Новини

Advantech оголошує про випуск нової серії вбудованих плат та інтелектуальних систем на базі настільних процесорів Intel® Core™ 14-го покоління.

Ця лінійка охоплює широкий спектр форм-факторів, як-от материнські плати Mini-ITX і Micro-ATX, 4-дюймові одноплатні комп'ютери EPIC і системи граничного інтелекту. Ці пропозиції забезпечують підвищену обчислювальну потужність і оптимальну продуктивність на ват, задовольняючи потреби різноманітних вимогливих застосунків як медицина, AGV/AMR, промислова автоматизація, кіоски самообслуговування та граничний штучний інтелект.

Продуктивність нового рівня завдяки новітнім процесорам і графіці.

Настільні процесори Intel® Core™ 14-го покоління доступні у версіях Core i9, i7, i5 і i3, підтримують до 24 ядер/32 потоків, 192 ГБ пам'яті DDR5-5600 і потужність 35-65 Вт завдяки новітній продуктивній гібридній архітектурі. Ця архітектура поєднує в собі продуктивні та ефективні ядра, забезпечуючи чудову оптимізацію робочих навантажень на границі.

Крім того, Intel® UHD Graphics 770 на базі архітектури Xe пропонує до 32 GFX EU, а процесор Core i9 підтримує до 36 МБ загального кешу Intel® Smart L3 Cache, забезпечуючи масштабованість продуктивності та чудовий візуальний вивід на чотири незалежні 4K-дисплеї. Якщо потрібне прискорення 3D-графіки, то також підтримуються DX12 і OpenGL 4.6 під Windows або Linux. Завдяки цим характеристикам рішення Advantech ідеально підходять для промислових додатків, які потребують паралельних візуальних обчислень для прискорення обробки робочих навантажень ШІ.

Також ці вбудовані рішення на базі настільних процесорів Intel® Core™ 14-го покоління і чіпсетів Intel® серії 600 оснащені материнською платою зі слотом PCIe x16 Gen5 (32 ГТ/с). Цей слот призначений для встановлення потужної карти GPU для інтенсивних завдань обробки графіки. Крім того, наявність декількох портів 2,5GbE, TSN і USB 3.2 Gen2 (10Gbps) сприяє високошвидкісній передачі даних і взаємодії пристроїв.

Забезпечте роботу додатків для граничних обчислень за допомогою лінійки комплексних рішень.

Рішення Advantech, побудовані на базі настільних процесорів Intel® Core™ 14-го покоління, задовольняють різноманітні потреби додатків завдяки широкому спектру пропозицій. Модель AIMB-588 (Micro-ATX) вирізняється великою кількістю слотів розширення та портів вводу/виводу, забезпечуючи максимальну функціональність і продуктивність. AIMB-279 (Mini-ITX) - найменша стандартна материнська плата з підтримкою слота PCIe x16, а AIMB-288E об'єднує графічний процесор MXM у форм-факторі 1U THIN. Для додатків з обмеженим простором призначена модель MIO-4370 (4" EPIC Single Board Computer) з двома портами 2,5GbE з TSN і різноманітним набором портів вводу/виводу.

На додаток до плат Advantech пропонує готові до розгортання системи граничного інтелекту. AIR-310 з дискретним графічним процесором легко інтегрується в додатки з обмеженим простором, а ARK-3534, високопродуктивний, багатофункціональний ПК для граничних застосунків, пропонує різноманітні входи/виходи, до яких можна під'єднати до 25 зовнішніх пристроїв для таких застосунків як штучний зір, рух, збирання даних і карти вводу/виводу.

Прискорене розгортання завдяки послугам Design-In і цілодобовому управлінню.

Маючи 40-річний досвід проєктування промислових комп'ютерів, Advantech пропонує послугу Design-in, спрямовану на задоволення технічних вимог розробників рішень IoT. Ця послуга включає в себе низку апаратних і програмних доповнень, які допомагають розробникам інтегрувати свої системи і скоротити час виходу на ринок.

Операційна система відіграє вирішальну роль у налаштуванні обладнання. Крім Ubuntu, ми також очікуємо на появу новітньої ОС - Windows 11 IoT Enterprise LTSC, у якій реалізовано оптимізацію навантаження на процесор і підвищення продуктивності за рахунок P- і E-ядер. Відповідна підтримка програмного забезпечення також дуже важлива. Advantech Device On, інтелектуальне мережеве рішення для віддаленого моніторингу та інтелектуального обслуговування пристроїв, забезпечує стабільну роботу і зручне віддалене управління IoT-пристроями. Також підтримуються Edge AI SDK, універсальний програмний пакет, що спрощує початок впровадження штучного інтелекту та Intel OpenVINO™. Intel також надає SDK для підвищення продуктивності та зниження вартості розробки.

ПопереднійARK-2251: тонкий повнофункціональний безвентиляторний вбудований ПК для автоматизації та робототехніки
НаступнийПромислові корпуси Advantech на складі в Києві.