Плаский P-Cap Winmate IP69K з нержавіючої сталі для харчової промисловості

Повністю герметичні корпуса з класом захисту IP69K для забезпечення надійності проти високого тиску і температури

Новини >> Новини >> 19.06.2019

У зв'язку з тим, що Winmate приділяє велику увагу проектування надійних промислових комп'ютерів, захист від пилу і вологи відповідно до IP став основою нашої філософії, прикладом якої є технологія, необхідна для серії ПК з пласкою панеллю з нержавіючої сталі IP69K.

Розроблена в якості контролера машини або ПК оператора для додатків з високими вимогами, таких як харчова промисловість, виробництво напоїв і хімічна промисловість, серія IP69K розроблена для того, щоб витримувати миття зі стійкістю до чистячих засобів і високих температур. Цей рівень захисту дозволяє легко чистити і стерилізувати з використанням води з температурою до 80 ° C і тиском до 30 бар. Доступний з високопродуктивним процесором Intel Core i5-7200U Kaby Lake, серія з нержавіючої сталі забезпечує потужні обчислення в надійному корпусі, що виходить за рамки стандартного промислового панельного комп'ютера.

Спеціально розроблений корпус для цієї серії IP69K з нержавіючої сталі виготовлений з нержавіючої сталі SUS304 для захисту від корозії і рідин завдяки дійсно пласкій передній поверхні, що легко миється. Ця пласка зовнішня панель запобігає накопиченню будь-яких частинок, які можуть бути на стандартних моніторах, що ускладнює ретельне очищення. Водонепроникні роз'єми і вентиляційний клапан, що запобігає накопиченню вологи всередині корпусу, забезпечують повну водонепроникний захист від будь-яких видів промивок під час процесу очищення.

Для тих, хто працює в харчовій і переробній промисловості, а також у хімічній промисловості, здатність ПК панелі управління машини протистояти промивці забезпечить санітарно-чисте середовище, яка допоможе зробити виробничий процес більш ефективним і безпечним як для співробітників, так і для кінцевих користувачів. Оскільки в цих мультисенсорних панелях з нержавіючої сталі співробітники будуть взаємодіяти з ними вручну, або ж вони будуть розташовуватися в місцях, де відбувається обробка харчових продуктів, важливо дотримуватися гігієни за допомогою легко миються пристроїв.