APLEX Technology

APLEX пропонує багато конкурентних рішеннь для клієнтів чи додатків системної інтеграції, в  тому числі вбудовані комп'ютерні платформи, людино-машинні інтерфейси (HMI), промислові дисплеї та інші супутні продукти.

Компанія APLEX Technology, Inc. була заснована в 2004 році. Прагнучи до розробки і виробництва промислових комп'ютерних продуктів, компанія активно розвивається і досягає успіху в випередженні конкурентів в області дизайну, а також у володінні тенденціями всієї галузі.

Заснована на системних апаратних платформах, APLEX пропонує безліч конкурентоспроможних рішень для клієнтів або додатків системної інтеграції, включаючи вбудовані комп'ютерні платформи, інтерфейси human-machine (HMI), промислові дисплеї та інші супутні продукти. Доступні стандартні продукти, індивідуальні продукти або обслуговування проектів OEM / ODM. Галузі застосування: транспорт, енергетика, моніторинг навколишнього середовища, телекомунікації, зв'язок, медицина, автоматизація виробництва і т. д.

APLEX прагне до досконалості завдяки проривам та іноваціям, а також забезпечує стійку роботу для користувачів.

З моменту свого заснування компанія привернула увагу клієнтів своїм унікальним дизайном, гарантією якості і надійним післяпродажним обслуговуванням. У листопаді 2013 року APLEX також заснувала філіал в Каліфорнії, США, поширившись по всьому світу на ринку промислових ПК і надаючи більш ефективний сервіс і високу якість продукції і рішення. 

Постійно і поступово накопичуючи досвід, ми сподіваємося завоювати довіру клієнтів в тому числі і високою якістю обслуговування. Давайте йти рука об руку, щоб створити безпрограшну комбінацію!

Каталог продукції

12.1" Панельний комп’ютер з захистом IP66/IP69K Aplex ViTAM-812 з нержавіючої сталі на Intel Celeron J2930 з сенсорним екраном і роботою -20°C ~ 60°C

Панельний комп’ютер ViTAM-812

12.1" Панельний комп'ютер з захистом IP66/IP69K Aplex ViTAM-812 з нержавіючої сталі на Intel Celeron J2930 з сенсорним екраном