Промисловий комутатор IS-DH310P

Некерований комутатор ISON IS-DH310P на 8 POE портів TX 10 / 100Mb IEEE 802.3af / at і 2 SFP з розширеним діапазоном -40 ... 75 ° C

Мережеві коммутатори >> Промислові Ethernet комутатори ISON Technology

 Вартість та наявність 

Виробник: ISON Technology

Серія некерованих комутаторів ISON IS-DH310P складається з двох моделей з 8 портами 10 / 100Mb IEEE 802.3af / at PoE і двома портами Gigabit Ethernet для кручений пари або для встановлення SFP модулів. Комутатори не вимагають настройки і легко інтегруються в існуючі програми - автоматизація будівель, охоронні системи відеоспостереження тощо

Ключові особливості:

  • 2 10-ти портових моделі з різною кількістю оптичних портів 0 або 2 100/1000 SFP (SX / LX / LHX)
  • 8 PОE портів з відповідністю IEEE 802.3af / at PoE, 15.4 / 30 Watt output, Full Load
  • Layer 2 wired-Speed ​​матриця комутації
  • Потрійний вхід живлення для відмовостійкості - здвоєний вхід 46 ~ 57 VDC плюс додатковий вхід DC Jack
  • Захист RJ45 портів для мідного кабелю від викидів напруги до 2KV
  • Гальванічна ізоляція 1.5KV Hipot
  • Міцний корпус з пасивним охолодженням і IP30 виконанням
  • Робоча температура -40 ~ 75ºC
  • Встановлення Din-Rail і Wall Mount

Вартість та наявність

Код товару Опис товару Ціна з ПДВ Наявність
IS-DH310P-8 Промышленный коммутатор ISON IS-DH310P-8 Industrial 10-port IEEE802.3af/at POE Unmanaged Ethernet Switch with 8 10/100BaseT(X) ports and 2 10/100/1000BaseT(X), 8PoE output, -40 to 75 degree, Dual DC  18 853,6  
IS-DH310P-2F-8 Промышленный коммутатор ISON IS-DH310P-2F-8 Industrial 10-port IEEE802.3af/at POE Unmanaged Ethernet Switch with 8 10/100BaseT(X) ports and 2 100/1000 FX SFP Slot, 8PoE output, -40 to 75 degree, Dual DC  18 853,6  

Додаткова інформація

Ethernet

 

Operating Mode

Store and Forward, L2 wire-speed/non-blocking switching engine

MAC addresses

8K

Packet Buffer

1 Mbits

RJ45 Copper ports

 

Speed

10/100 Mbps

MDI/MDIX Auto-crossover

Support straight or cross wired cables

Auto-negotiation/Duplex

10/100/1000 Mbps speed auto-negotiation; Full & Half Duplex

PoE

IEEE 802.3af/at (15.4/30 Watt), PoE/PoE+

Fiber Ports

 

Port Types supported

100/1000 Base SFP Slot

Filter port connector

LC/RJ45 connector for fiber ports

Optimal fiber cable

Typical 50 or 62.5/125 μm for multimode (mm)

Typical 8 or 9/125 μm for single mode (sm)

Power

 

Power Input

Redundant Power Input, Removable Terminal Block

Extra power Input

DC Jack, 12 VDC input

Input Voltage Range

46-57 VDC

Reverse power protection

YES

Transient protection

> 15, 000 Watts peak

Power Consumption

10 Watt (Without PD Load),

PSE: 8 x 30Watt,  total power budget, 240 Watt

Indicators

 

Power status indication

P1(Power 1) Green,

P2(Power 2) Green,

P3(Power 3) Amber for External Power adapter

ALM (Relay) Amber

Ethernet port indication

Link & Speed

Environmental and Compliances

 

Operating Temperature

-40~75ºC (Cold startup at -40ºC)

Storage Temperature

-40~85ºC

Humidity

5~95% (Non-Condensing)

Vibration, shock, free fall

IEC-60068-6, -27, -32

Certification Compliance

CE, FCC

Electrical safety

CE

EMC

FCC Part 15, CISPR 22 (EN55022) Class A

IEC-61000-4-2, -3, -4, -5, -6 (Level 3)

RoHS & WEEE

RoHS (Pb free) and WEEE Compliant

MTBF

>25 years

Mechanical

 

Protection

IP30

Dimension

142mmx47.3mmx135.3mm (LxWxD)

Weight

450g                         

Installation

Din-Rail Mount, Wall mount

Relay Output

1A, 24V, Normal Open