Платформи Edge Gateway допомагають зробити машини інтелектуальними

Платформи Edge Gateway допомагають зробити машини інтелектуальними

Платформи Edge Gateway допомагають зробити машини інтелектуальними.

Промисловість 4.0 - це минуле, сьогодення та майбутнє. Ідея спирається на складне програмне забезпечення і машини, які взаємодіють один з одним для оптимізації виробництва. Більшість машинобудівників стикаються з високими вимогами щодо подання своїм клієнтам техніки, що забезпечувала б продуктивність, гнучкість, ефективність і доступність. Чим новіший виробник обладнання, тим краще його положення на ринку. Поява інтелектуальних машин дозволяє виробникам машин впроваджувати нововведення неможливими раніше способами, наприклад, щоб гарантувати, роботу з максимальною ефективністю практично без простоїв машин та іншого автоматизованого обладнання.

Зробіть машини розумнішими

Можливості розумних машин з підтримкою Промисловості 4.0 продовжують розвиватися з більшою автономністю, гнучкістю і адаптивністю. Машинобудівник, що прагне забезпечити виняткову якість для всіх своїх клієнтів, шукає потужні промислові комп'ютери що налаштовуються за потреби, щоб зробити їх машини більш інтелектуальними, надійними та потужними.

Як провідний промоутер Industry 4.0, Advantech розробила серію потужних, але гнучких вбудованих ПК UNO для інтелектуальних систем координат, які полегшують оцифровування. Завдяки своїй інноваційній, але надійної конструкції і інтелектуальному програмному забезпеченню, системи UNO дозволяють створювати більш розумні взаємопов'язані машини, здатні до комунікації і навчання.

Максимальне використання машинної взаємодії з комп'ютерами Advantech Automation

Спочатку платформи UNO від Advantech - це серія потужних, але гнучких вбудованих блокових ПК, які служать шлюзами даних і дозволяють легко інтегрувати застаріле обладнання в інтелектуальні фабрики Промисловості 4.0. Зараз більшість виробничих пристроїв, які все ще використовуються, складаються із застарілих систем, багато з яких використовують автономні ізольовані додатки.

Машинобудівник співпрацював з Advantech, щоб скоротити час розробки і витрати на обслуговування, а також істотно збільшити валовий прибуток протягом декількох місяців. Вони встановили прикордонний шлюз Industry 4.0 UNO-2473G, з метою надати його Промисловості 4.0 для забезпечення чудової обчислювальної потужності, а також достатнього сигналу для запуску свого програмного забезпечення та HMI з високою продуктивністю і надійністю. UNO-2473G, оснащений процесором Intel® ATOM ™, розроблений для забезпечення обчислень і здатний безперешкодно виконувати кілька програмних додатків.

Насправді серія UNO-2000 від Advantech приймає цінність платформи граничних шлюзів IIoT, яка знаходиться на відстані однієї милі. Шлюзи UNO оснащені сучасними процесорами Intel, здатними одночасно запускати кілька програмних додатків, а їх сигнали гарантують, що передача даних в HMI здійснюється без помилок. Оснащені міцним металевим корпусом, широким діапазоном вхідної потужності і робочих температур, що вбудовуються автоматизовані комп'ютери серії UNO-2000 підходять для застосування навіть в найжорсткіших промислових умовах.

Завдяки доступним на передній панелі відсіках для жорстких дисків, модульности iDoor і універсальним варіантам монтажу, дизайн кожної системи UNO легко оновлюється і застосовується до різних програм з одним модулем, що скорочує час і витрати на обслуговування. Найважливіше, що Evan Intelligence Service (EIS) від Advantech дозволяє системам UNO обмінюватися даними і проводити автоматизовану обробку для моніторингу і контролю в реальному часі, а також підтримувати аналіз даних на основі хмарних обчислень для спрощення інтелектуальних операцій. Цей набір функцій і переваг означає, що шлюзи Advantech UNO можуть обробляти великі робочі навантаження і генерувати сигнали більш високої якості, ніж конкуруючі продукти з аналогічною ціною, що робить їх надзвичайно економічно ефективними.

Прості рішення складних проблем

З Промисловістю 4.0 найменші відмінності можуть привести до величезних конкурентних переваг і прибутку, оскільки інтелектуальні рішення для промислової автоматизації дозволяють виробникам працювати розумніше, а не старанніше. І хоча концепції, що лежать в основі Промисловості 4.0, можуть здатися складними, перетворення традиційної машини в інтелектуальну не обов'язково. Завдяки системі UNO компанії Advantech машини минулих років стають розумними машинами майбутнього, забезпечуючи підвищену продуктивність, покращена якість продукції та максимальну прибутковість.

Рішення

UNO-2473G – Процесор Intel® ATOM ™ E3845-Celeron® J1900 Комп'ютер автоматизації звичайного розміру

TPC-2151T – Модульний промисловий мультисенсорний комп'ютер з 15-дюймовим РК-дисплеєм XGA та Intel® Celeron®

ПопереднійІнтегрування рівней IT/OT виробничих ліній з CNC
НаступнийEdge Device-to-Cloud - майбутнє IoT!