Advantech популяризує програмну платформу WISE-PaaS

Advantech продовжить інтеграцію внутрішніх і зовнішніх ресурсів для посилення свого пакета програмних платформ WISE-PaaS IoT

Новини >> Новини >> 24.04.2019

Advantech, лідер в галузі інтелектуальних систем, проводить сьогодні зустріч аналітиків. Завдяки поширенню продуктів і послуг IIoT по всьому світу, Advantech успішно досягла своєї мети зростання виручки в доларах США протягом двох років поспіль (2017-2018). Надалі компанія прагне просувати, популяризувати і ділитися програмною платформою IoT WISE-PaaS з ключовими фігурами в глобальній екосистемі IIoT, щоб додати унікальну цінність своїм апаратним рішенням IoT. Крім того, Advantech продовжить інтеграцію внутрішніх і зовнішніх ресурсів для посилення свого пакета програмних платформ WISE-PaaS IoT. Компанія з нетерпінням очікує схвалення впровадження IIoT в різних галузях і буде використовувати програмну платформу WISE-PaaS IoT як каталізатор для підвищення цінності апаратних рішень IoT.

Аллан Ян, технічний директор Advantech, зазначив: "Програмна платформа відіграє незамінну роль в процесі популяризації Інтернету речей. У 2019-2020 роках платформа Advantech WISE-PaaS вступить у фазу просування бренду на ринках по всьому світу і сподівається досягти мети, а саме: більш ніж 1000 клієнтів і партнерів, які приєдналися до програмній платформі WISE-PaaS до 2021 року. У певних областях, таких як інтелектуальні фабрики, енергетика та захист навколишнього середовища, Advantech буде стратегічно інвестувати в інтеграторів IoT, щоб виступати в якості постачальників і партнерів платформи інтеграції програмного та апаратного забезпечення, а також, щоб прискорити третю хвилю зростання IoT ".

Міллер Чанг, президент EIoT в Advantech, сказав наступне: "В основі плат і модулів Advantech велика частина уваги буде приділена послуг з розширення, таким як інтеграція ресурсів R & D і сервіси проектування з високою вартістю для оптимізації всіх продуктів. Більш того, Advantech Technologies Japan (ATJ) приєдналася до бізнесу після лютого 2019 року, тому інтеграція ресурсів ATJ і Advantech і регіональний розвиток в Японії також будуть в центрі уваги в 2019 році ".

Лінда Цай, президент IIoT в Advantech, вважає наступне: "Операційна сфера діяльності IIoT полягає в розширенні ринку застосування продукції і поглибленні розвитку регіонального ринку. У короткостроковій перспективі на це може вплинути послаблення попиту в Китаї. Проте, технологічна модернізація заводів та інфраструктури не може бути звернена назад, і довгострокове зростання все ще позитивний. 2019 рік можна розглядати як рік коригування та поліпшення продукту ".

Бізнес Advantech в Північній Америці відновив темпи зростання в другій половині 2017 року, коли річний виторг за 2018 рік збільшилася на 13% і досягла 445 мільйонів доларів США. Вієн Ніу, генеральний директор Advantech North America, сказав: "Оскільки Advantech є постачальником, який пропонує послуги з проектування, всі інвестиції і культивування зажадають від двох до трьох років, щоб показати результати. При нинішньому масштабі Advantech на ринку Північної Америки ще багато можливостей для зростання. Що стосується майбутніх розробок, компанія додасть кілька торгових точок в Північній Америці, включаючи Торонто, Чикаго, Техас, Східне узбережжя та Мексику ".