Новини

З'явилися нові моделі з процесорами Intel Core 11-го покоління.

Компанія Advantech презентує доповнення до серії сенсорних комп'ютерів "все в одному" UTC-100: UTC-115I та UTC-120I.

Ці нові моделі тепер доступні з потужним процесором Intel Core i5-1145G7E 11-го покоління, безвентиляторним мобільним процесором, який може працювати з кількома ресурсомісткими додатками, забезпечуючи плавну і швидку взаємодію з користувачем.

Ці комп'ютери «все в одному» із сенсорним екраном діагоналлю 15.6" та 21.5" забезпечують інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що дозволяє співробітникам та клієнтам оптимізувати бізнес-операції та створювати зручні умови роботи в різних середовищах. Зокрема, UTC-115I та UTC-120I дозволяють ритейлерам оптимізувати операції в торгових точках та на складах, а також підтримувати підприємства в оцифровці управління бізнесом. Ці комп'ютери "все в одному" мають широкий спектр додатків, включаючи інтерактивні вивіски для роздрібної торгівлі, сенсорні екрани для просування товарів, кіоски з нескінченним проходом, системи самообслуговування для реєстрації та організації черг, а також кіоски самообслуговування.

UTC-115I та UTC-120I успадкували промисловий дизайн серії UTC-100, поєднуючи естетику з функціональністю. Завдяки безвентиляторній конструкції ці моделі забезпечують ефективне охолодження та безшумну роботу. Крім того, їхня передня панель зі ступенем захисту IP65 забезпечує захист від пилу та води, гарантуючи надійну роботу навіть у складних умовах.

UTC-115I та UTC-120I, оснащені дисплеєм Full HD та роздільною здатністю 1080p и надають користувачам оптимальну якість зображення, різкість та чіткість. Ці комп'ютери сумісні з операційними системами Windows 10 IoT Enterprise, що забезпечує плавну інтеграцію до чинних організаційних екосистем, а також забезпечує гнучкість адаптації до нових програм.

Потужний, але тонкий

Компанія Advantech представляє революційний продукт, що відрізняється елегантним дизайном, вражаючою продуктивністю та безвентиляторною системою. Ця інновація встановлює нові стандарти в галузі, забезпечуючи безперебійну роботу користувача та підвищену продуктивність. Моделі UTC-115I та UTC-120I використовують процесори Intel® Core™ i5-1145G7E та Intel® Core™ i3, надаючи підприємствам широкий спектр можливостей застосування для ефективної оптимізації своєї діяльності за розумною ціною.

Орієнтація дисплея для різних додатків.

Моделі UTC-115I та UTC-120I оснащені кріпленням VESA (100x100), що дозволяє легко встановлювати їх на різні поверхні, такі як стіни, стовпи, кронштейни або підставки. Крім того, вбудовані канали з трьома варіантами прокладання кабелів спрощують підключення та підтримують як портретну, так і альбомну орієнтацію екрану.

Легке розширення та інтеграція периферійних пристроїв.

Для розширення можливостей системи відповідно до конкретних потреб використання, UTC-115I та UTC-120I пропонують безшовну інтеграцію з широким спектром модульних периферійних пристроїв. До них відносяться зчитувач RFID, 5М камера, зчитувач смарт-карт, зчитувач магнітних смуг, сканер штрих-кодів 1D/2D та світлодіодний індикатор. Більше того, ці периферійні пристрої можуть бути встановлені на всіх чотирьох сторонах комп'ютера, що дозволяє адаптувати його до будь-яких умов обмеженого простору. В цілому, сенсорні комп'ютери UTC-115I і UTC-120I AiO є економічно ефективним і легко розширюваним обчислювальним рішенням. Це дозволяє підприємствам творчо та ефективно рекламувати, інформувати та обслуговувати клієнтів, забезпечуючи більш захоплююче та продуктивне спілкування з ними.

Дистанційне керування пристроями

Моделі UTC-115I та UTC-120I забезпечують підтримку рішення для віддаленого керування пристроями DeviceOn/iService. Ця потужна функція дозволяє ІТ-персоналу ефективно розгортати, керувати та оновлювати велику кількість пристроїв із централізованої платформи. За допомогою DeviceOn/iService підприємства можуть оптимізувати керування своїми апаратними активами, спрощуючи процес для системних інтеграторів та постачальників послуг та підвищуючи загальну ефективність обслуговування. Використовуючи DeviceOn/iServcie, клієнти UTC можуть значно знизити загальну вартість володіння, отримуючи при цьому кращі можливості керування пристроями та оптимізовані операції.

Ключові особливості

  • Енергоефективний, тонкий, безвентиляторний дизайн
  • Процесор Intel Core i5-1145G7E
  • 15.6"/21.5" монітор Full HD з широкоформатним дисплеєм 16:9
  • Підтримує як альбомну так і портретну орієнтацію екрана.
  • Передня панель із ступенем захисту IP65 захищає від проникнення води та пилу.
  • Кріплення VESA (100 x 100) для легкого встановлення в різних умовах
  • 3-стороння прокладка кабелю вводу/виводу для зручного розведення та гнучкого розгортання

ПопереднійAdvantech представляє нові серверні плати: ASMB-622V3, ASMB-817, ASMB-927 та ASMB-977
НаступнийAdvantech розширює серію сенсорних комп'ютерів UTC-500 All-in-One Touch