Новини

Компанія Vecow Co., Ltd., команда глобальних експертів з вбудованих систем, з радістю оголошує про випуск SPC-9000, ультракомпактної вбудованої системи без вентилятора.

Нова технологія Intel Core Ultra

Vecow SPC-9000 підіймає продуктивність вбудованих обчислювальних систем на безпрецедентний рівень. Працюючи на базі новітнього процесора Intel® Core ™ Ultra, що об'єднує в одній SoC кілька обчислювальних движків - P-ядра, E-ядра, LP E-ядра, Intel® Graphics і Intel® AI Boost, SPC-9000 вирізняється високою енергоефективністю та високою швидкістю оброблення даних штучного інтелекту й зору, що робить його ідеальним для широкого спектра застосунків.

Компактний дизайн та безмежні можливості

SPC-9000 має безвентиляторну конструкцію, що дає змогу легко вписувати її в компактні застосунки, як-от AMR, Smart Retail і Factory Management. Система компактна і при цьому підтримує додаткові розширення SUBMIT B для мереж 10GigE LAN, 10G SPF+ або 4G, забезпечуючи гнучкість розгортання.

Оптимізований для застосування в системах машинного зору

Оснащений високошвидкісними інтерфейсами, включно з 2 2.5G LAN, 2 USB 3.2 Gen 2 і 1 USB 3.2 Gen 2x2 Type-C, а також підтримкою декількох дисплеїв - 1 HDMI 2.1, 1 DisplayPort 1.4 і 1 DisplayPort 1.4 by USB Type-C, SPC-9000 забезпечує енергоефективність і підвищену продуктивність графіки в застосунках штучного зору.

Міцна промислова конструкція

Розроблений для роботи в жорстких промислових умовах, SPC-9000 підтримує широкий діапазон вхідного живлення від 9 до 55 В. Безперебійна робота в розширеному діапазоні температур від -40°C до 75°C гарантує довговічність, надійність і відмовостійкість.

ПопереднійMIC-733-AO: система для значного прискорення розробки генеративного ШІ
НаступнийECU-479: сертифікована за стандартом IEC 61850-3 платформа для інтелектуальних підстанцій