Промислові комунікації в епоху Інтернету речей

Сучасні  технології стрімко розвиваються та відкривають нові горизонти можливостей для створення більш ефективних промислових рішень.

Новини >> Новини >> 15.02.2019

Підключення застарілих пристроїв до IoT

Більшість застарілих пристроїв ізольовані і не пов'язані між собою; проте, оскільки використання застарілих мережевих технологій як і раніше переважає в промислової автоматизації, необхідні нові рішення, які з'єднують застарілі пристрої з сучасними мережевими системами, щоб продовжити термін служби існуючого обладнання і уникнути дорогої покупки оновлених версій машин


Перехід від закритих до відкритих IP-мереж

Впровадження відкритої мережі на основі IP набуло популярності завдяки своїй здатності з'єднувати всі машини, пристрої та обладнання в одній мережі за допомогою дротових або бездротових технологій. Це дозволило максимізувати справжні переваги IoT.


Посилені обчислення

Надання інформації про те, де відбувається дія - прикордонні обчислення повинні надати можливості для обробки даних локально, на краю мережі, поблизу джерела даних. Потім, повідомляючи оброблену інформацію через загальнодоступну мережу в хмару. Це приваблива технологія, яка не тільки забезпечує більш швидке реагування, а й допомагає знизити навантаження на хмару, значно знижуючи вартість створення інфраструктури IoT.

Наші технології

В епоху Інтернету речей (IoT) істотно підвищилася важливість промислової комунікації для всіх пристроїв, обладнання та машин. Це необхідно, щоб мати можливість з'єднуватися і зв'язуватися один з одним для підвищення продуктивності, ефективності і масштабованості. Основне завдання Advantech iConnectivity Group - пропонувати кращі в своєму класі рішення для промислового зв'язку, включаючи як провідні, так і бездротові технології, які дійсно можуть допомогти користувачам використовувати весь потенціал IoT найбільш ефективним і продуктивним способом.