Новини

Advantech, світовий лідер в галузі промислового Інтернету речей, анонсує випуск панельних ПК PPC-315W ADL-N і PPC-318W ADL-N у четвертому кварталі 2023 року.

Ці два пристрої з процесорами Intel® N-Series є частиною лінійки Advantech All-in-One PPC.

Advantech PPC-315W і 318W з процесорами Intel® N-Series - це серія високопродуктивних, ультратонких панельних ПК, призначених для різних областей застосування. Завдяки 15,6"/18,5" FHD РК-дисплею та процесорам Intel® N-Series з низьким енергоспоживанням кожен пристрій забезпечує потужні обчислення в компактному корпусі без вентиляторів. PPC-315W/318W вирізняється довговічністю та функціональністю: передня панель із класом захисту IP66, ємнісний сенсорний екран із підтримкою технології multi-touch, корпус із литого алюмінієвого сплаву та основні порти вводу/виводу. Він сумісний із програмним забезпеченням Windows і Linux, що робить його універсальним рішенням для різних промислових застосувань. Крім того, висока продуктивність PPC-315W і 318W з процесорами Intel® N-Series робить їх ідеальними для обробки й керування великими масивами даних у потужних додатках. Завдяки своїм передовим функціям і можливостям серія PPC-300 являє собою майбутнє систем HMI (людино-машинного інтерфейсу), забезпечуючи всі переваги Індустрії 4.0.

Процесори Intel® серії N: Максимальна ефективність і продуктивність

Процесори Intel® серії N - це високоефективні та продуктивні CPU, які підходять для широкого спектра продуктів з людино-машинним інтерфейсом. Для досягнення високої швидкості та ефективності роботи використовуються передові технології виробництва, а низьке енергоспоживання і компактний дизайн роблять його ідеальним для використання в панельних ПК, таких як PPC-315W і PPC-318W. Завдяки здатності справлятися з широким спектром робочих навантажень, поєднання процесорів Intel® серії N у складі панельних ПК Advantech - це потужний вибір для будь-якої програми.

Інноваційний дизайн і надійна функціональність.

PPC-315W і 318W оснащені потужними процесорами та використовують оптимізований механічний тепловий дизайн, який добре працює в компактних системах без вентиляторів. Ці системи також використовують технологію M.2 для швидкого збирання, обробки та оцифрування даних у різних промислових додатках. Поєднання передових процесорів Intel® N-Series та інноваційних технологій Advantech робить PPC-315W і 318W ідеальними для одночасної роботи кількох вимогливих додатків.

Оптимальна продуктивність і універсальність надійних панельних ПК

Для адаптації до різних сценаріїв використання PPC-315W і PPC-318W мають міцний корпус з алюмінієвого сплаву та покращений захист від електромагнітних завад, що відповідає стандартам IEC 60601-1-2. Крім того, ці пристрої мають широкий діапазон робочих температур від -20 до 60 °C (від -4 до 140 °F) і клас захисту від пилу, олії та води IP66. Ці характеристики роблять PPC-315W/318W із процесорами Intel® N-Series ідеальними для використання в різних складних умовах.

Проста інтеграція та обслуговування основних входів/виходів і бездротових з'єднань

PPC-315W і 318W оснащені основними входами/виходами для зручності інтеграції та обслуговування, включно з двома портами GbE LAN (до 2,5 Гбіт/с), двома послідовними портами, чотирма портами USB і портом HDMI. Крім того, підтримка Wi-Fi M.2 2230 забезпечує ефективне бездротове підключення. Ці характеристики роблять PPC-315W/318W ідеальним рішенням для цілої низки застосувань.

ПопереднійUTC-100: ПК для роздрібної торгівлі та готельного бізнесу
НаступнийUBX-510SZ і UBX-510SL: революційний міні-сервер для граничних додатків роздрібних магазинів