Події

Фото-звіт за результатами конференції

ПРОКСИС™ та Advantech - 15 років разом!

8 жовтня у просторі «POCHAYNA EVENT HALL» відбулася ювілейна конференція компаній ПРОКСИС™ та Advantech присвячена партнерській роботі та темі сучасної автоматизації в Україні.

В конференції брали участь представники компаній-партнерів ПРОКСИС™ та Advantech, а також широке коло системних інтеграторів, споживачів і замовників послуг автоматизації.

Протягом заходу відвідувачі мали змогу почути різноманітні виступи.

Сергій Крючатов (ПРОКСИС™) та Дарія Ву (Advantech) розповіли про досвід 15-річної співпраці компаній та програму ко-маркетингу за для створення спільного майбутнього інтернету речей.

Технічний експерт Advantech Ко-Лунг Чен демонстрував приклади готових рішень IIOT та систему оцінювання ефективності автоматизації.

Олег Щербатенко (IT-Enterprise) та Андрій Гришанков (ПРОНЕТ) розглянули екосистему Industry 4.0 та практичні переваги від впровадження Інтернету речей

Андрій Гуменний (SAS) та Віктор Мазовський (ПРОКСИС™) поділилися інформацію щодо проблематики безпеки в епоху інтернету речей та презентацією цікавих технічних новинок від виробника.

Але доповіді були не основною частиною конференції.

Лейтмотивом заходу була тема «Промисловий інтернет речей – техніка чи маркетинг?», тож присутнім гостям та експертам було запропоновано поділитися своїми міркуваннями про сучасну автоматизацію, її проблеми, обговорити «слабкі місця» та потенційні варіанти вирішення, а слухачі у режимі «відкритого мікрофону» ставили експертам різноманітні запитання і були повноправними учасниками жвавої та професійної дискусії.


Найбільш активних учасників чекало нагородження приємними сюрпризами від організаторів.


А після закінчення офіційної частини всі присутні продовжили вільне спілкування у невимушеній дружній атмосфері та оглядали стенди із сучасним обладнанням і навіть новинками, які ще не поступили у вільний продаж!

Матеріали виступів можна завантажити за посиланням:

https://www.proxis.ua/uk/show-article/253/

Захід було організовано компанією ПРОКСИС™ - українським дистриб’ютором компанії Advantech.

Спільнота ПРОКСИС™ вже понад 15 років працює на благо розвитку ринку промислової автоматизації України та пропонує своїм клієнтам лише надійне обладнання та відмінну інформаційну-технічну підтримку на шляху автоматизації.

ПРОКСИС™:

04073, Київ, вул. Сирецька, 5

+380 (67) 327-5977 (КС)
+380 (50) 317-5977 (МТС)
+380 (63) 607-5966 (life:)

+380 (44) 467-5978 (Факс-автомат)

ask@proxis.ua

ПопереднійПРОКСИС™ на виставці "Енергетика в промисловості - 2019"
НаступнийAdvantech, IT-Enterprise та ПРОКСИС™ оголошують про розробку спільного продукту