Edge Device-to-Cloud - майбутнє IoT!

Edge Device-to-Cloud - майбутнє IoT!

Рішення Advantech «від пристрою до хмари» дозволяє периферійних пристроїв безпосередньо передавати дані про навколишнє середовище і обладнанні на хмарні платформи.


Вони також дозволяють використовувати інструменти хмарної платформи для статистичного аналізу та візуалізації даних, щоб користувачі могли відразу зрозуміти стан обладнання і середовища. На додаток до вирішення типових проблем, пов'язаних зі створенням додатків IoT, вони також знижують перевіркові витрати, покращують оперативність і полегшують віддалене управління децентралізованими сайтами.

Отримайте статус основного обладнання в режимі реального часу Керуйте віддаленою і розподіленої станцією Ефективно виконуйте заплановане обслуговування
Коли сенсорні пристрої підключені до хмари, стан устаткування може автоматично передаватися на хмарну платформу і / або сайт для моніторингу робочого стану в реальному часі. Будова сенсорної мережі дозволяє централізовано керувати інформацією про навколишнє середовище і обладнання з безпілотних і віддалених об'єктів через хмарну платформу Інструменти моделювання, порівняння характеристик і прогнозування продуктивності в хмарній платформі можуть допомогти в ранньому виявленні проблем, що дозволяє запобігати збоям і підвищувати ефективність обслуговування

Полегшена архітектура пристрою з хмарою

Комплексні сенсорні пристрої Advantech підтримують декілька протоколів зв'язку IoT, таких як MQTT та RESTful, дозволяючи передавати дані з датчиків термінала безпосередньо в хмару. Це оптимізує системну архітектуру для підключення рішень «пристрій-хмара» в додатках IoT, одночасно знижуючи вартість побудови системи для окремих сайтів.

ПопереднійПлатформи Edge Gateway допомагають зробити машини інтелектуальними
НаступнийВпровадження рішення «все в одному» на виробничій лінії