Події

ADVANTECH і ПРОКСИС™ проводять спільну маркетингову програму в Україні.

Провідний виробник обладнання для промислового інтернету речей, компанія ADVANTECH, і провідний постачальник промислових комп'ютерів і обладнання для промислової автоматизації, компанія ПРОКСИС™, розробили спільну маркетингову програму для підвищення рівня інформованості в сфері промислової автоматизації в Україні. Основне завдання програми - полегшити доступ широкого кола фахівців з промислової автоматизації до сучасних технологій і напрацювань ADVANTECH на реальних історіях і прикладах.

Вже більше 15 років ПРОКСИС™ є офіційним партнером і дистриб'ютором продукції компанії ADVANTECH. Результатами цього тривалого і плідного партнерства став цілий ряд спільних заходів, що підвищать рівень експертності провідних спеціалістів галузі і презентують найновіщі розробки компанії ADVANTECH в сфері IIoT.

Поточна програма ко-маркетингу розрахована на 2019-2020 роки і включає в себе 4 великих заходи в 2019 році, запуск електронного представництва і інтернет магазину компанії ADVANTECH, активна освітня програма і просування рішень компанії ADVANTECH в соціальних мережах.

Першим успішним заходом став спільний стенд на виставці Elcom-2019 - де ПРОКСИС™ провів тиждень IIoT. Протягом виставки фахівці компанії показували і розповідали, як промисловий інтернет речей зможе зробити бізнес більш прибутковим на прикладі рішень компанії ADVANTECH.

У травні 2019 Україна пройшов захід, організований представництвом Тайванської торгової палати. Основною місією організації є різнобічна допомога в просуванні тайваньських виробників на світовий ринок і розширення мережі торговельних партнерств. Від імені компанії ADVANTECH виступив ПРОКСИС™ зі спільним доповіддю "Сучасні міста вимагають сучасних рішень".

"Багаторічне успішне партнерство ADVANTECH і ПРОКСИС™, прокладає шлях передовим технологіям автоматизації в Україні - ADVANTECH надає майже безмежні можливості. Тільки від вас залежить, як далеко ви можете зайти в їх використанні ".

8 жовтня 2019 року в Почайна-Хол відбудеться масштабна подія - ювілейна конференція "Промисловий інтернет речей - техніка або маркетинг?".

А на виставці "Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення і майбутнє", що пройде в листопаді 2019 МВЦ, Київ, буде представлено спільний стенд ПРОКСИС™ з сучасними рішеннями ADVANTECH в галузі промислового інтернету речей.

ПопереднійXVII Міжнародний форум ПЕК України: сьогодення і майбутнє
НаступнийЮвілейна Конференція Advantech + ПРОКСИС™