Публікації

Зробіть кращим управління операціями за допомогою надійних дисплеїв з високою якістю зображення

Командний центр (КЦ) - це пристосування, організоване для моніторингу, збору, аналізу та поширення планових і експлуатаційних даних і виконання інших пов'язаних завдань.

Його можна побачити в різних областях, включаючи центри тактичного управління, служби безпеки, служби екстреної допомоги, диспетчерські служби і будь-які організації з нульовим допуском до помилок, що означає, що КЦ вимагає великих, гнучких, високопродуктивних візуальних систем, які приносять безліч джерел інформації в режимі реального часу для користувачів, щоб виконувати замовлення або контролювати завдання на кожному вузлі. Щоб забезпечити ефективний моніторинг і роботу в таких критично важливих середовищах, система контролю вимагає великих дисплеїв, точного відтворення зображень і тривалого терміну служби, щоб забезпечити безперебійну роботу.

Рішення для відеостін вимагає точного відтворення зображень і передових технологій

Winmate пропонує кінцеві рішення для відеостін військового класу, розроблені для розмірів до 43 "і з опціями 4K-UHD / HD, задовольняя потреби користувачів, які шукають великий екран для достатнього відображення даних і рішення для візуальної інформації надвисокої роздільної здатності, щоб мінімізувати помилки і поліпшити експлуатаційну ефективність . Ми беремо до уваги ергономіку при виготовленні панелей з 0% - 100% світлодіодним диммером і технологією P-Cap для зручного читання при денному / нічному режимі і мультисенсорного сприйняття. Щоб максимально ефективно використовувати простір, кожен дисплей забезпечений по-справжньому плоскою і тонкою рамкою, яка також не перешкоджатиме цифровим джерел; крім того, підтримка різних монтажних рішень (монтаж в стійку / монтаж на шасі) задовольняє різним потребам установки.

Оборона і огляд - це місія 24/7, 365 днів у році. Отже, ці рішення для відеостін відрізняються надійністю. Гніздо складається з алюмінію з антикорозійною обробкою. Пристрої відповідають стандартам MIL-STD 810F / G і MIL-STD 461E / F, тобто вони здатні витримувати екстремальні умови навколишнього середовища, такі як висока і низька температура, удари, вібрації, вологість, і відповідають вимогам по контролю електромагнітних завад. Захист від електромагнітних завад ще більш посилюється за рахунок застосування екранування від електромагнітних завад ITO. Winmate використовує роз'єми живлення військового класу MIL-DTL-38999/1 для забезпечення безперебійного живлення і надійних механічних характеристик.

Winmate прагне не тільки створювати рішення для відеостін, що відповідають стандартним вимогам, але і розширювати функціональність, роблячи їх корисними в найширшому діапазоні можливих завдань.

Завдяки високому ступеню універсальності на ринку, рішення для дисплеїв диспетчерської Winmate створені для забезпечення неймовірних візуальних характеристик, що перевершують ваші очікування.

ПопереднійADAM-3600: багатофункціональний промисловий контролер
НаступнийПромисловий інтернет речей - техніка або маркетинг