Новини

Команда Vecow представила серію промислових комп'ютерів MTD-6000

Серія MTD-6000 розроблена для промислових додатків та Інтернету речей. Підтримує широкий діапазон розмірів дисплеїв - 15, 17, 19, 21,5 та 24 дюйми, проста в установці. Ідеально підходить для різних додатків, включаючи інтелектуальне виробництво, ігри та інтелектуальне спостереження, інформаційно-розважальні системи, застосування у медичній сфері та інше.

Vecow MTD-6000 має конструкцію зі ступенем захисту IP65, яка забезпечує захист від пилу та вологи.

Оскільки комп'ютер розрахований на промислові умови роботи, він підтримує широкий діапазон температур від 0 до 50°C і забезпечує відеопідключення VGA і DVI за допомогою фіксованого гвинта для надійного кріплення до пристроїв.

Сенсорний ємнісний екран з 10-точковим мультисенсорним функціоналом забезпечує операції збільшення/зменшення/повороту та дозволяє користувачам легше знаходити потрібні дані у порівнянні з традиційними сенсорними екранами. Має захист поверхні 7H від подряпин.

"Серія Vecow MTD-6000 оснащена РК-дисплеями промислового класу. Це не тільки дозволяє системним продуктам працювати в широкому діапазоні робочих температур, а й забезпечує довгострокову підтримку замість частого завершення роботи", - сказав Алан Чоу, старший менеджер з продуктів, підрозділ вбудованих систем та платформ Vecow.

"Ми пропонуємо високоякісні мультисенсорні дисплеї з РК-дисплеями різних розмірів, щоб задовольнити потреби клієнтів у всіх сферах застосування. Наприклад, 24-дюймовий монітор більшого розміру для систем оперативного керування допомагає підвищити ефективність роботи та продуктивність".

"Серія Vecow MTD-6000 оснащена 10-точковим мультитачем, що дозволяє нашим клієнтам покращити робочі процеси та підвищити продуктивність, коли вони впроваджують цифровізацію в бізнес", - сказав Джозеф Хуанг, менеджер з продажу відділу продажу та маркетингу Vecow.

Серія MTD-6000 пропонує співвідношення сторін екрану 16: 9 та 4: 3.

Серія Vecow MTD-6000 з РК-дисплеєм промислового рівня, USB-портом для сенсорного екрана, 1 входом VGA та 1 входом DVI, а також 3-контактним роз'ємом для входу живлення постійного струму 12 В ідеально підходить для роботи в суворих умовах.

Для встановлення він підтримує панельне кріплення та кріплення VESA для забезпечення різноманітних варіантів промислового розгортання та рішень в інтелектуальному виробництві для сценаріїв HMI та AOI, ігор, інтелектуального спостереження, інформаційно-розважальних систем, медичних додатків та додатків AIoT/Industry 4.0.

ПопереднійОзнайомтесь з надпотужними ПК з ПРОКСИС™
НаступнийDI-1100: компактний, але інтелектуальний