Advantech WISE-PaaS 3.0 полегшує промислове виробництво даних

Advantech провела перший Саміт співтворчості IoT в Міжнародному виставковому центрі Сучжоу, представила нові функції для WISE-PaaS 3.0 і поділилася низкою готових  IoT-рішень (SRP) на основі WISE-PaaS.

Новини >> Новини >> 02.04.2019

Компанія Advantech (фондовий символ 2395), лідер на світовому ринку інтелектуальних систем, провела свій перший Саміт співтворчості IoT в Міжнародному виставковому центрі Сучжоу. В ході саміту Advantech представив нові функції для WISE-PaaS 3.0 і поділився поруч готових пакетів IoT-рішень (SRP) на основі WISE-PaaS. Компанія також намітила майбутні стратегії і графіки спільної творчості на майбутній рік.

Аллан Ян, технічний директор Advantech, сказав: «Не дивлячись на те, що IoT в даний час процвітає, і багато компаній інвестують в обладнання для підключення і збору даних, ми все ще перебуваємо на ранніх стадіях отримання вигоди від даних IoT. З моменту запуску WISE-PaaS в 2014 році Advantech продовжила інтеграцію і поліпшила зв'язок з громадами з відкритим вихідним кодом.Наші програмні модулі IoT розроблені для створення сервісів хмарної платформи, орієнтованих на комерційну цінність, одержувану від збору даних. Таким чином, інновації, засновані на даних, стали основною метою нашої еволюції WISE-PaaS ».

Щоб сприяти розвитку IoT, WISE-PaaS 3.0 пропонує чотири основних функціональних модуля:

  • WISE-PaaS / SaaS Composer: інструмент хмарної конфігурації з видимим робочим процесом. WISE-PaaS / SaaS Composer підтримує створення настроюються компонентних графіків для простого і інтуїтивно зрозумілого додатка для 3D-моделювання та взаємодії. Він оновлює подання до мілісекунди і разом з WISE-PaaS / Dashboard представляє критично важливі дані управління в інтуїтивно зрозумілій дисплеї для вилучення цінних даних і підвищення операційної ефективності.
  • WISE-PaaS / AFS (AI Framework Service): модель навчання штучного інтелекту і структура служби розгортання. WISE-PaaS / AFS надає простий інтерфейс перетягування, який дозволяє розробникам швидко вводити промислові дані. У поєднанні з алгоритмами AI сервіс створює ефективний механізм виведення з автоматичним розгортанням на периферійних обчислювальних платформах. AFS пропонує управління точністю моделей, перепідготовку моделей і автоматичний перерозподіл. Він одночасно управляє декількома моделями AI в області застосування; пропонуючи автоматизовані поліпшення точності моделі і послуги з управління життєвим циклом.
  • WISE-PaaS / APM (Asset Performance Management): інфраструктура віддаленого технічного обслуговування мережевого підключення обладнання. WISE-PaaS / APM підключається до широкого спектру засобів управління промисловим обладнанням і протоколам зв'язку. Він підтримує новітній відкритий стандарт EdgeX Foundry і включає вбудовані шаблони управління обладнанням і інтеграції робочих процесів. Спільно з AFS APM прискорює розробку додатків Machine to Intelligence (M2I).
  • Microservice development framework: WISE-PaaS містить середовище розробки мікросервісов, яка допомагає розробникам швидко створювати структури розробки програм, скорочуючи при цьому потреби в розробці. Мікро-сервісні функції, такі як пошук сервісів, балансування навантаження, адміністрування сервісів і центр конфігурації, пропонують вбудовані гнучкі механізми підтримки.

Далі пан Ян пояснив, що «Багато галузеві партнери інвестували в збір даних про обладнання в надії впровадити обладнання, кероване штучним інтелектом, і інтелектуальне управління робочими процесами, одночасно активно шукаючи методи і інструменти для вилучення цінності зі своїх даних. Галузеві партнери, як правило, утримуються від розкриття стороннім цінної галузевої інформації, яку вони накопичили за ці роки. Advantech вивчає больові точки, які повинен подолати кожен промисловий сектор, щоб забезпечити ефективну технологічну підтримку. Наша компанія виявила, що спільне проектування рішень хмарної платформи на основі IoT може ефективно об'єднати сильні сторони обох сторін для створення взаємовигідних ситуацій ».

Досвід Advantech в хмарної обробки даних і розробці програм в поєднанні з партнерським досвідом формує потужну комбінацію OT і IT, яка сприяє оптимальному збору даних, управління та аналізу. Починаючи з цього року, проекти спільної творчості в ряді областей були прийняті за участю інтеграторів рішень, орієнтованих на предметну область (DFSI). Advantech недавно створила систему очищення води, розроблену спільно з GSD (China) Co., Ltd., і службу віддаленого управління обладнанням з CNC, розроблену спільно з Yeong Chin Machinery Industries Co. Ltd. Обидва партнерства демонструють, як промислові цифрові перетворення, що проводяться Advantech через модель спільного створення, пропонують інноваційні безпрограшні рішення IoT.
Прогрес Advantech по спільному створенню DFSI за рік: