Advantech приймає прискорені обчислення з хмар до краю з NVIDIA

Advantech тісно пов'язаний з продуктами NVIDIA з того часу як перетворився на постачальника AIoT

Новини >> Новини >> 08.07.2019

Advantech вже давно використовує графічні процесори NVIDIA для серверів для рішень хмарних обчислень. Тепер Advantech прискорює ІІ на краю з NVIDIA® Jetson® і прагне запустити нову хвилю обчислень і ШІ в реальному часі.


Лінда Цай (Linda Tsai), президент Advantech Industrial IoT Group, сказала: «Advantech працює в індустрії IoT протягом тривалого часу, і ми повністю усвідомлюємо попит на технологію від краю до хмари. NVIDIA надає енергоефективну і високопродуктивну платформу штучного інтелекту. Він ідеально підходить для вбудованих додатків з інтенсивними обчисленнями як на периферії, так і в хмарі. Тісно співпрацюючи з NVIDIA і нашими партнерами по програмному забезпеченню, ми можемо розробляти нові рішення AIoT для інтелектуального виробництва та додатків для інтелектуальних міст ».


Advantech розробила повну лінійку продуктів для штучного інтелекту, засновану на технології NVIDIA, від краю штучного інтелекту до хмари. На краю, використовуючи потужну продуктивність платформи NVIDIA Jetson, Advantech пропонує три граничних рішення AI: MIC-710IVA, MIC-720AI і MIC-730AI для інтелектуальних міських, транспортних і виробничих програм. Ці високоінтегровані системи дозволяють розробникам додатків ІІ швидко створювати унікальні ІІ-рішення на основі Jetson. 22-26 березня Advantech вразив світ на технологічній конференції NVIDIA GPU Technology Conference (GTC) в Сан-Хосе, США, запустивши нову платформу для мережевої відеозапису AI (NVR), що включає в себе MIC-710IVA від Advantech і NVIDIA Jetson Nano ™.


Для хмари AI сервери Advantech серії SKY-6000 з графічними процесорами NVIDIA надають рішення з високою щільністю для епохи великих даних. Завдяки можливостям промислового дизайну Advantech може успішно вирішувати проблеми з температурою за допомогою обчислень на GPU високої щільності. Крім того, кваліфікація NVIDIA T4 GPU може гарантувати, що сервери Advantech GPU будуть краще контролювати температуру і керувати нею. Ця співпраця забезпечує більш надійний сервер для автоматичної оптичної інспекції (AOI), інтелектуального транспорту, медичного обладнання та програм для інтелектуальних міст.
Що стосується майбутньої співпраці, Лінда Цай додала: «Партнерство Advantech з NVIDIA просувається вперед у перетворенні ІІ в реальність для виробничих, транспортних і інтелектуальних міських програм. Завдяки тісній співпраці в розробці продуктів ІІ і спільним маркетинговим програмам по всьому світу, Advantech і NVIDIA проводять інноваційні перетворення для додатків ІІ ».