нове обладнання, що використовує застарілі протоколи. Компанія потребувала найбільш економічно ефективного вирішення з використанням обладнання сумісного з Промисловістю 4.0.

Національний план Промисловість 4.0, розроблений Міністерством економічного розвитку Італії, спрямований на сприяння інвестиціям в розвиток інновацій, технологій і навичок.

Системи Промисловості 4.0 можуть бути пов'язані один з одним стандартними або пропрієтарними протоколами, які дозволяють користувачеві збирати найрізноманітніші дані з комп'ютерів. Користувач переглядає дані і аналізує продуктивність лінії, щоб знайти способи оптимізації ефективності процесів всієї системи. При впровадженні будь-якого рішення Промисловості 4.0 необхідно враховувати жорстку середу виробничої лінії.

Рішення

Були підключені модулі та інструменти для збірки, такі як пристрої зчитування штрих-коду, електронні викрутки, принтери, промислові лічильники, модулі віддаленого вводу-виводу від датчика та ANDON для візуалізації збірки. Подвійні дисплеї були необхідні в системі, щоб інженери мали кращу візуалізацію даних, зібраних з різних сторін виробничої лінії. Комп'ютери з сенсорною панеллю Advantech, які можна використовувати з дротовим підключенням  або WIFI, використовувалися для збору даних з виробничої лінії.

Потім вони були підключені до заводської системи MES. Більш глибокий аналіз також може бути виконаний за допомогою таких даних, як аналіз відмов, профілактичне обслуговування і ефективність машини. Пристрій Advantech має IP54 на лицьовій стороні та спеціально розроблено для роботи в суворих промислових умовах.

Процес

Дані збираються з різних джерел, таких як зчитувачі штрих-кодів, принтери, ваги, пристрої введення-виведення, викрутки і вимірювачі потужності, прямо з цеху заводу. Використовуються різні протоколи і інтерфейси, такі як послідовні COM- і USB-порти, а також застарілі протоколи різних виробників. Панельний ПК - це пристрій промислового класу, здатний отримувати дані з кінцевої точки завдяки різноманітності підключень.

Панельні ПК використовуються уздовж виробничої лінії для відображення однієї і тієї ж інформації для різних користувачів. Дані відправляються в інфраструктуру внутрішньої мережі. Протокол TPC / IP до хмари зазвичай захищений внутрішнім брандмауером. Керівник групи може отримати інформацію про виробничі номери, що відображається на великому екрані ANDON, який зазвичай встановлюється на стелі заводу.

Модульний промисловий ПК TPC-5000 складається з:

TPC-B500

Модуль обчислювального блоку з процесором Intel® Core ™ / Celeron® 6-го покоління

FPM-D18W-AE

РК-дисплей, 18,5-дюймовий дисплейний модуль, PCT touch

Висновок

Компанія отримала рішення «все в одному». Система дозволила знизити витрати на інтеграцію і заощадити час виробництва приблизно на 15%. Якість продукції покращилася, завдяки тому, що дані збиралися вздовж виробничої лінії, а компанія швидше аналізувала продуктивність і вносила зміни.

Це означало, що коли робітник на виробничій лінії використовував викрутку, система могла розпізнати, чи був крутний момент, застосовуваний робочим, в необхідному заданому діапазоні. Продуктивність збільшилася, оскільки дані були зібрані швидко і легко. Більш глибокий аналіз можна було б провести за даними, зібраними на виробничій лінії заводу MES.

Переваги для кінцевого споживача:

 • Рішення “все в одному”
 • Зниження витрат на інтеграцію із загальною економією на 15% на виробничих витратах
 • Гнучка конфігурація, що розрахована на майбутнє, тому може бути змінено розмір дисплея або додані додаткові модулі для нового віддаленого аналогового / цифрового сигналу
 • Безвентиляторне рішення
 • Дані можуть бути швидко зібрані безпосередньо з виробничої лінії
 • Більш глибокий аналіз даних, виконаних на даних, зібраних від виробничої лінії до заводу MES

Чому Advantech

 • Можливість підключення до всіх існуючих інструментів
 • Можливість підключення 2 дисплеїв до одного ПК
 • Дротове з'єднання або WIFI
 • Для підключення існуючих інструментів не потрібне додаткове обладнання
 • Економія часу та витрат на інтеграцію
 • Бренд відомий на автомобільному ринку як постачальник гнучких і модульних рішень
 • Швидка доставка до клієнта
 • Відкриті стандартні з'єднання для підключення з зовнішніми інструментами
 • Високоякісний продукт, який є економічно ефективним
 • Функції Промисловості 4.0
 • Економічна ціна з високою якістю

Обладнання, яке може бути використаним в цьому рішенні

17" панельний комп'ютер Advantech TPC-1751T на Intel® Atom™ або Celeron® J1900 з підтримкою модулів розширення iDoor з роздільною здатністю 1280х1024 і робочою температурою від -20 ~ +60°C

Панельний комп'ютер TPC-1751T

17" панельний комп'ютер Advantech TPC-1751T на Intel® Atom™ або Celeron® J1900 з підтримкою модулів iDoor

Економічний панельний комп'ютер 12" Advantech TPC-1250H з сенсорним екраном

12" Комп'ютер TPC-1250H

Економічний промисловий панельний комп'ютер з 12" сенсорним екраном Advantech TPC-1250H на Intel Atom N270

Економічний панельний комп'ютер 15" Advantech TPC-1550H з сенсорним екраном SVGA

15" Комп'ютер TPC-1550H

Економічний промисловий панельний комп'ютер з 15" сенсорним екраном Advantech TPC-1550H на Intel Atom N270

Широкоекранний 18.5" панельний комп'ютер Advantech TPC-1881WP з ємнісним multipoint сенсорним екраном і стійким до подряпин склом

18.5" Комп'ютер TPC-1881WP

Широкоекранний 18.5" панельний комп'ютер Advantech TPC-1881WP зі стійким до подряпин multipoint сенсорним екраном

Широкоекранний multi-touch 10.1" тонкий ПК Advantech TPC-1051WP на Atom E3827 з підтримкою модулів iDoor

10.1" WXGA моноблок TPC-1051WP

Широкоекранний multi-touch 10.1" тонкий ПК Advantech TPC-1051WP на Atom E3827 з підтримкою модулів iDoor

Широкоекранний multi-touch 15.6 "моноблок - тонкий ПК Advantech TPC-1551WP на Atom E3827 з підтримкою модулів iDoor

15.6" моноблок TPC-1551WP

Широкоекранний multi-touch 15.6" тонкий ПК Advantech TPC-1551WP на Atom E3827 з підтримкою модулів iDoor