Публікації

 Тож, що таке Індустріальний інтернет речей?

Вступ

Термін «промисловий Інтернет речей» стає дедалі більш розповсюдженим у контексті промисловості, оскільки відцифровування стало пріорітетом бізнесу для багатьох організацій. Тож, що таке Індустріальний інтернет речей?

Промисловий Інтернет речей (IIoT), також відомий як Промисловий Інтернет, поєднує видатні машини, передову аналітику та людей на роботі. Це мережа сукупності промислових пристроїв, поєднаних комунікаційними технологіями, о приводить до систем, які можуть відстежувати, збирати, обмінюватись, аналізовати та надавати нові цінні ідеї. Саме ці ідеї можуть допомогти промисловим компаніям приймати більш розумні та швидкі бізнес-рішення.

IIoT трансформує галузь змінюючи методи роботи промислових компаній щоденно. Нехай це буде можливість прогнозної аналітики за допомогою якої можливо знаходження корозії всередині труби ніфтопереробногго заводу, чи надання виробничих даних в режимі реального часу для розкриття додаткової потужності підприємства чи то прискорення розробки нового продукта шляхом передачі даних про операції і облуговування назад у цикл проектування продукту, IIoT - і програмні рішення, засновані на ньому, - це важливі результати для бізннесу.

Поєднуючи міжмашинні взаємодії з промисловим аналізом великих даних, IIoT забезпечує беспрецедентний рівень ефективності та виробничості. В результаті промислові компанії, що займаються виробництвомся оригінального обладнання, хімічних засобів, продуктів харчування та напоїв, автомобілебудування, сталеливарної промисловості та багатьма іншими галузями, отримують реальні операційні та фінансові вигоди.

Індустріальний Інтернет має такий огромний потенціал, щоб змінити спосіб роботи галузі, що, по прогнозах GE Digital, позитивний вплив для світової економіки завдяки IIoT буде наступним:

  • 46% світової економіки можуть віднайти вигоду з промислового Інтернету
  • 100% потенційного впливу промислового Інтернету на виробництво енергії
  • 44% потенційного впливу промислового Інтернета на світове споживання енергії

Термін “Промисловий Інтернет”

Хто вигадав термін "Промисловий інтернет"?

Як провідна цифрова індустріальна компанія, GE увів термін «Промисловий Інтернет» в кінці 2012 року. За їх оцінками, до 2020 року об'ем промислового Інтернету може скласти 225 мільярдів доларів, і вони вклали значні кошти в промисловий Інтернет. Компанія створила GE Digital, свій програмний бізнес, мета якого - зробити цифрову основу для роботи GE.

GE є однією з компаній, що заснували промисловий інтернет-консорціум для прискорення розробки, впровадження та широкого використання взаємопов'язаних машин та пристроїв, інтелектуальної аналітики та людей в роботі.

Використовуя перспективи промислового Інтернету, або IIoT, GE веде свою власну цифрову індустріальну трансформацію. спираючись на свій досвід і глибокі технологічні і галузеві знання, GE допомогає замовникам прискорити свої цифрові перетворення за допомогою пака промислових додатків GE Digital Predix та платформи IIoT.

Як інвестувати

Як я можу інвестувати в промисловий інтернет?

Промисловий Інтернет вже дозволяє лідерам цифрової індустрії трансформувати свою діяльність і досягати важливих бізнес-результатів. Але, згідно з дослідженнями, лише 5% компаній досягли успіху в цифровий трансформації - в основному через відсутність спеціалізованої промислової платформи.

Ось чому GE створила Predix Platform, щоб задовольнити унікальні потреби промислових підприємств на шляху до оцифрування. Predix Platform - це платформа розподілених додатків, спеціально створена для цифрової індустріальної ери. Вона збирає і аналізує унікальний обсяг і різноманітність машинних даних в безпечному промисловому хмарному середовищі. Таким чином, ви можете використовувати свої дані і застосовувати їх для досягнення нових рівнів ефективності бізнесу.

У промисловому світі, призначеному для оцифровування, GE Digital використовує можливості IIoT. Їх програмне забезпечення з'єднує потоки машинних даних з потужними аналітиками і людьми, надаючи промисловим компаніям цінну інформацію для більш ефективного управління активами і операціями.

  • Наприклад, що якби ви могли використовувати розширену аналітику для прогнозування подій до того, як вони відбулися? Predix Asset Performance Management (Predix APM) допомагає підвищити надійність і доступність активів, оптимізуючи витрати на обслуговування, знижуючи операційні ризики і сукупну вартість володіння (TCO).
  • Що якби ви могли використовувати видимість в реальному часі для відновлення виробничих потужностей і підвищення ефективності та оптимізації? З Predix Manufacturing Execution Systems (Predix MES) ви можете оцифровувати своє виробниче підприємство або завод з допомогою ідей, які оптимізують ваші процеси.
  • Що якби ви могли підвищити ефективність обслуговування на місцях, поліпшити якість обслуговування клієнтів і максимально збільшити прибутковість? Predix ServiceMax дозволяє диспетчерам планувати і відправляти завдання, надаючи технічним фахівцям інформацію про процеси, етапи, дані про обладнання, клієнтів і деталі, які їм необхідні для якісного обслуговування
  • Що якби ви могли допомогти своїм операторам дізнатися, які дії потрібно робити кожен раз? Саме тут рішення Predix HMI / SCADA наступного покоління можуть допомогти вам приймати розумні рішення оператора за допомогою високопродуктивного HMI на основі моделей для більш швидкого реагування і розробки.

Ці рішення IIoT допомагають компаніям досягти значного зростання продуктивності, доступності та довговічності, що робить можливим цифрове перетворення для промислових організацій.

Порівняння

Промисловий Інтернет проти Інтернету речей

Одна з перспектив полягає в тому, щоб думати про промисловий Інтернеті як про об'єднання машин і пристроїв в таких галузях, як нафтогазова галузь, виробництво електроенергії і охорони здоров'я, де на кону поставлено багато або де відмови системи і незаплановані простої можуть привести до небезпечних для життя чи ризикових ситуацій. З іншого боку, Інтернет речей, як правило, включає в себе пристрої рівня споживача, такі як фітнес-пристрої для моніторингу серцевого ритму або розумні побутові прилади. Вони функціональні і можуть бути корисні, але, як правило, не створюють надзвичайних ситуацій в разі простою.

Наприклад, в промисловому Інтернеті передбачені машини, які повідомляють операторам, як оптимізувати продуктивність або виявляти збій до того, як він станеться, що може заощадити компаніям мільярди доларів на рік, в той час як в Інтернеті речей є підключені холодильники, які можуть дозволити купувати більше молока і яєць в Інтернеті, перш ніж вони закінчаться.

Оскільки промисловий Інтернет з'єднує критично важливі машини, він може забезпечити ефективні фінансові та операційні результати. Наприклад, один з наших клієнтів, енергетична компанія, щорічно економить 0,5 млн. доларів США, використовуючи наше рішення для управління ефективністю активів для підвищення надійності установок. Інший клієнт, AkzoNobel, збільшив обсяги на 20% і скоротив час доставки замовлень клієнтам, а також поліпшив відстеження, використовуючи наші рішення MES.

Коли справа доходить до сили IIoT, межа - це небо. оУ мірі того, як все більше і більше даних створюється з підключених машин, систем і пристроїв, обсяг критичних і цінних ідей, які необхідно усвідомити і використовувати, безмежний.

Прискорте вашу подорож IIoT

Чи готові ви прискорити свою подорож по IIoT?

Незалежно від того, де ви знаходитесь у своєму промисловому інтернет-подорожі, Служба успіху клієнтів GE Digital може допомогти вам зробити наступний крок. Застосовуючи наукову роботу щодо даних та дизайнерське мислення для проектування та архітектури рішеннь - і усьому, що знаходиться між ними і за їхніми межами, - ми готові допомогти вам максимізувати ваші інвестиції в IIoT.

GE Digital

ПопереднійAdvantech запустила промислову хмарну платформу IIS для WISE-PaaS
НаступнийВплив 5G та LPWAN на Промисловий IoT