Advantech і TAITRA змінюють світ

На черговому заході TAITRA що відбувся 16 травня, виступив з доповіддю представник Advantech. 

Новини >> Події >> 20.05.2019

Тайваньська рада з розвитку зовнішньої торгівлі (TAITRA) є провідною організацією сприяння торгівлі на Тайвані.

TAITRA є провідною неприбутковою організацією сприяння торгівлі на Тайвані. Спільно спонсоровані урядом, галузевими асоціаціями та кількома комерційними організаціями, TAITRA може похвалитися добре скоординованою мережею сприяння торгівлі та інформації, що об'єднує понад 600 кваліфікованих фахівців, розташованих по всій штаб-квартирі в Тайбеї, чотири місцеві відділення і понад 52 закордонних відділення по всьому світу.

Основною місією організації є різнобічна допомога у просуванні тайванських виробників на світовий ринок і розширення мережі торгівельних партнерств.

Задля цього вони впроваджують у життя розгалужену стратегію по різних напрямках одночасно:

1. Розвиток ринку, аналіз та координація діяльності підприємств, участь у різноманітних заходах і виставках.

2. Стратегічний маркетинг реалізовується через впровадження іноземних інвестицій, навчальні семінари з маркетингу та логістики, урядові тендери та міжнародні заходи популяризації власних представників.

3. Торгівельна інформація представлена оприлюдененням своєчасних і актуальних новин про глобальну торгівлю, публікація та переклади впливових виданнь та довідників, відстежування передових тенденцій розвитку.

4. Трейд Нет Центр надає он-лайн великий спектр корисної інформації, надає он-лайн послуги та послуги консультування через Call Center національного веб-центра торгівлі.

5. Піар-компанії, організації виставок та конференцій у найкращих виставкових і конференц-холах Тайваня.

Цього року одним з учасників з доповіддю "Сучасні міста потребують сучасних рішень", була компанія Advantech - флагман світового ринку автоматиції.

" Розвиток сучасних технологій, поява та впровадження Індустрії 4.0 міняють всі сфери промислового виробництва. Змінюється звичайний процес створення матеріальних цінностей. Автоматизація, роботи, дрони, автономні автомобілі, інтернет речей стають невід’ємною частиною сучасного життя.

Але змінюється не тільки виробнича сфера. З’являються розумні міста, наповнені індивідуальним та громадським електричним транспортом. Телемедицина, дистанційне навчання, електронні черги, інтернет-доступ до комунальних сервісів, багато чого, що раніше було важко уявити.

Змінюється обличчя та інфраструктура міста - транспорт, енергетика, переробка відходів, контроль життєвих ресурсів таке інше.

Всі ці зміни з’явилися завдяки розвитку комп’ютерних технологій та засобів бездротового зв'язку, появі доступних хмарних сервісів по зберіганню та обробці інформації.

За цими змінами стоять конкретні люді та конкретні компанії, що втілюють в життя свої ідеї та розробки. Компанії, що кожен день змінюють світ.

Сьогодні я маю честь представляти компанію, яка є піонером в багатьох сферах промислової автоматизації. Компанія яка зробила інтернет речей своїм гаслом і яка кожен день створює дива - у вигляді нових комп’ютерів, інтелектуальних датчиків, бездротових модемів, та глобальних рішень на їх основі - Компания Advantech, Тайвань.

Перше місце в світі по об’єму продажу промислових комп’ютерів, залишає далеко позаду таких відомих виробників як Сіменс, Бекоф та Контрон.

В 2018 році Компанія Advantech вперше посіла почесне 5 місце в рейтингу найвидатніших Тайваньских брендів.

8 тисяч співробітників по всьому світу забезпечують створення, виробництво, продаж та підтримку продукції. Компанія має 2 виробничих, 4 логістичних та 14 сервісних центрів, які розміщуються в 26 країнах світу.

Компанія існує приблизно 30 років і за цей час створила багато відомих речей - промисловий комп’ютер в шафі, модулі АДАМ-4000 та плати вводу/виводу сигналів. Але насправді, компанія зробила набагато більше - стала виробником промислових комп’ютерів №1, приєдналася до розвитку китайської економіки (по неофіційним даним приблизно 50% китайского ринку промислової автоматизації належить Advantech) та створила власний бренд для всього світу.

За цей час створена повнофункціонуюча екосистема, яка використовується в промисловій автоматизації, транспорті, логістиці, медицині та роздрібній торгівлі, при створенні систем розумного міста. Бездоганна екосистема побудована на міцній взаємодії промислових комп’ютерів, мережевого обладнання, інтелектуальних датчиків та програмного забезпечення. Так створюється та працює інтернет речей від Advantech.

Сучасне розумне місто, Smart City, це величезний IoT майданчик для створення систем управління транспортними мережами, енергетики, відеонагляд та охорона об’єктів, організація паркувальних майданчиків, тощо.

Всі ці рішення потребують обладнання - дротового та бездротового комунікаційного обладнання, комп’ютерів та датчиків, а також програмного забезпечення для їх поєднання в робочу функціонуючу систему. Компанія Адвантек постачає все це. Але не тільки це. Завдяки досвіду та розвиненій мережі партнерів створено цілу низку готових рішень, які можно повторювати в іншому місці з мінімальними доробками. Це переросло в цілу стратегію розвитку, та отримало окрему назву - WISE PaaS, платформа як сервіс.

Можно навести безліч прикладів побудови міських сервісів з допомогою IoT - управління освітленням або інформація про вільні паркувальні місця на майданчику передається за допомогою протоколу LoRaWAN, збирається IoT шлюзом, частково обробляется на місці або передаться на гору, в пункт управління.

Контроль за станом ліфтових механізмів за допомогою сучасних LTE модемів - яскравий приклад реалізації хмарної системи міського управління в Нью-Йорку.

Є і більш класичні проекти, які стають наочним прикладом використання продукції Адвантек - система управління та відеонагляду в Норвезькому тунелі побудована на мережевих комутаторах EKI-7710, які забезпечують потужне живлення та широку мережу для роботи наглядових відеокамер.

Або система інформування пасажирів в вагонах нової гілки метро міста Доха, Катар. Проект включає в себе контроллер дисплея на базі компактного комп’ютера, мережевий комутатор з IP68 захистом та спеціальний широкоекранний панельний комп’ютер для виводу інформації в вагонах метро.

Але велике місто це не тільки транспорт, торгівля або туризм.

Контроль за станом та очищенням стічних вод або за рівнем води в річці в очікуванні весняної повені дозволяє уникнути непередбачуваних наслідків, грошових втрат та руйнування інфраструктури. Тисячі інтелектуальних датчиків контролюють стан атмосфери, якість повітря та питної води.

Таких прикладів дуже багато, в рамках короткої презентації неможливо охопити всі галузі, в яких є рішення на основі обладнання Адвантек. Це видобуток та переробка корисних копалин, транспортування нафти та газу, контроль та охорона навколишнього середовища, морські перевезення, військові проекти та інші.

Сьогодні компанія Advantech не стоїть на місці, та розвиває нові, перспективні галузі - машинний зір, штучний інтелект, LoRa мережі, EDGE обробка і таке інше.

Власна лінійка серверів SKY охоплює широке коло рішень - графічні сервери для глибинного навчання та висновків в системах із штучним інтелектом. Розпізнавання графічних та відеозображень для систем контролю якості, приватні хмари для інтернету речей.

Розроблена велика кількість комунікаційного обладнання, що дозволяє ефективно об’єднати усі рівні мережі - від нижнього рівня інтелектуальних датчиків, через розвинену мережеву інфраструктуру з підтримкою L2 та L3 рівнів, до кордону мережі, на якому відбувається передача інформації на верхні сегменти системи.

З’являється все більше бездротових інтелектуальних датчиків для побудови інтернету речей з використанням протоколів - WiFi, LPWAN,

Потужні компактні комп’ютери виконують первинну обробку інформації в автоматизованих системах управління ще на етапі її збору безпосередньо біля об'єкту. Надійні, захищені, з дуже гнучкими можливостями, промислові та панельні комп’ютери, автоматичні контролери та шлюзи интернету речей.

Що далі? Вивчай, пробуй, твори."

На заході також були присутні постійні українські партнери компанії Advantech - київська фірма ПРОКСИС, що впроваджує передові тайванські технології на просторах України і пропонує своїм клієнтам широкий спектр послуг з автоматизації бізнеса і підприємств будь-якого рівня складності і фаху, а спеціалісти ПРОКСИС завжди тримають "руку на пульсі" сучасних IT новинок та запропонують рішення що ідеально підходять кожному окремому клієнту.

Адже, як зазначив представник Advantech у своїй доповіді: "Адвантек надає майже безмежні можливості. Тільки від вас залежить, як далеко ви можете зайти у їх використанні" (с)