Інтелектуальна парковка з підключенням до хмари

Інтелектуальна парковка з підключенням до хмари

Введення в проект

Відповідаючи тенденціям до IoT і хмарних сервісів, парковки переходять від ручних систем до інтелектуального віддаленого моніторингу та управління. При цьому оператори сподіваються вирішити традиційні проблеми неефективності плати за парковку. Навігація і технологія пошуку автомобілів збільшили мінливість паркувальних місць, а інтелектуальне освітлення допомагає краще використовувати енергію.

Повна хмарна система управління інтелектуальним паркуванням повинна включати в себе кілька речей: базові апаратні пристрої, хмарну платформу середнього рівня, що відповідає за зв'язок між хмарними платформами і нижніми рівнями, і SaaS-додаток верхнього рівня. Робота з розробки та інтеграції системних інтеграторів вимагає значної кількості часу і зусиль. У поєднанні з необхідністю задоволення потреб різних випадків і забезпечення стабільної роботи системи, завершення проекту часто стикається з серйозними затримками, які можуть негативно вплинути на загальну конкурентоспроможність компанії.

Пакети готових рішень від Advantech (SRP) для хмарних сервісів надають широкий спектр апаратних продуктів для Edge Intelligence, необхідні продукти для виявлення і бездротового зв'язку в польових умовах, а також готову до використання хмарну платформу PaaS IoT. Крім того, що системні інтегратори можуть зосередитися на розробці сервісів додатків SaaS, вони також відповідають різним вимогам і усувають необхідність в реінтеграції обладнання в хмару.

Системні вимоги

Компанія з системної інтеграції, яка надає хмарні інтелектуальні послуги IoT традиційним компаніям з управління парковками на Тайвані, нещодавно зробила проект підземної парковки для універмагу, розташованого в торговому районі Тайбей Сіньї. Відповідно до вимог власника проекту, нова система мала управляти 400 паркувальними місцями, забезпечуючи при цьому високу якість обслуговування користувачів і беручи до уваги потреби різних клієнтів, які хотіли б платити різними способами: стороння оплата, EasyCard, кредитна карта і готівка. Проект також мав мінімізувати витрати праці і управління.

Системний інтегратор мав розробити три додатки SaaS для цього проекту: систему паркування і систему пошуку автомобілів, систему управління збором мит і інтелектуальну систему управління освітленням. Разом з цими трьома наборами програмного забезпечення необхідно було встановити шлюз роспізнавання номерних знаків, інтелектуальну будку для пошуку автомобілів, автоматичну машину для збору плати за проїзд, бездротові датчики для кожної парковки і покажчики паркування.

Зіткнувшись з жорсткими тимчасовими обмеженнями, компанія сподівалася зосередити робочу силу проекту на розробці сервісів додатків SaaS. У цих умовах необхідно було придбати комплексне рішення, що охоплює сучасні пристрої та хмарні платформи. У той же час, компанія сподівалася, що архітектура «пристрій-хмара» може бути застосована до різних видів парковок, тому для завершення послуги інтелектуальної парковки з підключенням до хмари і забезпечення віддаленого моніторингу потрібні були тільки коригування конфігурації пристрою і новий дизайн інтерфейсу управління

Огляд системи

Advantech розділив послугу інтелектуальної парковки з підключенням до хмари в цьому проекті на чотири частини: нижній рівень був призначений для застосування Smart Edge, шлюзової системи, яка обробляє вхід і вихід транспортного засобу; другий шар відповідав за пошук місця парковки після в'їзду на стоянку, а також за визначення сітки парковки і автоматичне керування освітленням; третій рівень - хмарна платформа WISE-PaaS, яка служить мостом між пристроями і додатками; а верхнім рівнем були три додатки SaaS, розроблені системним інтегратором.

SRP від ​​Advantech для цього проекту був комплексним рішенням від краю до хмари, включно із застосуванням трьох промислових комп'ютерів - MIC-7700, ITA -1711 і PPC-3150 - нижнім рівнем. Ці комп'ютери забезпечили високопродуктивну апаратну платформу з компактними розмірами, яка займала мінімальний простір і забезпечувала хороше розсіювання тепла завдяки широкотемпературній конструкції без вентилятора. Вузол датчика Wzzard і шлюз WISE-6610 на другому рівні, встановлений в місцях паркування, можна налаштувати як бездротовий, щоб заощадити на вартості проводки.

Третій рівень - хмарна платформа WISE-PaaS, яка дозволяє розробникам легко створювати власні SaaS-додатки за допомогою бази даних WISE-PaaS / EnSaaS, IoT-хаба і функцій панелі моніторингу. За допомогою хмарних повідомлень і функцій віддаленого управління WISE-Pass / EdgeSense при управлінні базовими пристроями користувачі можуть віддалено діагностувати, відновлювати і перезапускати апаратні продукти Advantech, не відвідуючи сайт. Це зробило обслуговування системи більш швидким і зручним, а також скоротило витрати.

Процес роботи системи був наступним: дані, зібрані пристроями нижнього рівня, були відправлені на хмарну платформу WISE-PaaS через Ethernet, і відповідні дані були передані трьом програмам SaaS верхнього рівня. Коли транспортний засіб в'їжджає на парковку, ворота автоматично відкриваються, і світлодіодні знаки на парковці призводять автомобіль до порожніх паркувальних місць. Паркувальні місця активували засоби освітлення відповідно до результатів вимірювань. Центр моніторингу отримував інформацію від польових пристроїв в режимі реального часу, тому при виникненні аномалії (наприклад, що не закриваються ворота) диспетчерська негайно отримувала попередження і могла вирішити проблему якомога швидше.

Це SRP від ​​Advantech відповідало ряду вимог, що пред'являються парковці: визначення доступу до транспортного засобу, механізм збору плати за проїзд, виявлення паркувального місця, інтерфейс людина-машина і підключення до інших хмарним платформ. Наприклад, MIC-7700 який надавав чотири слота розширення PCIe, дозволяв шлюзу розпізнавання номерного знака приймати сигнали RFID, такі як eTag. ITA -1711 надав до 14 COM-портів, так що автоматична платіжна машина могла збирати рахунки, монети або кредитні карти. Для бездротової технології Advantech пропонує варіанти крім LoRa. Якщо об'єкту необхідно було інтегрувати систему управління паркуванням зі сторонньою системою (така як система запиту паркувальних місць уряду міста Тайбея), він отримав перевагу від безперешкодного з'єднання різних публічних і приватних хмар з хмарою WISE-PaaS.

Реалізація проекту

  • ITA-1711: контролер самообслуговування з кількома COM-портами
  • MIC-7700: компактна безвентиляторна система
  • PPC-3150: 15-дюймовий планшетний комп'ютер без вентилятора
  • WISE-6610: шлюз LoRaWAN
  • хмарна платформа WISE-PaaS: промислова хмарна платформа IoT

Системна діаграма

Висновок

Хмарні інтелектуальні послуги IoT економлять витрати на робочу силу, збільшують доходи і зменшують витрати на операторів парковок. У той же час, задоволеність клієнтів може бути поліпшена за рахунок надання механізму множинних платежів і зручності швидкого пошуку порожніх місць для паркування. Для системних інтеграторів, які надають цю послугу, SRP Advantech можуть знизити навантаження на розробників і значно знизити вартість післяпродажного обслуговування.

SRP від ​​Advantech пропонує гнучке розширення і конфігурації. Вони підходять не тільки для комерційних парковок, але і для парковок, розташованих в офісних будівлях. Один системний інтегратор використовував цю архітектуру, щоб надати інтелектуальну систему паркування для кампусу Advantech Linkou з такими функціями, як бронювання конференц-залу, бронювання парковки для відвідувачів, привітальні покажчики, керівництво по парковці, пошук автомобілів і енергозберігаюче освітлення.

Грунтуючись на цьому і інших успішних прикладах, системні інтегратори продовжують впроваджувати Advantech SRP для розробки систем управління парковками, які надають всеосяжні хмарні інтелектуальні послуги IoT для все більшого числа клієнтів.

ПопереднійPoE-маршрутизатори для збору даних про рух
НаступнийОновлення Massive Bus System в Стокгольмі