Wincomm Corporation - виробник вбудованих рішень з Тайваню.

Виробництво захищених вбудованих панельних комп'ютерів і моніторів для харчової промисловості, медицини, рішення для зовнішньої установки

Wincomm є одним з провідних тайваньських виробників промислових комп'ютерів та іноваційних комп'ютерних продуктів. Wincomm розробляє і розгортає все в одному панельному ПК крупномасштабну систему цифрового рекламування, прості ПК і вбудовані програмні продукти для широкого спектру галузевої промисловості і застосування. Wincomm прагне надавати апаратні і програмні інтегровані рішення для більшості варіантів застосування таких як промислова автоматизація / управління інтерфейсом людина-машина, цифрові вивіски / інформаційно-розважальний пункт і медичні обчислення.


Крім того, Wincomm також активно працює з провідними світовими системними інтеграторами і VAR, щоб об'єднати цінні ноу-хау в польових областях для різних застосувань. На цій простій основі Wincomm може розібрати точні рішення з нашими обширними відомостями в області механіки, електроніки, контролю температурного режиму, сертифікації регулювання, вбудованого програмного забезпечення, системного приладдя програмного забезпечення, програмного забезпечення для управління і пошуку / перевірки критичних деталей.


Всі панельні ПК Wincomm з простим корпусом працюють на стандартних платформах X86, від маломощних процесорів до 64-бітних багатоядерних процесорів. Панельний ПК оснащений повнорозмірним ЖК-дисплеєм з діагоналлю від 6 до 19 дюймів і оснащений корпусом з класом захисту до IP67, тепловими панелями без вентилятора, а також подвійними і мультисенсорними панелями для задоволення різних вимог  промислових автоматизацій і медичних видів. Універсальна цифрова вивіска Wincomm також включає в себе рідкокристаличний дисплей від 26 до 55 дюймів, та разом з нашим  запатентованим дизайном з'ємним стиковочним модулем клієнти  можуть користуватися перевагами технології «підключи і працюй» і всіма зручностями для модернізації і обслуговування в польових умовах.
Програмні рішення Wincomm включають програму пристрою для надійного і безпечного використання та програмне забезпечення Wincomm для віддаленого керування пристроями (WRDM), що дозволяє користувачеві контролювати всі апаратні продукти з віддаленого сервера через інтернет-з'єднання.


Заснована в 1993 році, Wincomm є сертифікованою компанією ISO9001 і ISO13485, розташованою в Науково-виробничому центрі (SBIP), Сіньчжу, Тайвань. Забудовані офіси продажів розташовані в США і Японії.

Каталог продукції

Захищений панельний комп'ютер Wincomm WTP-8B66 в IP66 корпусі з нержавіючої сталі з 15" або 19" сенсорним екраном на Intel Celeron J1900 для харчової та переробної промисловості

IP66 Комп'ютер WTP-8B66-15

Захищений панельний комп'ютер Wincomm WTP-8B66 в нержавіючому IP66 корпусі з 15" або 19" сенсорним екраном