8-ми портовий комутатор EKI-7758F

Керований 4G + 4SFP Gigabit Ethernet комутатор Advantech EKI-7758F з протоколом X-Ring Pro і роботою від -40 ° C до + 70 ° C

Мережеві коммутатори >> Industrial Ethernet комутатори Advantech

 Вартість та наявність 

Виробник: Advantech

Промисловий керований комутатор Advantech EKI-7758F має 8 Gigabit Ethernet портів - 4 слоти для встановлення SFP модулів і 4 порти крученої пари.

Комутатори EKI-7758F підтримують власний протокол Advantech X-Ring Pro, який дозволяє створювати відмовостійкі локальні мережі з мінімальним часом відновлення після відмови обладнання або пошкодження лінії передачі. Керовані комутатори Advantech підтримують стандартні протоколи мережевого управління і захисту, для зниження загальних витрат на побудову надійної локальної мережі. Комутатори Advantech EKI-7758F мають стандартні для галузі протоколи віддаленого управління - командний рядок по telnet / ssh / послідовному порту, WEB і SNMP управління.

Для інформування про несправності передбачені світлодіодні індикатори і релейний вихід.

Комутатори Advantech EKI-7758F мають металевий корпус із захистом IP30 і монтуються на DIN-рейку.

Вартість та наявність

Код товару Опис товару Ціна з ПДВ Наявність
EKI-7758F-AE Промышленный управляемый коммутатор 8 портов Industrial Managed Redundant GbE Switch  31 584,8  
SFP-FXM/LC-AE SFP модуль Advantech 100Base-FX Multimode SFP module (2 km), 1310 nm, LC  1 654,5 Доступно
SFP-GLX/LC-10E SFP модуль Advantech 1000Base-LX Single mode SFP module (10 km), 1310 nm, LC  1 946,7 Доступно
SFP-GSX/LC-AE Модуль 1000Base-SX Multi mode SFP module  1 607,5 Доступно
SFP-GTX/RJ45-AE Модуль 1000Base-T RJ45 SFP Module  4 623,2  

Додаткова інформація

  • EKI-7758F-AE - 4 порту RJ-45 10/100/1000 Мб + 4 порту для SFP модулів 100/1000 Мб
  • Відмовостійкість - Advantech X-Ring Pro (час відновлення <20 ms на повністю завантаженої кільцевої структурі з 250 вузлів), Dual Homing, Dual Ring, Couple Ring, IEEE 802.1w / d RSTP / STP
  • VLAN IEEE 802.1Q, Port based VLAN
  • Управління - SNMP v1 / v2c / v3, Web, Telnet, CLI, IPv6
  • Діагностика - Port Mirroring, Real-time traffic statistic, MAC Address Table, SNTP, Syslog, E-Mail Alert, SNMP Trap, RMON, DMI
  • Автоматичне визначення швидкості з'єднання і полярності підключення (Auto MDI / MDI-X)
  • Напівдуплексний і повнодуплексний режим роботи
  • Захист від неконтрольованого поширення широкомовних пакетів
  • Можливість встановлення на DIN-рейку і безпосередньо на монтажну поверхню
  • Подвійний вхід живлення 12 ~ 48 VDC
  • Сертифікати безпеки UL 60950-1, CAN / CSA-C22.2 No.60950
  • Електромагнітна взаємодія згідно FCC Part 15 Subpart B Class A, EN 55011/55022 Class A
  • Електромагнітна стійкість у відповідності до EN 61000-4-2 (Level 3), EN 61000-4-3 (Level 3), EN 61000-4-4 (Level 4), EN 61000-4-5 (Level 3), EN 61000-4-6 (Level 3), EN 61000-4-8 (Level 4)
  • Стійкість до механічних впливів (удари, падіння, вібрації) згідно IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-32, IEC 60068-2-6
  • Розширений робочий діапазон температур до -40 до 70 ° C