Новини

Advantech, провідний постачальник технологій автоматизації, повідомляє про випуск свого шлюзу даних WISE-710

WISE-710, оснащений процесором NXP® i.MX 6 DualLite і 2 x GbE, 3 x COM, 4 x цифровими входами / виходами, 1 x micro USB і 1 x micro SD, являє собою ідеальне рішення для підключення застарілих обладнань для нових мереж.

Призначений для роботи у важких промислових умовах, а також в шафах з обмеженим простором, термінал WISE-710 відрізняється компактним форм-фактором (100 x 70 x 36 мм / 3,93 x 2,75 x 1,41 дюйма) і широким діапазоном робочих температур (-20 ~ 55 ° C / -4 ~ 131 ° F). Для забезпечення віддаленого управління WISE-710 підтримує широкий спектр бездротових модулів Wi-Fi, 3G, 4G / LTE і NB-IoT, які полегшують передачу даних на великі відстані, бездротові поновлення (OTA) і реальні час спілкування.

З огляду на важливість кібербезпеки в умовах зростання IoT, в термінал WISE-710 також вбудована мікросхема захисту Microchip ATECC508A, яка забезпечує апаратний захист і безпеку операцій з хмарними даними.

Нарешті, на відміну від стандартних шлюзів даних, WISE-710 має модульну конструкцію, що дозволяє інтегрувати термінал з різними модулями розширення введення / виводу (8 аналогових входів + 4 цифрових входи і 4 входи RTD + 4 канали термопари) для задоволення різноманітних можливостей застосування.

Потужний збір даних IoT для з'єднання OT і IT

WISE-710 - це компактний шлюз даних, який може бути легко інтегрований з різним обладнанням і технікою. Надання комплексних інтерфейсів вводу / виводу, включаючи 2 x GbE, 3 x COM, 4 x DI / O, 1 x micro USB і 1 x micro SD, дозволяють збирати необроблені дані і передавати їх безпосередньо в хмару для подальшої візуалізації та аналізу. У поєднанні з додатковими бездротовими модулями Wi-Fi, 3G, 4G / LTE і NB-IoT, які забезпечують дистанційне керування, WISE-710 забезпечує надійний, економічний і масштабований термінал для різних додатків шлюзів.

Кращий в своєму класі захист даних

WISE-710 оснащений вбудованим криптографічним чіпом безпеки Atmel® ATECC508A, який забезпечує відповідність правилам безпеки AWS. Вбудована технологія шифрування і аутентифікації ключів забезпечує кращу в своєму класі апаратну кібербезпеку і захист даних для різних додатків IoT. На рівні IT чіп запобігає несанкціонованому оновленню і поширенню мікропрограм в хмарі; в той час як на рівні OT чіп пропонує комплексні механізми безпеки, такі як конфіденційність, цілісність даних, захист від несанкціонованого доступу та шифрування / дешифрування.

Програмне забезпечення WISE-PaaS / Edgelink забезпечує просте програмування

Шлюз даних WISE-710 також оснащений програмним забезпеченням для перетворення протоколів WISE-PaaS / EdgeLink від Advantech, яке підтримує більше 200 протоколів зв'язку (наприклад, Modbus, DNP3, OPC-UA, MQTT і IEC-60870-5-104) для включення збору даних із застарілих пристроїв. На додаток до спрощення інтеграції даних WISE-PaaS / EdgeLink підтримує визначення користувачем періодів збору даних для кожного вхідного інтерфейсу, тим самим зменшуючи обсяг даних, переданих і зберігаються в хмарі. Це в поєднанні з функціональністю програмного забезпечення plug-and-play значно скорочує обсяг програмування і забезпечує простоту розробки і розгортання додатків.

Ключові особливості

  • Працює на Freescale i.MX 6 DualLite A9, 1 ГГц,
  • Програмне забезпечення WISE-PaaS / Edgelink забезпечує підключення від хмари до хмари
  • WISE-PaaS / Edgelink підтримує більше 200 протоколів для полегшення збору даних із застарілих пристроїв
  • Може бути інтегрований з різними модулями розширення (8 х AI + 4 х DI; 4 х RTD + 4 х TC)
  • Вбудований AWS-сертифікований чіп безпеки Microchip ATECC508A
  • Цифрові вхідні канали можуть підтримувати вологий або сухий контакт
  • Підтримує реєстрацію даних через карту Micro SD
  • Підтримує різні варіанти монтажу, в тому числі на DIN-рейку, стіну і опору (за індивідуальним замовленням), щоб задовольнити різноманітні потреби додатків промислової автоматизації

Модульний шлюз даних Advantech WISE-710 вже доступний для замовлення.

Про Advantech

Заснована в 1983 році, Advantech є провідним постачальником перевірених інноваційних продуктів, послуг і рішень. Advantech пропонує комплексну системну інтеграцію, апаратне і програмне забезпечення, орієнтовані на клієнта послуги проектування, вбудовані системи, продукти автоматизації та глобальну логістичну підтримку. Ми тісно співпрацюємо з нашими партнерами, щоб надати комплексні рішення для широкого спектру застосувань в різних галузях промисловості. Наша місія полягає в тому, щоб створити розумну планету, розробляючи автоматизовані і вбудовані обчислювальні продукти і рішення. З продуктами Advantech потенціал застосування та інновацій стає необмеженим.

ПопереднійПлаский P-Cap Winmate IP69K з нержавіючої сталі для харчової промисловості
НаступнийAdvantech приймає прискорені обчислення з хмар до краю з NVIDIA