Промисловість 4.0 - Підхід Компанії Advantech

Четверта промислова революція, більш відома як «Промисловість 4.0», отримала свою назву від ініціативи 2011 року, очолюваної бізнесменами, політиками і вченими, які визначили її як засіб підвищення конкурентоспроможності обробної промисловості Німеччини через посилену інтеграцію «кіберфізичних систем», або CPS, в заводські процеси.

Новини >> Публікації >> 02.05.2018

1. Введення.

Протягом останніх декількох років застосування технологій Інтернету речей (IoT), Великих даних і Аналітики для промислової автоматизації все частіше обговорюються в усьому світі. Загальна мета - поліпшити продуктивність виробничої лінії, знизити операційні витрати і скоротити час відгуку на індивідуальні вимоги клієнтів. Відбувається зміна парадигми до централізованого масового виробництва, представленому Генрі Фордом, яке значно знизило ціни на автомобілі і дозволило більшій кількості людей купувати, і тим самим розширювати ринок. Але тепер, коли стають доступними IT-технології, такі як IoT, Великі дані і Аналітика, можлива зміна виробництва недорогих, персоналізованих замовлень.

Початок виробничої епохи, заснованої на IoT, підтримується низкою галузевих груп (таких як Промисловість 4.0, створена в Німеччині), і багато компаній по автоматизації пропонують перші продукти та рішення. Перші додатки, звичайно ж, доповнюють існуючі машини і системи автоматизації. Однак це буде лише невеликим і початковим кроком в порівнянні з тим, що обговорюється в якості остаточної концепції виробництва «лот-1» на основі Інтернету речей. Існуючі і нові постачальники індустрії автоматизації повинні у всіх деталях працювати в напрямку на розуміння нової виробничої парадигми і забезпечити користувачів необхідними апаратно-програмними продуктами.

2. Шлях до Промисловості 4.0

2.1 Основи виробництва промислових революцій

Сьогоднішній світ сформувався протягом останніх 200 років за допомогою великих промислових революцій:

  • Перша промислова революція, що почалася в Великобританії в кінці XVIII століття і тривала до середини XIX століття, була обумовлена ​​винаходом парового двигуна і механізації. Це викликало перехід від аграрної економіки до механічного виробництва за допомогою води і пару. Вона також відома як Механічна Революція.
  • Друга промислова революція почалася в кінці XIX століття і характеризувалася запровадженням масового виробництва, заснованого на поділі праці (конвеєр Генрі Форда) і все більш широкого використання електричної енергії. Вона поклала початок століття доступних споживчих товарів і також відома як Електрична Революція.
  • Третя промислова революція почалася в кінці 1960-х років завдяки використанню електроніки і IT в промислових процесах. Вона відкрила двері в нову епоху оптимізованого і автоматизованого виробництва і також відома як Цифрова Революція.
  • Четверта промислова революція почалася нещодавно і заявляє про з'єднання двох світів: виробництва і мережевих з'єднань шляхом використання Кіберфізічних Систем (CPS), Кіберфізічних виробничих систем (CPPS) і Інтернету речей (IoT). На сьогодні ця революція характеризується соціальними медіа та комунікаціями M2M, продовжує існування за допомогою смарт-продуктів і автономних транспортних систем і нарешті, призведе до повністю інтегрованим заводам і концепціям Plug & Produce.

2.2 Промисловість 4.0 - високотехнологічна стратегія

Термін «Промисловість 4.0» був вперше представлений в 2011 році в Німеччині на виставці в Ганновері як позначення високотехнологічної стратегії уряду Німеччини. Принцип Промисловості 4.0 полягає в тому, що шляхом з'єднання машин, деталей і систем, а так само інтелектуальних мереж створюються ланцюжки, елементи яких можуть керувати один одним автономно. Це призведе до переходу від традиційної п’ятирівнєвої піраміди автоматизації (що складається з CNC, PLC, SCADA, MES і ERP) до надзвичайно гнучких в підключенні інтелектуальної фабрики на основі хмари.

Потім мережеві машини і виробничі системи зможуть самостійно обмінюватися інформацією і обробляти її для управління промисловими виробничими процесами. Промисловість 4.0 являє собою перехід парадигми від «централізованого» до «децентралізованого» виробництва, що стало можливим завдяки технологічним досягненням, які представляють собою скасування традиційної логіки виробничого процесу.

Промислове виробництво тепер не просто обслуговує продукт, а сам продукт пов'язується з машиною, щоб точно сказати їй, що робити.

Це може привести до заводів, які працюють аналогічно однієї складної машині. Окремі автоматизовані виробничі пристрої будуть підключені як частина повного виробничого процесу. Цей процес буде використовувати підключення Кіберфізічні виробничі системи (CPPS, датчики, приводи і машини в режимі реального часу) які працюють разом з автоматизованим бізнес-процесом, який контролює потік матеріалів і логістику. Нарешті, підключення цих iFactories (інтелектуальних фабрик) до комп'ютерних програм проектування дозволить процесу виробництва змінитися в міру появи нових продуктів.

Незважаючи на те, що Промисловість 4.0 все ще перебуває на ранній стадії розвитку, вона покладається на складне програмне забезпечення і на машини, які взаємодіють один з одним для оптимізації виробництва. Розумні підключені машини будуть працювати разом і інтерпретувати дані, в той же час менше розраховуючи на людський інтелект. Комп'ютеризація виробництва, високий рівень взаємозв'язку, розумні фабрики і зв'язок між обладнанням створюють нову епоху автоматизації, технологій виробництва і розвитку ланцюжка поставок: «Промисловість 4.0».

3. Кіберфізичні системи (CPS) та Інтернет речей (IoT)

Два основних елементи дозволяють використовувати, так звану, Промисловість 4.0: Машина-до-Машини (M2M) в поєднанні з Інтернетом речей. Зв'язок M2M використовується для автоматичної передачі та вимірювання даних між механічними або електронними пристроями. Типовими компонентами системи M2M є розгорнуті на місці бездротові пристрої з вбудованими датчиками або RFID-бездротові мережі зв'язку.

3.1 Кіберфізичні системи (CPS)

Згідно Едварду А. Лі (2008), Кіберфізичні системи є інтеграцією обчислень в фізичні процеси. Вбудовані комп'ютери і мережі перевіряють і контролюють фізичні процеси, як правило, з циклами зворотного зв'язку, де фізичні процеси впливають на обчислення і навпаки. Кіберфізичні системи забезпечують технології, які об'єднують віртуальні та фізичні світи для створення мережевого світу, в якому інтелектуальні об'єкти спілкуються і взаємодіють один з одним. CPS в обробній промисловості, наприклад, включає в себе всілякі датчики, пристрої та механізми, які стають інтерактивними завдяки вбудованому програмному забезпеченню та підключення до мережі для моніторингу та управління фізичними процесами за допомогою контурів зворотнього зв'язку. CPS збирає, зберігає і аналізує дані датчиків через свою локальну бізнес-логіку для надання та використання даних і послуг. Такий децентралізований інтелект створює інтелектуальну мережу об'єктів і незалежне управління процесами, взаємодіючи з реальним і віртуальним світами. Це являє собою зовсім новий аспект промислових і виробничих процесів.

CPS не засновані на новій технології, а використовують і поєднують існуючі та усталені тенденції розумним чином:

  • Засоби і програмне забезпечення будуть знижуватися в ціні і ставати ефективніше з кожним роком. Це буде дуже популярним серед користувачів у багатьох галузях, оскільки вони дозволяють отримувати більше цінної інформації з пристроїв, машин і відповідних процесів, таких як статус, діагностика, параметри процесу і т.д.
  • З вищевикладеного випливає, що пристрої, системи і машини - як фізичні об'єкти в реальному світі - будуть все більше і більше підключатися один до одного в заводських мережах, а також в Інтернеті. Після цього, існуючі в мережі «точки даних», апаратура та пристрої будуть зберігати все більше і більше конкретних даних для створення «об'єкту даних» в мережі, який з часом буде зростати до кіберзаснованній іншій ідентичності або «кібероб'екта», крім фізичного існування пристрою в реальному світі.
  • Фізичні об'єкти будуть продовжувати зберігати дані, які можуть включати специфічні ноу-хау, досвід і т.д. Це призведе до того, що їх кіберідентічність стане більш розумною і в певній мірі, автономною.
  • Програмні послуги будуть все більш доступні для підключення кібероб'єктів до «кіберфізічних систем» з метою оптимізації певних процесів. Одним простим, але відомим прикладом є оптимізація потоку трафіку шляхом підключення кібероб'єктів як транспортних засобів, так і систем світлофора до кіберфізічної системи, яка потім дозволяє оптимізувати потік трафіку, надаючи «зелені хвилі».

У виробництві CPS машини можна розглядати як дзеркальне зображення реальної машини, яка може безперервно записувати і відслідковувати свій стан під час використання. Завдяки високій можливості підключення, запропонованної технологією хмарних обчислень, дзеркальна модель може забезпечувати, наприклад, дані для оптимізації виробництва краще, ніж реальна машина.

3.2 Інтернет речей (IoT)

Кіберфізічні системи повинні бути підключені до мережі, щоб забезпечити передбачуваний потік інформації. Ця мережа не обмежується фабрикою або заводом - вона також може бути підключена до Інтернету, який робить CPS частиною Інтернету речей (IoT). Це мережа фізичних об'єктів або «речей», вбудованих в електронну систему, програмне забезпечення, датчики з можливістю підключення, щоб було неможливо обмінюватися даними з людьми (виробником, оператором, фахівцем з обслуговування) і / або іншими підключеними пристроями, щоб досягти більшої цінності і миттєвої підтримки. Кожна «річ» ідентифікується в мережі через вбудовану обчислювальну систему і здатна взаємодіяти у всій інтернет-інфраструктурі. Завдяки можливості підключення до всіх речей в Інтернеті, IoT пропонує більше, ніж встановлення ​​зв'язку між машинами (M2M). Очікується, що взаємозв'язок цих вбудованих пристроїв, включаючи інтелектуальні об'єкти, буде підтримувати автоматизацію в різних галузях за допомогою універсальних програм.

Інтернет речей - це поточний термін, який фахівці з автоматизації використовували для назви комунікацій між машинами. SAP AG, провідний світовий виробник корпоративного програмного забезпечення, визначає Інтернет речей як «світ, в якому фізичні об'єкти легко інтегруються в інформаційну мережу, і де вони можуть стати активними учасниками бізнес-процесів. Для взаємодії з цими «розумними об'єктами» через Інтернет доступні сервіси, запити, а так само будь-яка пов'язана з ними інформація з урахуванням питань безпеки та конфіденційності».

Інтернет речей (IoT) ґрунтовно змінює технологічні і бізнес вимоги в бізнес-ландшафті. Інноваційні рішення, які контролюють і управляють віддаленими датчиками і пристроями, революціонізує корпоративні обчислення. Ці інтелектуальні системи, наступного покоління, збирають, аналізують і дозволяють організаціям впливати на величезні обсяги необроблених бізнес-даних, що створюються великою кількістю кінцевих точок, для поліпшення бізнес-аналітики і автоматичних бізнес-процесів.

Використовуючи IoT, фізичні виробничі пристрої стають активною частиною виробничого процесу і реальний світ виробництва, свого роду, зміниться на інформаційну систему. За допомогою датчиків і виконавчих механізмів, вбудованих в фізичні об'єкти і пов'язаних через дротові і бездротові мережі, заводи почнуть створювати фізичні об'єкти з команд і інформації. Ці нові кіберфізічні системи потребують програмного забезпечення і вдосконалених вбудованих процесорних технологій, які можуть підтримувати нові вимоги до підключення в реальному часі і розподілене управління.

4. Можливості підключення і Smart Factory

Можливості підключення - це концептуальна розробка для Інтернету, яка дозволить споживачеві, а також промисловим об'єктам мати або отримати можливість підключення, дозволяючи їм відправляти або отримувати дані по мережі. Фактично, для будь-якого об'єкту, який оснащений транспондером, може бути призначена IP-адреса і він може бути підключений до мережі. Це означає, що всіх пристроїв потрібна IP-адреса в якості унікального ідентифікатора. Завдяки новому інтернет-протоколу IPv6 з довжиною адреси 128 біт, буде доступно 340 трильйонів інтернет-адрес. Можливості підключення об'єднує людей, речі, процеси і дані, щоб зробити мережеві з'єднання ціннішими і перетворювати інформацію в дії, які створюють нові можливості для бізнесу і особистого користування.

4.1 Підключення пристрою

Можливості підключення, в контексті цього документа, включає всі види інтелектуальних пристроїв, які використовують відповідні дані. Існуючий Інтернет, пов'язаних між собою людей (через соціальні мережі), швидко поширюється на Інтернет пов'язаних речей (IoT) і процесів. Джерела прогнозують близько 30 мільярдів пристроїв, підключених до 2020 року, що значно перевершує населення Землі. Тому Інтернет майбутнього буде, в першу чергу, Інтернетом Речей - або, скоріше, Інтернетом всього (IoE). Технологія зв'язності найтісніше асоціюється зі встановленою «розумною» технологією машин-до-машин (M2M). Пов'язані пристрої мають вбудований інтелект, який дозволяє їм відслідковувати і аналізувати дані і робити дії без втручання людини, хоч люди і перевіряють, контролюють ці мережі. Машинний інтелект робить підключення системи набагато більш ефективними, виконуючи операції, які можуть виконуватися швидше, послідовніше і надійніше, на відміну від систем, які вимагають відбору, аналізу і обробки інформації за допомогою людей.

Реалізація зазвичай заснована на бездротових мережах датчиків, які підключаються до Інтернету і аналізують інформацію. Завдяки збільшенню інтелекту і потужності обробки, датчики зможуть виконувати такі високошвидкісні процеси, як збір даних, обробку і зв'язок, що приносять хмарні обчислення в IoT. Хмара забезпечує масштабоване сховище для величезної кількості даних, що надаються сенсорними вузлами, а також аналітичні інструменти, що необхідні користувачам, щоб зрозуміти всі ці дані. Хмара може надати необхідні обчислювальні ресурси і послуги для управління великими мережами Інтернету речей. Хмарне програмне забезпечення як послуга (SaaS) є ключем до масштабування додатків IoT.

4.2 Застосування

Випадки використання варіюються від міського транспорту до медичного моніторингу, від побутових приладів до обробної промисловості, від енергопостачання до управління рухом і багато інших. Додатки поділяються на такі категорії, як розумний будинок, розумне місто, розумне виробництво, розумне середовище та розумне підприємство, і будуть займатися головним чином управлінням теплом, електроенергією, енергетикою, виробництвом і транспортуванням. Що стосується безпеки, то системи домашньої сигналізації зможуть володіти поліпшеною здатністю повідомляти власників, і, якщо є підозра на порушення, одночасно звертатися до відповідних властей, дозволяючи домовласникові контролювати різні аспекти своєї системи зі смартфону.

У бізнесі і промисловості існує безліч різних потенційних додатків, включаючи поліпшене відстеження активів, управління запасами, оптимізація виробництва і т.д.

4.3 Пов'язані процеси і бізнес

Пов'язане ( «розумне») місто являє собою систему взаємопов'язаних процесів, включаючи працевлаштування, охорону здоров'я, роздрібну торгівлю і розваги, громадські послуги, розподіл енергії і транспорт. Така сукупність систем пов'язана між собою інформаційно-комунікаційними технологіями, які передають і оброблюють дані про всі види діяльності в місті. Все транспортування, яке допомагає зробити місто розумним, - це «пов'язаний транспорт», коли транспортні засоби, мандрівники і інфраструктура спілкуються один з одним через різні потоки даних. Ці дані можуть оптимізувати міські процеси і поліпшити надання міських послуг та управління інфраструктурою.

Якщо компанія застосовує велику кількість активів, ці застосування повинні бути тісно інтегровані з бізнес-процесами підприємства. Це починається з виробництва, продажу і введення в експлуатацію - процесів, пов'язаних з активами, тому вони повинні бути зареєстровані в Інтернеті речей. Під час роботи активи повинні мати можливість взаємодіяти з різними бекенд-процесами, наприклад, для управління змінами стану, обробки подій попередження і т.д. Велика кількість даних, що надходять з активу, має бути ефективно проаналізована і дуже важливо забезпечити зіставлення бекенд-процесів, які можуть реагувати на результати цього аналізу. Також бізнес-процеси повинні мати можливість звертатися до пристроїв, щоб, наприклад, переналаштувати пристрій на основі результатів процесу.

Для того щоб сформувати Зв'язаний Бізнес, потрібне інтегроване середовище, яке прискорює взаємодію всередині організації та за її межами, зменшує тертя взаємодії і підвищує продуктивність. Інтегрований бізнес потребує інтегрованих бізнес-даних, процесів, правил, послуг і можливостей між внутрішніми і зовнішніми IT-активами в середовищі, які оптимізують бізнес-взаємодії всередині, зовні і між організаційними межами. Додатки для самообслуговування повинні дозволити клієнтам підключатися і переглядати доступні продукти, інвентар і статус транзакції. Опубліковані API-інтерфейси надають дані і дозволяють підключати автоматичні повідомлення, засновані на діловій активності.

4.4 Розумна фабрика

Злиття віртуальних і фізичних світів за допомогою CPS і пов'язане з цим злиття технічних і бізнес-процесів призводять до нової концепції виробництва під назвою «розумна фабрика». Розумні заводські продукти, ресурси і процеси забезпечують - в порівнянні з більш ранніми методами виробництва - значну якість в реальному часі разом з перевагами часу і вартості. Розумний завод спроектований відповідно до стійких і орієнтованих на обслуговування бізнес-практик. До них відносяться гнучкість, характеристики навчання, відмовостійкість і управління ризиками.

Високі рівні автоматизації встановлюються в стандартному виконанні на розумну фабрику гнучкою мережею виробничих систем на базі CPS, які в значній мірі автоматично контролюють виробничі процеси. Гнучкі виробничі системи, здатні реагувати практично в режимі реального часу, дозволяють радикально оптимізувати внутрішні виробничі процеси. Виробничі переваги не обмежуються виключно одноразовими умовами виробництва, але також можуть бути оптимізовані відповідно до глобальної мережі адаптивних і самоорганізованих виробничих одиниць, що належать більш ніж одному оператору.

5. Підхід Advantech до Industry 4.0

Група промислової автоматизації Advantech оголосила 2015 рік «Роком Промисловості 4.0». Компанія Advantech, штаб-квартира якої знаходиться в Тайвані, заснована в 1983 році, є світовим лідером в області впровадження інноваційних, вбудованих і автоматизованих апаратних і програмних продуктів і рішень, включаючи системну інтеграцію, орієнтовані на клієнта послуги дизайну та глобальну логістичну підтримку. Поточна місія компанії - забезпечити інтелектуальну планету з автоматизацією і вбудованими обчислювальними продуктами і рішеннями, які розширять можливості для розвитку розумних робочих і житлових приміщень.

Підхід Advantech до Промисловості 4.0 структурований як тришарова будова, що дозволяє використовувати Інтелектуальні роботи і машини (Рівень 1), підключені Рішення iFactory (Рівень 2) і Інтернет послуги (Рівень 3). Завдяки інтеграції інформації, швидкому реагуванню та гнучкому виробництву, загальна ефективність і ефективність виробничих процесів буде значно поліпшена. Ця тришарова концепція поєднується з інтенсивним розвитком вертикальних ринків.

5.1 Включення інтелектуальних машин і роботів (Рівень 1)

Для інтелектуальних машин і робототехніки Advantech пропонує повний спектр продуктів і технологій, включаючи контролери, управління рухом, машинний зір, обчислювальні системи автоматизації та інтегрований контролер верстатів і роботів. Завдяки цим сучасним інструментам і технологіям, традиційні машини стануть більш інтелектуальним (розумним) обладнанням. Мета Advantech - перетворити машини в кіберфізічні системи.

5.2 Рішення iFactory (Рівень 2)

У середовищі Промисловості 4.0 всі машини і обладнання підключені до мережі і постійно забезпечують інформацію про стан машини в системі управління технологічним процесом. Таким чином, система може виконати негайний аналіз і швидко вжити необхідних заходів. Крім того, ця інформація може бути інтегрована в великі корпоративні системи, такі як Системи виробничих процесів (MES) і Система планування ресурсів підприємства (ERP).

Щоб досягти вищезазначених цілей, Advantech надає рішення, що дозволяє повністю підключити iFactory до мережі. Advantech's WebAccess Integrated IoT Software Suite і Solution Platform можуть підключати машини, роботів і обладнання до заводської мережі та інтегруватися з такими системами, як MES і ERP.

5.3 Інтернет послуг (Рівень 3)

Сектор послуг став одним з найбільших і швидкозростаючих секторів бізнесу в світі. Послуги повинні стати більш широкими і доступними, а також підвищити продуктивність. Це нове бачення, що надається через Інтернет, послуги наступного покоління, називається Інтернетом Послуг. Тут інноваційні технологічні розробки забезпечують нові канали доставки послуг і абсолютно нові бізнес-моделі. Створення цих сервісів забезпечується відкритими платформами і будовою інтерфейсів.

Статус заводського обладнання і виробничої інформації можна безперервно створювати за допомогою повного аналізу даних і розвитку інтернет-послуг. Нескінченний потік інформації - відмінне джерело для розробки нових додатків і творчих послуг. Наприклад, традиційне обслуговування машин залежить від людського судження, яке часто буває суб'єктивним і не дуже точним. При повному аналізі даних, такому як вібрація підшипників верстата, ми можемо настроїти модель виникнення збою і, отже, розробити прогностичну систему обслуговування. Таким чином, дія техобслуговування може бути виконана в неробочий час і це не вплине на регулярну роботу, а також буде покращена ефективність. Інші послуги включають серіалізацію продукту, виробниче виконання або масове налаштування.

5.4 Інновація бізнес-моделі для Промисловості 4.0

Для розвитку різних вертикальних ринків, Advantech інтенсивно просувує програму WebAccess + IoT Solution Alliance. WebAccess + - інтегрована платформа IoT Software Suite & Solution Platform, яка є основною програмною платформою рішень Інтернету речей. Будучи постачальником обладнання, Advantech розробила цю відкриту програмну платформу для підтримки партнерів - системних інтеграторів, для впровадження різних додатків. Платформа об'єднує інтелектуальне програмне забезпечення HMI / SCADA, програмне забезпечення для управління віддаленими пристроями, інтелектуальне відеопрограмне забезпечення і з'єднує промислову хмарну платформу, а також аналізує і управляє великими обсягами відео і голосових даних. Таким чином, платформа забезпечує критично важливу інформацію в будь-який час і в будь-якому місці для рішень промислових клієнтів по управлінню, ефективно реалізуючи бачення Промисловості 4.0.

6. WebAccess (Огляд)

WebAccess + Integrated Software Suite і Solution Platform - це інтегрована платформа IoT Software Suite & Solution Platform, яка є ядром інтернет-рішень Advantech або рішень Інтернету речей. Вона об'єднує чотири пакети програмного забезпечення WebAccess / SCADA, WebAccess / NMS, WebAccess + IVS і WebAccess + IMM в одному наборі.

WebAccess / SCADA є ядром усіх рішень Advantech IoT. Це 100% інтелектуальне веб-програмне забезпечення HMI / SCADA з потужними мережевими можливостями і відкритою будовою для універсальної вертикальної реалізації програм. В якості основних функцій він може підтримувати віддалену аналітичну службу даних або панель управління бізнес-аналітикою крос-браузера, легко підключається до різних пристроїв IoT і керує ними, підтримує протоколи і більше 200 драйверів пристроїв, що робить його гнучким і придатним для будь-якого проекту автоматизації. Для збору даних, аналізу і відображення найбільшу перевагу має WebAccess / SCADA - це панель інструментів Business Intelligence, заснована на HTML5. Користувачі можуть налаштовувати панель управління, перетягуючи вбудовану бібліотеку віджетів.

WebAccess / NMS - це Програмне забезпечення для управління мережею, тобто призначене для управління і моніторингу мереж промислових пристроїв. Він включає в себе різні розширені функції управління мережею, такі як візуальне управління, підтримка кільцевої топології, ієрархічну будову, автоматичне генерування топології і інтеграція карти Google. Ці функції можуть забезпечити більш зручний для користувача досвід управління, крім загального управління мережею. Якщо системи управління не можуть створити правильну топологію для користувачів, вони повинні послідовно підключати з'єднання від пристрою до пристрою. WebAccess / NMS може автоматично генерувати топологію, яка може допомогти уникнути складної роботи, необхідної для ручного підключення пристроїв. WebAccess / NMS на 100% використовує веб-дизайн. Користувачі можуть просто встановити NMS на одному сервері ПК і управляти всією глобальною мережею, вони також можуть отримати доступ до NMS, використовуючи браузер на планшеті.

WebAccess + IVS - це інтелектуальне програмне забезпечення для відео: пропонує платформу інтелектуального відеопрограммного забезпечення, яка може підтримувати моніторинг в режимі реального часу, гнучкі плани дій, кілька режимів резервного копіювання, швидкий журнал пошуку подій, потужний моніторинг браузера IE і багато іншого. WebAccess + IVS поставляється з різними модулями інтелектуальної відеоаналітики (IVA), такими як розпізнавання осіб, підрахунок людей, виявлення руху, час очікування і багато іншого. Використовуючи цей модульний SDK (Комплект для розробки програмного забезпечення), системні інтегратори можуть легко впровадити WebAccess + IVS в свою центральну систему управління і прикладне програмне забезпечення. Це може застосовуватися до різних сценаріїв додатків, які допомагають адміністраторам або менеджерам підвищити операційну продуктивність і зрозуміти ринкову тенденцію за допомогою бізнес-аналітики.

WebAccess + IMM - це інтелектуальна платформа для управління цифровими показниками. Вона має структуру сервер-клієнта, де користувачі можуть розміщувати, складати і висилати контент в Інтернет на 500 дисплеїв. Вона підтримує більше 30 типів форм мультимедіа і відноситься до різних галузей промисловості і вертикальним ринковим додатків.

Хоча Промисловість 4.0 все ще перебуває на початковому етапі, Advantech вважає, що швидкі темпи технологічного розвитку незабаром приведуть її до поворотної точки, де поточний ландшафт виробництва та інших галузей промисловості буде радикально змінений. Advantech присвячує себе прискоренню переходу парадигми і реалізації бачення Промисловості 4.0 для майбутнього світу.