Новини

Рішення Cincoze позбавило відвідувачів аквапарку нудних черг

Вступ

Уявіть собі одноденну поїздку в тематичний парк без жахливих черг. Сім'ям не потрібно витрачати години на довгі черги, щоб дістатися до своїх улюблених атракціонів під час свят. Під час соціального дистанціювання кожен може залишатися в безпеці, поки широко розповсюджена небезпека Covid-19. У туристів може бути більше часу для більшої кількості пам'яток і вражень, замість того, щоб витрачати весь свій час, дивлячись на потилицю людей попереду.

Віртуальна черга - кращий варіант для реалізації системи черг, яка покращує обслуговування гостей і регулює натовп, що вишукується в черги до різних атракціонів.

Аквапарку в США було потрібно встановити кіоски самообслуговування, щоб створити більш ефективне та комфортне середовище для своїх гостей і співробітників. Автоматичні кіоски забезпечують більшу зручність, контроль і усувають неприємні черги. Кіоскам був потрібний водонепроникний панельний ПК, поміщений в жорстку передню панель і яскравий дисплей для використання просто неба.

Вимоги замовника

  • Читання під сонячним світлом

Кіоски віртуальної черги встановлюються біля входу в зону очікування, яка зазвичай знаходиться просто неба. Натиснувши на сенсорний екран HMI, гості можуть вибрати атракціон, бажаний часовий інтервал, розмір групи, а потім забрати перепустку, роздрукований в кіоску. Тому для комфортної роботи екран повинен мати високу яскравість, щоб його можна було читати під прямими сонячними променями.

  • Витримує зовнішній вплив

Кіоски самообслуговування в громадських місцях стикаються з постійною фізичною взаємодією і часто недбалим ставленням. Отже, вони повинні бути досить міцними, щоб витримати певний ступінь пошкодження, а також повинні протистояти бризкам води і працювати в умовах як дуже холодної, так і спекотної погоди.

  • Простота обслуговування

У громадських місцях, таких як парк розваг, важливо, щоб кіоски працювали безперервно і не допускали простоїв. Потрібна була модульна конструкція, щоб спростити обслуговування і оновлення.

Чому Cincoze?

Висока яскравість до 1600 ніт
Панельні ПК Cincoze Crystal доступні з РК-екранами високої яскравості до 1600 ніт, що ідеально підходить для встановлення в місцях, де потрібен над'яскравий екран. Процес «оптичного склеювання» багатошарового скла до РК-модулю збільшує пропускання заднього підсвічування і запобігає конденсації, забезпечуючи більш чітке та чисте зображення за умов підвищеної яскравості.


Міцність
Серія Crystal може витримувати суворі умови постійного використання в суспільних місцях. Міцна конструкція серії Crystal відрізняється безвентиляторним дизайном у поєднанні із захистом від ударів та вібрації, захищеною передньою панеллю з алюмінію та сенсорним екраном із захистом від подряпин 7H. Передня панель має ступінь захисту IP65 та є водо- і пилонепроникною. Крім того, ПК підтримує цілодобову роботу за температури від -20 до 70 ° C.


Модульна конструкція
Система Cincoze є серцем серії Crystal. Вона має модульну конструкцію та проста в обслуговуванні. Використовуючи переваги запатентованої Cincoze технології CDS, серію Crystal легко об'єднувати з промисловою вбудованою системою та монітором. У порівнянні зі звичайними автономними панельними ПК, серія Crystal може скоротити час обслуговування на місці та підтримувати прості оновлення.

Серія Cincoze Crystal пропонує широкий діапазон розмірів сенсорних екранів від 8 до 24 дюймів, варіанти процесорів Intel® Atom® / Pentium® / Core™, а також багатоточковий P-CAP чи одноточковий резистивний сенсорний екран для вдоволення різноманітних потреб додатків.

ПопереднійAdvantech модернізує промислові материнські плати процесорами Intel® Core™ 10-го покоління
НаступнийНовий DAQ-модуль SuperSpeed USB 3.0 для вимірювання звуку і вібрації