Новини

Промислова материнська плата Micro-ATX AIMB-522 для обробки зображень з використанням ШІ в системах автоматизації та відеоспостереження.

AIMB-522 базується на першому процесорі AMD для настільних ПК Ryzen™ Embedded 5000 з 8 високопродуктивними ядрами Zen 3. Плата оснащена повним набором технологій, призначених для підвищення продуктивності додатків, включаючи високу обчислювальну продуктивність і ефективність, широкі можливості, а також до 4 портів Gigabit Ethernet та 8 портів USB 3.2 - ідеальне рішення для автоматизації виробництва, інтелектуальної логістики та відеоспостереження.

Неймовірна продуктивність із процесором AMD Ryzen™ Embedded 5000

AIMB-522 оснащена найновішим настільним процесором AMD Ryzen™ Embedded 5000 з продуктивністю "Zen 3", що досягає нового рівня обчислювальної та енергетичної ефективності. Кількість інструкцій на такт ядра Zen 3 збільшується на 19% кожного МГц частоти в порівнянні з попереднім поколінням. Аналогічно архітектура Zen 3 переходить на новий дизайн який об'єднує 8 ядер та 32 МБ кешу L3 в одну групу ресурсів. Додатки чутливі до затримок, такі як інтелектуальне виробництво, автоматизований візуальний контроль та інтелектуальне спостереження, особливо виграють від цієї зміни, оскільки завдання тепер мають прямий доступ до вдвічі більшого обсягу кешу L3 порівняно з "Zen 2". Вражає і те що приріст продуктивності архітектури "Zen 3" забезпечується без збільшення енергоспоживання та TDP. Завдяки провідному в галузі 7-нм техпроцесу AMD Ryzen™ 5000 забезпечує підвищення енергоефективності на 24% порівняно з попереднім поколінням та приголомшливу перевагу в 2,8 раза над конкурентними архітектурами.

Достатня кількість високошвидкісних інтерфейсів для програм на основі камер

Щоб забезпечити простоту розгортання різних програм комп'ютерного зору і безперешкодного захоплення зображень необхідна інтеграція кількох високошвидкісних цифрових камер. AIMB-522 оснащений 4 портами Gigabit Ethernet і 8 інтерфейсами USB 3.2 10 Гбіт/с, що забезпечує повну сумісність з новітніми високошвидкісними камерами з пропускною здатністю до 350 МБ/с і 60 кадр/с. Завдяки цьому в AIMB-522 можна інтегрувати понад 10 камер із високою якістю відео без додаткових периферійних карток. Додаткові можливості підключення забезпечують вбудовані слоти PCI-Express x4, що дозволяють підтримувати більше камер або промислових контролерів за допомогою додаткових карт.

Достатня адаптивність для промислового застосування

Найближчими роками обробка зображень за допомогою глибокого навчання стане ключовою вимогою для автоматизованих виробничих додатків. AIMB-522 підтримує один PCI-Express x16 Gen4 для вимогливих до графіки додатків. Крім того, два слоти PCI-Express x4 забезпечують можливість розширення інтеграції плат контролерів роботів (маніпуляторів) на промисловому ринку. Вбудований роз'єм M.2 M-Key підтримує високошвидкісні твердотілі накопичувачі для роботи ОС в режимі реального часу. Простота адаптації AIMB-522 до промислових периферійних пристроїв допомагає клієнтам модернізувати контролер заводської автоматизації до рішення з обробки зображень за допомогою штучного інтелекту.

Ключові особливості

  • AMD Ryzen™ Embedded серії 5000 із високопродуктивною архітектурою Zen 3
  • Високошвидкісне підключення – 4 Gigabit Ethernet та 8 USB 3.2
  • Висока розширюваність - один PCI-Express x16, два PCI-Express x4, один ключ M.2 M (PCI-Express x4)
  • Різноманітні входи/виходи для промислового застосування - один слот для карт Mini, 4x RS232, 2x RS232/422/485
ПопереднійСенсорні ПК UTC-500 AiO: оптимізована конструкція для кращого обслуговування
НаступнийAIMB-278: висока продуктивність на процесорах Intel® Core™ 12-го/13-го покоління