Персональний комп'ютер і дисплей Winmate IP69K з нержавіючої панелі

Харчова  та хімічна промисловості потребують особливого ставлення до гігієнічних характеристик обладнання. Серія продуктів від компанії Winmate  покликана полегшити вибір такого обладнання без втрати якості та робочих  властивостей.

Новини >> Новини >> 08.02.2019

Стійкий до високого тиску і температур для легкого очищення

Технологічні можливості Winmate дозволяють створити водонепроникні вироби, і нашу увагу в цій області привернула серія ПК і дисплеїв з нержавіючої сталі IP69K. Розроблена для додатків з високими гігієнічними вимогами, таких як харчова промисловість та виробництво напоїв, серія IP69K Stainless має найвищу доступну ступінь захисту IP, за допомогою якої продукт здатний витримувати вплив високих тисків і температур. Цей рівень захисту дозволяє легко очищати і стерилізувати з використанням води з температурою до 80 ° C і тиском до 30 бар.

Корпус серії IP69K виготовлений з нержавіючої сталі, стійкої до корозії і рідин, з плоскою передньою поверхнею, що легко очищається. Водонепроникні роз'єми, захищені ковпачками і вентиляційним клапаном для запобігання накопичення вологи всередині корпусу, розташовані на зовнішньому корпусі, та забезпечують повний захист IP69K. З Intel Core i5-7200U Kaby Lake, Intel Bay Trail-M N2930 або в конфігурації з дисплеями серія Winmate IP69K Stainless перевершує можливості потужних обчислень, що виходять за рамки стандартного промислового комп'ютера.

Для тих, хто працює в харчовій і переробній промисловості, а також у хімічній промисловості, здатність панелі управління верстату витримувати промивку під високим тиском і температурою для забезпечення продезинфікованого середовища допомагає підвищити ефективність виробничого процесу. Для отримання більш детальної інформації та питань про рішення Winmate IP69K з нержавіючої сталі зв'яжіться з нами!

Рішення IP69K Stainless Особливості продукту:
  • Опції Intel® Core ™ i5-7200U Kaby Lake, Intel® Celeron® N2930 Bay Trail або опції дисплея
  • Нержавіюча сталь для харчової та хімічної промисловості
  • Водонепроникний і стійкий до корозії корпус з вентиляційним клапаном
  • Плоска лицьова поверхня, що легко очищається, з дизайном edge-to-edge
  • Водонепроникні роз'єми
  • Кріплення VESA
  • Додатковий режим Glove / Rain