Публікації

Advantech розширив лінійку бездротових продуктів

Рішення LoRa приходять на допомогу тоді, коли є необхідність в контролі і управлінні додатками у віддалених областях (наприклад, для моніторинга паводків) та суворих умов (екстремальні температури, висока вологість і т.п). Завдяки бездротовій технології LoRa розширюються межі застосування, а максимальна ефективність моніторинга і загальна продуктивність - підвищуються.

Бездротовий мережевий зв'язок LoRa

Бездротовий зв'язок призначений для передачі даних на великі відстані з низькою швидкістю передачі даних між «речами» (наприклад, підключеними об'єктами, такими як датчики з батарейним живленням). Оскільки вузол Advantech Wzzard LRPv2 і шлюз WISE-6610 LoRaWAN підтримують глобальний зв'язок на великі відстані, немає необхідності сплачувати додаткові кошти на зв'язок, що може значно знизити загальні витрати.

AI / DI для декількох налаштовуваних програмних модулів і різноманітних додатків

Вузол Advantech Wzzard LRPv2 може одночасно підключати до чьотирьох датчиків та ідеально підходить для виробничих ліній з великою кількістю датчиків чи для додатків, де простір для додаткових пристроїв обмежений. Програмне забезпечення спеціально розроблене так, щоб його можна було налаштовувати з урахуванням найскладніших планів щодо моніторингу. Оскільки вузол Wzzard LRPv2 забезпечує високую гнучкість як в апаратному, так і в програмному відношенні, він звільняє користувачів від необхідності розгортати важку інфраструктуру бездротової мережі, а це означає, що ресурси можуть бути виділені для інших більш важливих інвестицій.

Сигналізація і 2 режими роботи

Вузол Wzzard LRPv2 має два режими: сплячий режим (коли вузол знаходиться в режимі очікування) і робочий режим (для передачі даних). Він постачається із вбудованою системою сигналізації, яка повідомляє користувачів о перевищенні порогового значення, щоб можна було прийняти міри. Продуманий дизайн режимів роботи і системи сигналізації допомагає контролювати бюджет, економлячи споживану потужність і повідомляючи користувачів, якщо є потреба в екстренних діях.

IP66 корпус і батарея / сонячна батарея для віддалених відкритих майданчиків

Маючи ступінь захисту IP66, обидва пристрої захищені від проникнення пилу та потужних водяних струменів. Крім того, їх конструкція з двома джерелами живлення (BC / акумулятор для вузла Wzzard LRPv2) забезпечує декілька варіантів розгортання.

ПопереднійПерший англо-український словник термінів IIOT ( 3 частина, O - V)
НаступнийУспішні граничні обчислення: Частина 2 - Обсяг периферійних обчислень значно збільшується в потужних серверах.