Advantech WISE-PaaS 3.0 сприяє обробці промислових даних

Сучжоу, Китай, 2 листопада 2018 року. - Advantech компанія-лідер на світовому ринку інтелектуальних систем, провела свій перший саміт зі співробітництва з IoT в Міжнародному виставковому центрі Сучжоу.

Новини >> Події >> 03.11.2018

Під час саміту Advantech представила нові функції для WISE-PaaS 3.0 і поділилася пакетами готових рішень IoT (SRP) на основі WISE-PaaS, що була розроблена у співпраці з численними партнерами. Компанія також розповіла про майбутні стратегії спільного створення та плани на майбутній рік.

Аллан Ян, головний технічний директор Advantech, сказав: «У той час як IoT процвітає, і багато інших компаній вкладають кошти в обладнання для підключення і збору даних, ми все ще перебуваємо на початковому етапі створення цінності з даних IoT. WISE-PaaS був запущений в 2014 році, і Advantech продовжив інтеграцію зі спільнотами з відкритим вихідним кодом. Наші програмні модулі IoT розроблені для створення робочих хмарних сервісів платформи, що орієнтовані на комерційну цінність від збору даних. Таким чином, інновації, засновані на даних, стали основною метою еволюції WISE-PaaS ».

Щоб полегшити розробку IoT, WISE-PaaS 3.0 пропонує чотири основних функціональних модуля:

l WISE-PaaS / SaaS Composer: інструмент налаштування хмари з видимим робочим процесом. WISE-PaaS / SaaS Composer підтримує індивідуальне співзіставлення для простого і інтуїтивного застосування та взаємодії з 3D-моделями. У лічені секунди він оновлює уявлення про роботу, і разом з WISE-PaaS / Dashboard відображає важливі дані управління на інтуїтивно зрозумілому дисплеї для вилучення цінності і підвищення ефективності роботи.

l WISE-PaaS / AFS (AI Framework Service): модель навчання штучного інтелекту і структура служби розгортання. WISE-PaaS / AFS забезпечує простий інтерфейс drag and drop, який дозволяє розробникам швидко вводити промислові дані. У поєднанні з алгоритмами AI служба створює ефективний механізм виведення на периферійні обчислювальні платформи. AFS пропонує управління точністю моделі, перепідготовкою моделі і автоматичним перерозподілом. Він одночасно управляє декількома AI-моделями в областях додатків, пропонуючи автоматичні поліпшення точності і служби управління циклом.

l WISE-PaaS / APM (Asset Performance Management): підключення до мережі обладнання віддаленого обслуговування. WISE-PaaS / APM підключається до широкого спектру елементів управління промисловим обладнанням і протоколам зв'язку. Він підтримує новітній відкритий інтерфейс EdgeX Foundry, а також вбудовані засоби управління обладнанням. Спільно з AFS APM прискорює розробку додатків Machine to Intelligence (M2I).

l Фреймворк розвитку мікросервіса: WISE-PaaS містить конструкцію розробки мікросервіса, яка допомагає розробникам швидко створювати фреймворк розробки програм, одночасно скорочуючи необхідні ресурси. Функції мікросервіса (такі як пошук сервісів, балансування навантаження, адміністрування служб і центру конфігурації) пропонують вбудовані гнучкі механізми підтримки.

Пан Ян далі пояснив, що «багато галузеві партнери інвестували кошти в придбання даних в надії впровадити обладнання, кероване AI, а також інтелектуальне управління робочими процесами, при цьому активно шукати методи і інструменти для вилучення цінності зі своїх даних. Галузеві партнери зазвичай стримано розкривають аутсайдерам галузеву інформацію, накопичену за ці роки. Advantech вивчає слабкі місця і больові точки, які кожен промисловий сектор повинен подолати, щоб забезпечити ефективну технологічну підтримку. Наша компанія виявила, що завдяки спільній творчості дизайну рішень для хмарних платформ на основі IoT може ефективно поєднувати сильні сторони обох сторін для створення безпрограшних ситуацій ».

Знання Advantech про хмарну обробку даних і розробку програм в поєднанні з досвідом партнерів створюють потужну комбінацію OT і IT. Дана комбінація сприяє оптимальному збору, управлінню та аналізу даних. Починаючи з цього року, проекти, що були створені спільно в ряді областей, були проведені за участю інтеграторів рішень, орієнтованих на домен (DFSI). Нещодавно компанія Advantech створила систему очищення води, розроблену спільно з GSD (China) Co., Ltd., і сервіс дистанційного обслуговування обладнання з CNC, розроблений спільно з Yeong Chin Machinery Industries Co. Ltd .. Обидва партнерства демонструють, як на чолі з Advantech і її партнерами промислові цифрові перетворення через модель спільного створення пропонують інноваційні безпрограшні рішення IoT.

Прогрес Advantech по спільному створенню DFSI за рік:

Партнери

Поле співпраці

Шляхи співпраці

YCM (Yeong Chin Machinery Industries Co. Ltd.)

Рішення за допомогою підключеного обладнання і хмарні операції для машин з CNC

Спільне підприємство-DotZero Co., Ltd.

GSD (China) Co., Ltd

Віддалене керування і хмарні операції для очищення води

Спільне підприємство

ITRI (Industrial Technology Research Institute)

Інтегратор рішень для очищення води

Спільне підприємство

III((Institute for Information Industry)

Спільна розробка PaaS і хмарних рішень для Smart City

Спільне підприємство

iLink IoMT

Інтелектуальні медичні рішення і SystemIntegration

Стратегічне придбання акцій

KINGLEKE International Group Inc.

Інтегратор рішень iRetail

Спільне підприємство

Nippon RAD Inc

Інтеграція рішень для індустрії 4.0 і Smart Factory в Японії

Стратегічне придбання акцій