Економія грошей на управління вуличним освітленням на краю мережі завдяки IoT в Чеській Республіці

Економія грошей на управління вуличним освітленням на краю мережі завдяки IoT в Чеській Республіці

Коли в 20-м столітті розподіл електроенергії в розвинених країнах став розповсюдженим і незабаром стало розвиватися міське вуличне освітлення. Громадське освітлення є ключовою послугою, що надається владою на місцевому і муніципальному рівнях, і приносить суспільству багато переваг - підвищує безпеку дорожнього руху, покращує видимість в нічний час і допомагає керувати як житловою, так і комерційною нерухомістю.

Проте, суспільне світло є одним з найбільш значних і дорогих об'єктів інфраструктури, що належать муніципалітетам і комунальним підприємствам; часто воно споживає до половини загального енергетичного бюджету міста. Оскільки освітлювальні компанії по всій Чеській Республіці стикаються з тиском з боку громадськості і регулюючих органів з метою підвищення енергоефективності та забезпечення безпеки громадян, вони знаходять області, в яких може досягти успіху Advantech.

Висока оперативність: Сенсорна технологія відповідає дистанційного моніторингу та контролю

Клієнт Advantech, що працює на ринку громадського освітлення в Чеській Республіці, знав, що може скоротити експлуатаційні витрати, налаштувавши системи для дистанційного моніторингу та контролю в реальному часі. Оснастивши вуличні ліхтарі фотоелектричними датчиками, постачальник вирішив скоротити загальне енергоспоживання, одночасно забезпечивши збільшення терміну служби лампочок. Дистанційні датчики контролюватимуть стан лампи, що дозволить більш ефективно направляти обслуговуючі бригади.

Проблеми управління: Широке поширення вуличних ліхтарів

Зв'язок між вуличними ліхтарями представляв труднощі; вогні були розташовані по всій країні, і багато хто з них були встановлені для підвищення безпеки тільки для окремих користувачів комерційної і житлової приватної власності. Ключовим завданням було знайти датчики, які могли б повідомляти в центр управління і отримувати інструкції у відповідь.

Мережа усуває географічні обмеження

Кожен проект має різні вимоги з точки зору діапазону і пропускної здатності. В цьому випадку не було необхідності у величезній смузі пропускання, пов'язаної з волоконної оптикою. Advantech зазначив, що установка і обслуговування оптоволоконної кабельної мережі буде надзвичайно дорогою і зовсім непотрібної. Замість цього ми запропонували використовувати мобільні мережі. Мережа забезпечувала достатню пропускну здатність для додатка, а також необхідний діапазон.

Стільникові маршрутизатори ER75i: Підключення датчиків і включення бездротового зв'язку

Advantech оснастив віддалені райони нашими стільниковими маршрутизаторами ER75i. Маршрутизатори забезпечували підключення до Інтернету для віддалених датчиків і дозволяли їм здійснювати бездротовий зв'язок. Там, де джерела світла були згруповані близько один до одного, маршрутизатори створили локальну мережу Ethernet, а один з них керував всією групою. У деяких випадках маршрутизатори Advantech забезпечували можливість підключення додаткового обладнання, такого як камери відеоспостереження і датчики руху.

Гнучкість програмного забезпечення для розширених налаштуваннь

Маршрутизатор ER75i не тільки забезпечує підключення і управління для віддалених пристроїв, він також може бути налаштований за допомогою призначених для користувача сценаріїв для підтримки користувальницьких функцій. Користувачі покладалися на Linux, C, C ++ або Python для розробки (Linux був рекомендованим вибором). Advantech надав бібліотеку сценаріїв (які можна завантажити) призначених для користувача модулів, від нашого модуля Modbus TCP до Modbus RTU, що дозволило передавати дані Modbus RTU по мережах TCP / IP.

Віддалений моніторинг і контроль забезпечують безпеку пристрою

WebAccess / VPN посилив функції безпеки і можливості збору даних маршрутизаторами Advantech. Всі дані були доставлені через безпечний VPN-тунель. WebAccess / DMP, наша платформа для конфігурації, діагностики та управління пристроями, дозволяє користувачам управляти і налаштовувати свої маршрутизатори Advantech з одного місця. Він відображав всі пристрої прямо на робочому столі.

Функція забезпечення нульового дотику: Масове розгортання за допомогою декількох кліків

WebAccess / DMP не тільки заощадив час і гроші після установки пристроїв, але і функція підготовки без торкання значно знизила вартість процесу установки. Коли новий неналаштованний пристрій був встановлений і включений, в нього автоматично завантажуються початкова конфігурація і призначений для користувача модуль з центрального сервера забезпечення. Це означало, що нові пристрої могли бути встановлені підрядниками, які не володіли ніякими спеціальними знаннями. Це також означало, що нові пристрої можуть бути встановлені в будь-який час.

Рішення Advantech: Оптимально для підвищення операційної ефективності

Завдяки обладнанню стільникових маршрутизаторів Advantech по всій Чеській Республіці дослідницькі групи отримали доступ до високоточної інформації в реальному часі для швидкого аналізу. Маршрутизатор ER75i забезпечує безпечне підключення до Інтернету для пристроїв і локальних мереж через стільникові мережі. Маршрутизатор пропонував автоматичне перемикання при збої бездротового зв'язку для провідних мереж, бездротове з'єднання для пристроїв у віддалених місцях і бездротове з'єднання для мобільних пристроїв. Використовуючи технологію LTE, рішення Advantech допомогло рятувальним командам поліпшити процес прийняття рішень і підвищити загальну ефективність роботи навіть в найсуворіших умовах.