Advantech запускає нове покоління промислових панельних ПК TPC-1551T

Компания Advantech представляет TPC-1551T (B) - следующее поколение широко распространенного промышленного ПК TPC-1551T (A).

Новини >> Новини >> 15.05.2019

Модель TPC-1551T (B) успадкувала універсальну компактну і безвентиляторну конструкцію свого попередника і має по-справжньому плоский сенсорний екран з передньою панеллю IP66 і широким діапазоном робочих температур (-20 ~ 60 ° C / -4 ~ 140 ° F) для забезпечення надійності в різних промислових застосуваннях.

TPC-1551T (B), оснащений чотирьохядерним процесором Intel® Atom ™ E3845, забезпечує підвищену продуктивність обчислень при менших витратах. На додаток до двох послідовних портів, чотирьох USB і двом локальним мережам GbE Intel® I210 для розширеної зв'язку, TPC-1551T (B) був модернізований і тепер включає в себе роз'єм iDOOR, відсік HDD / SDD і порт mPCIE з підтримкою mSATA для зручного розширення системи. Крім того, сумісність зі стандартним кронштейном VESA (100 x 100 мм) забезпечує простоту установки і розгортання панельного ПК для широкого спектра додатків промислової автоматизації, таких як багатоцільова обробка, програмування програмного забезпечення SCADA / fieldbus, моніторинг виробництва і управління процесом, а також система управління виробництвом (MES).

Покращена продуктивність для додатків промислової автоматизації

TPC-1551T (B) оснащений чотирьохядерним процесором Intel® Atom ™ E3845 (1,91 ГГц), за допомогою якого продуктивність обчислень була підвищена на 50% в порівнянні з двоядерним процесором E3827 моделі TPC-1551T (A). Включення подвійних мереж GbE з чіпами Intel® I210 розширює можливості мережевого обміну даними, забезпечуючи передачу даних в реальному часі для управління операціями і віддаленого моніторингу. Промисловий панельний ПК наступного покоління також має до 8 ГБ пам'яті DDR3L SDRAM, дві локальні мережі GbE Intel® I210, два послідовних порти і чотири USB (у попередній моделі було тільки два USB) для підтримки різних додатків промислової автоматизації.

Оптимізований дизайн і більш зручне використання

Компактна безвентиляторна конструкція TPC-1551T (B) була оптимізована для низького енергоспоживання і зручної роботи. Щоб забезпечити просте розширення системи, панельний ПК був оснащений роз'ємом inDOOR, відсіком HDD / SSD і PCIE з підтримкою mSATA, що виключало потребу в інтеграції зовнішнього комплекту розширення. TPC-1551T (B) також оснащений 15-дюймовим плоским сенсорним екраном з передньою панеллю IP66, 5-провідним резистивним сенсорним управлінням і широким діапазоном робочих температур (-20 ~ 60 ° C) для інтуїтивного управління та надійності.

Экономически эффективное решение

Оптимізована конструкція TPC-1551T (B) забезпечує високу продуктивність обчислень при знижених витратах. У порівнянні з аналогічними продуктами на ринку, TPC-1551T (B) доступний за дуже конкурентоспроможною ціною. Крім того, розміри роз'ємів в панелях серії TPC-1551T не змінилися за останні 10 років. Це дозволило проводити технологічні оновлення без змін в середовищі монтажу, забезпечуючи довговічність продукту і можливості його використання в майбутньому для додатків IoT.

Ключевые особенности

  • 15-дюймовий TGA ЖК-монітор промислового класу зі світлодіодним підсвічуванням (термін служби 70 тис. годин)
  • Чотирьохядерний процесор Intel® Atom ™ E3845 (1/91 ГГц) з 4 ГБ пам'яті DDR3L SDRAM (підтримує до 8 ГБ)
  • Компактний безвентиляторний дизайн з низьким енергоспоживанням
  • Плоский сенсорний екран з класом захисту IP66
  • Широкий діапазон робочих температур (-20 ~ 60 ° C / -4 ~ 140 ° F)
  • Підтримує VESA art mount (за замовчуванням)

Промисловий панельний ПК Advantech TPC-1551T (B) наступного покоління вже доступний для замовлення.