Рішення для перетворення медіаконверторів в Ethernet від Advantech

Advantech, провідний постачальник промислових комунікацій, запускає повнофункціональні рішення для перетворення медіаконвертеров в Ethernet

Новини >> Новини >> 31.05.2019

Тайбей, Тайвань, 29 квітня 2019 г. - Advantech, провідний постачальник промислових комунікацій, запускає повнофункціональні рішення для перетворення медіаконвертеров в Ethernet. Спрямовані на додатки, які включають передачу даних на великі відстані, волоконно-оптичні рішення забезпечують легке оновлення, щоб продовжити життєвий цикл вашої мережевої інфраструктури.

Волокно найчастіше пов'язано з міжміськими зв'язками. Ця технологія розширить вашу мережу за рахунок додаткової пропускної здатності і може одночасно передавати кілька сигналів, захищаючи дані від шуму і перешкод без електромагнітних випромінювань.

Інтелектуальні медіаконвертери: серії IMC-700 і IMC-500.

Advantech пропонує надійні та гнучкі медиаконвертери з високою щільністю портів, що складаються з шасі і різних модулів перетворення Ethernet в оптоволокно. Ці медиаконвертери, що працюють в широкому діапазоні швидкостей передачі даних до 10GE разом з джерелом живлення змінного або постійного струму для резервного джерела живлення, забезпечують більш високи розгортання, гнучкість і стабільну роботу.

Модульне шасі також підтримує функції управління мережею через iView² і його SNMP для віддаленого управління і моніторингу. Інтелектуальне шасі з встановленим модулем управління SNMP може підключатися до мережі. Завдяки цьому з'єднанню оператор мережі може віддалено контролювати і управляти всіма сумісними модулями через iView² з центрального вузла.

Використання керованих медиаконвертеров у вашій мережі дозволяє легко усувати неполадки на віддалених об'єктах без початкової необхідності у коштовній загрузці. iView² - це програмне забезпечення для управління елементами на основі простого протоколу управління мережею (на основі SNMP), призначене для інтелектуальних оптоволоконних модулів Advantech серії IMC-574 і IMC-700. Це дозволяє мережевим менеджерам налаштовувати, оновлювати, керувати і контролювати через IMC-710. Інтуїтивно зрозумілий графічний користувальницький інтерфейс забезпечує представлення усього встановленого перетворювального устаткування в реальному часі, а також дозволяє адміністраторам мережі контролювати функції пристрою, налаштування портів і отримувати інформацію про стан пристрою і статистику трафіку через SNMP.

Компактний / мініатюрний медіаконвертер

Серія IMC-300 і IMC-400 Advantech пропонує надмалі промислові медиаконвертери розміром всього 3,5 x 2 дюйма. Сумісні з рішеннями для лотків живлення, медіаконвертери можуть бути легко встановлені з використанням загального центрального джерела живлення, економити багато місця і підвищувати ефективність використання енергії

Компактні медіаконвертери можуть бути встановлені скрізь, де потрібно мережеве з'єднання. Крім того, ці медіаконвертери мають функцію автоматичного відновлення зв'язку. Вони також підвищують масштабованість мережі, забезпечуючи перетворення швидкості, розширення відстані і кілька типів фіксованих оптоволоконних роз'ємів або відкритих слотів для пристроїв з'єднань малого форм-фактора (SFP).

Медіаконвертер PoE + / PoE

Багатопортові медіаконвертери підтримують стандарти IEEE 802.3at (PoE +) і IEEE 802.3af (PoE). Функції plug-and-play і можливості PoE + / PoE роблять цю лінійку продуктів цінних рішенням для мереж Ethernet.

Володіючи двома мідними UTP-портами 10/100 / 1000Base-T, одним SFP або фіксованим оптоволоконним прийомопередатчиком для мережевого підключення, медіаконвертери PoE служать в якості пристроїв з джерелом живлення (PSE), що можуть підтримувати загальну потужність до 60 Вт. Серія IMC-390 може забезпечувати живлення двох пристроїв з PD по стандартному кабелю CAT5 (або більш високого рівня), тоді як IMC-380 може живити один пристрій PD через один мідний порт, передаючи дані через інший порт.

Модулі SFP

SFP (малий форм-фактор що підключається) - це компактний приймач з можливістю гарячої заміни оптичного модуля з різними специфікаціями для передачі даних. Пропонуючи більше 50 моделей, Advantech пропонує SFP-модулі зі швидкістю передачі від 100 Мбіт / с до 10 Гб. Коли користувачеві потрібно послуга передачі між пунктами призначення (більше 100 метрів), де традиційний мідний кабель не може бути використаний, SFP може підійти.