Події

Виробнича практика в ПРОКСИС™

На початку року ПРОКСИС™ та Національний Університет їм. Шевченка підписали двосторонню угоду про співпрацю в освітньому процесі (https://www.proxis.ua/uk/show-article/433/ )

Метою цієї домовленості було підвищення кваліфікації молодих спеціалістів через отримання практичного досвіду роботи із сучасним промисловим обладнанням і допомогою в розробці власних проектів.

Тож протягом двох місяців у ПРОКСИС™ проходили виробничу практику студенти 3-го та 4-го курсів спеціальності 126 “Інформаційні системи та технології” кафедри Інформаційних систем та технологій факультету Інформаційних технологій Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка

Разом із кураторами від Університета їм. Шевченка, практиканти обрали теми для дослідження і завітали до офісу ПРОКСИС™, щоб втілити ці проекти у життя.

Важливою відмінністю від традиційного проходження практики та дипломних робіт був вибір і максимально відкритий розбір актуальних тем, які мають безпосередньо прикладне значення у сучасному житті.

Так у першій "хвилі" студенти 4-го курсу займались автоматизацією освітлення навчальних закладів, моніторингом теплиць, моніторингом зелених насаджень і контролем CO₂

Теоретичними знаннями по роботі з обладнанням та програмним забезпеченням керував один з провідних технічних спеціалістів ПРОКСИС™ Лончар Сергій.

Студенти змогли детально ознайомитись з промисловим обладнанням відомого світового виробника Advantech в лабораторії на базі офісу ПРОКСИС™, а також дізнатись про функції, принципи роботи та методи підключення.

Формат роботи другої "хвилі" - 3-го курсу був дещо відмінний.

Студенти зацікавились не тільки технічною, але й маркетинговою складовою просування проектів з автоматизації, адже сьогоднішні практиканти завтра відбудуться як професійні системні інтегратори і розуміння потреб клієнта є запорукою успіху в висококонкурентному середовищі сучасної автоматизації.

Команда студентів взялись розробляти тему безпеки складських приміщень для різних типів клієнтів згідно специфічних вимог та різновидів товарів.

Консультуванням від команди ПРОКСИС™ займались представники маркетингового відділу Саміло Тетяна, Ісаєнко Олександра. Командна взаємодія була досить активною, тож навіть технічний директор Крючатов Сергій долучився до обговорення і вніс значну долю креативу в спільну роботу.

Під їх керівництвом практиканти отримали навички з дослідження цільової аудиторії, розробки способів комунікації з клієнтами, формулювання основ піар-компанії для максимально продуктивного просування і навіть успішно провели презентацію власних проектів.

Можна без перебільшення сказати, що перший спільний практичний досвід з поєднання науки та бізнесу відбувся успішно, даючи натхнення та теми для роздумів обом сторонам і в майбутньому стане запорукою ще більш вражаючої синергії на шляху до технологічного майбутнього України.

ПопереднійПРОКСИС™ допомагає освітянам: КНУ ім. Тараса Шевченка
НаступнийПРОКСИС™ та Енергетика в промисловості - 2021