Публікації

Використання модулів  Advantech для тестування напівпровідникових приладів

Навіщо потрібна модернізація контрольно-випробувального обладнання напівпровідників та інтегральних схем?

У зв'язку з постійно зростаючим попитом з боку багатьох нових додатків великої потужності, команда розробників «систем-на-модулях» (System-on-Module, надалі - SOM) компанії Advantech прагне ще краще обслуговувати клієнтів в області контрольно-випробувального обладнання для силових напівпровідників та інтегральних схем (ІС). Обладнання для тестування напівпровідників та ІС призначене для пакетного тестування сотень інтегральних схем та наборів мікросхем, таких як процесори, SoC, SSD та пам'ять, у різних лініях, на одній випробувальній машині, все в один і той же час.

Щоб тестувати партії виробів типу ІС менш затратно та у більш ефективний спосіб, контрольно-випробувальні прилади, як правило, мають еквівалентну кількість функціональних плат, що відповідають кожному пристрою який тестується, а функціональні плати тестують ІС згідно попередньо завантажених тестових програм.

Оскільки програми для тестування стають більш складними, ключовими вимогами для скорочення середнього циклу тестування стають більший об'єм пам'яті та більш швидка передача даних. Через те що один тестер ІС може містити сотні модулів, то для того, щоб зробити надійну систему меншого розміру більш актуальні компактні плати з оптимізованими тепловими рішеннями.

Щож такого особливого в SOM-6883 та SOM-7583?

В модулях SOM-6883 та SOM-7583 компанії Advantech їх користувач отримує:

  • Обчислювальну потужність Core-i - найбільш потужна SoC в компактному форм-факторі
  • Вбудований IBECC (In-band error correcting code): корекція даних за допомогою вбудованої пам'яті для стабільності роботи системи
  • Високошвидкісний ввод/вивід для передачі даних через:
  1. PCIe Gen3/Gen4
  2. SATA3
  3. USB4/USB3.2 Gen2
  • TDP (з TDP) який налаштовується і дозволяє користувачу оптимізувати енергоспоживання системи відповідно до своїх потреб, в той час, як Advantech пропонує низькопрофільний безвентиляторний тепловий модуль, призначений для мінімізації розміру системи.
  • Можливість масштабування кінцевої системи за допомогою несучих плат COM.

Що цінного команда Advantech може надати SOM?

Останні рішення COM Express (у вигляді модулів SOM-6883 та SOM-7583) компанії Advantech мають компактні розміри та допомагають клієнтам мінімізувати свої системи та приділити більше уваги розробці своїх унікальних кінцевих додатків. Обидва рішення і SOM-6883, і SOM-7583 побудовані на процесорах Intel® Core™ 11-го покоління. Максимальний TDP модуля SOM-7583 компанії Advantech складає 28 Вт. Цей модуль розроблений для забезпечення високої продуктивності із безвентиляторним охолодженням. Інтегровані мідні теплові трубки модуля забезпечують ефективну передачу тепла, а оптимізована конструкція з оптимальним кроком ребер створює максимальну площину теплообміну та конвекції. Маючи загальну висоту менше ніж 1U (4,4 см), уніфікований тепловий модуль ідеально підходить для клієнтів, які створюють власні рішення для охолодження системного рівня.

З увімкненим PCIe Gen.4 модуль SOM-6883 орієнтований на додатки з високою швидкістю передачі даних. Замовники можуть використовувати PCIe Gen.4, для розробки власних функцій, орієнтованих на предметну область, при збереженні конфіденційності своїх промислових ноу-хау, додавши на несучу плату FPGA. Модуль SOM-6883 має достатньо великий об'єм вбудованої пам'яті та забезпечує її розширення за допомогою додаткових сокетів SO-DIMM і дозволяє клієнтам мати більше можливостей для гнучкості при проектуванні власної системи. Теплове рішення Quadro Flow Cooling System (QFCS) власної розробки Advantech дозволяє системі працювати на повній швидкості без дроселювання.

Модулі SOM-7583 та SOM-6883 компанії Advantech призначені для роботи в широкому діапазоні вхідної напруги та працюють в розширеному діапазоні робочих температур від -40 до 85 °C (від -40 до 185 °F). Крім того, за допомогою вбудованого твердотільного накопичувача NVMe компанія Advantech може допомогти клієнтам попередньо завантажити ОС за допомогою ліцензійних пакетів програмного забезпечення. Нарешті, за допомогою програмного забезпечення для управління пристроями WISE-DeviceOn від компанії Advantech користувачі можуть віддалено та зручно відстежувати стан пристрою.

Підбиваючи підсумки, відмітимо, що виробники контрольно-випробувального обладнання для ІС більше за все цінують ефективність та стабільність. І модулі SOM-6883 та SOM-7583 від Advantech ідеально відповідають цим вимогам - гарантують і продуктивність тестування, і можливість розширення системи.

ПопереднійПривітання від ПРОКСИС™
НаступнийОгляд пристрою MIC-730AI NVIDIA Jetson AGX Xavier AI Edge