Edge Device-to-Cloud - майбутнє IoT!

Рішення Advantech «від пристрою до хмари» дозволяє переферійним пристроям передавати дані про навколишнє середовище і обладнання безпосередньо на хварні платформи. Вони також дозволяють використовувати інструменти хмартної платформи для статистичного аналізу та візуалізації даних, для того щоб користувачі могли одразу зрозуміти стан обладнання та середи. 

Новини >> Публікації >> 23.01.2019

Рішення Advantech «від пристрою до хмари» дозволяє переферійним пристроям передавати дані про навколишнє середовище і обладнання безпосередньо на хварні платформи

Вони також дозволяють використовувати інструменти хмартної платформи для статистичного аналізу та візуалізації даних, для того щоб користувачі могли одразу зрозуміти стан обладнання та середи. В доповнення до рішення типових проблем, пов'язаних із створенням додатків IoT, вони також знижують перевірочні витрати, покращують оперативність та полегшують удаленне управління децентралізованими сайтами.

Отримуйте статус основного обладнання в режимі реального часу. Керуйте віддаленою та розподіленою станцією Ефективно виконуйте запрогнозоване обслуговування.

Коли сенсорні пристрої підключені до хмари, стан обладнання може автоматично передаватись на хмарну платформу та/чи сайт для моніторингу робочого стану в реальному часі.

Будова сенсорної мережі дозволяє централізовано керувати інформацією про навколишне середовище і обладнання з беспілотних та віддалених об'єктів через хмарну платформу.

Інструменти моделювання, порівняння характеристик і прогнозування продуктивностів в хмарній платформі може допомогти в ранньому виявленні проблем, що дозволить попереджувтаи збої та підвищувати ефективність обслуговування.

Полегшена архітектура пристрою з хмарою

Комплексні сенсорні пристрої Advantech підтримують декілька протоколів зв'язку IoT, таких як MQTT і RESTful, дозволяючи передавати дані з датчиків терміналу безпосередньо в хмару. Це оптимізує системну архітектуру для підключення рішень «пристрій-хмара» в додатках IoT, одночасно знижуючи вартість побудови системи для окремих сайтів.